برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

شیشه حمام

شیشه حمام همانطور که از نامش مشخص است محصولات شیشه هایی هستند که از آنها برای ساخت کابین دوش استفاده می شود. این محصولات از جنس شیشه هستند. به این معنا است که این محصولات از بهترین متریال های ممکن هستند و دارای زیبایی بسیار زیادی می باشند. این زیبایی تاثیر گذار باعث می شود بسیاری از افراد قصد کنند که این محل زیبا را برای خانه خود و خصوصی ترین بخش از منزل خود ایجاد کنند. از همین رو شیشه های حمام بیش از سایر محصولات در فضای مجازی طرفدار پیدا کرده است و جست و جو های زیادی را به خود اختصاص می دهد.

کاربرد شیشه حمام

یکی از مهم ترین کاربرد های استفاده از این شیشه ها این است که در ساخت و راه اندازی کابین دوش در حمام شما مورد استفاده قرار می گیرد. البته این محصولات فقط در حمام های خانه ها مورد استفاده نمی باشد.

علاوه بر مزیت بهداشت بالا و زیبایی ویژه حمام شیشه ای، مزیت نور گیر بودن این نوع حمام ها به نسبت حمام های تاریک و دلگیر سبک قدیمی امتیاز بسیار خاصی است که کاربرد حمام شیشه ای را  مطلوب تر و زیباتر می کند.

بلکه در استخرهای عمومی نیز می توانیم از این محصولات استفاده کنیم. البته جایی برای نگرانی نیست. چرا که می توانیم با کمک شیشه سندبلاست کار کنیم که درون این محیط دیده نشود. به همین دلیل می توانیم از این محصولات به راحتی استفاده کنیم.

نمونه شیشه حمام
شیشه-حمام44-9606

مزایای استفاده از شیشه ی حمام

مزایای استفاده از این محصولات عبارت اند از :

مقاومت شیشه حمام

مقاومت شیشه هایی که در ساخت کابین دوش مورد استفاده قرار می گیرد تا چه اندازه مقاوم هستند؟ میزان مقاومت این شیشه ها بر اساس جنس ساخت شیشه می تواند متفاوت باشد. قطعا که در ساخت کابین دوش از شیشه های خام یا معمولی استفاده نمی شود. این محصولات کاملا شکننده هستند و از آنها نمی توانیم استفاده کنیم. اما از شیشه های مختلفی می توانیم در ساخت این محصولات استفاده کنیم. یکی از این شیشه ها، شیشه سکوریت هستند.

این شیشه حا می توانند تا 7 برابر ضربه ها را به نسبت شیشه های معمولی تحمل کنند. اگر از شیشه لمینت استفاده کنیم میزان مقاومت تا دو برابر نیز بیشتر می شود. به همین دلیل باید به این مسئله اشاره کنیم که میزان ساخت این محصولات می تواند بر اساس انتخاب خود آنها باشد.

کابین دوش

امنیت شیشه حمام

آیا شیشه های مورد استفاده در ساخت کابین دوش ایمن می باشد؟ حتما ایمنی یکی از مهم ترین مواردی است که شما آن را به عنوان ضمانتی می خواهید.

اگر فرزند شما سن کمی داشته باشد و امکان دارد که شیطنت کند و ضربه ای به شیشه بزند، خوب اگر این شیشه بشکند چه اتفاقی می افتد؟ آیا خطری می تواند جان فرزند یا خود شما را تهدید کند؟

جنس شیشه های مورد استفاده در ساخت کابین دوش و حمام شیشه ای از جنس شیشه هایی بسیار مستحکم و بسیار قوی به نام شیشه سکوریت می باشد.

به همین دلیل این شیشه ها که عموما با ضربه بچه های کوچک نمی شکند. اگر هم با ضربه ای به صورت اتفاقی شیشه بشکند به قطعات بسیار خورد و بی خطری تبدیل می شود که موجب می شود خطری برای افراد نداشته باشد. به همین دلیل جای نگرانی نیست و شما می توانید با امنیت بالا از این محصولات استفاده کنید.

انواع شیشه حمام

شیشه های حمام مدل های زیادی را شامل میشوند که میتوانید درباره ی مدل های مختلف آن در این مقاله : انواع شیشه های حمام مطالعه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]