برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

هزینه تعمیر کرکره برقی در شبانه روز چقدر است؟

 

کرکره برقی نقشی اساسی در کنترل امنیت خانه یا محل کار شما دارد. در صورتی که کرکره شما آسیب ببیند ، این امر می تواند محل کار یا خانه شما را آسیب پذیر کند. از آنجایی که در صورت خرابی نیاز به تعمیر دارد، باید هزینه ای بابت آن پرداخت کنید. در اینجا قصد داریم درباره مواردی که بر روی هزینه تعمیر کرکره برقی موثر می باشد توضیح دهیم.

 

مشکلات رایج کرکره برقی و نحوه تعمیر آن

 

قبل از اینکه بدانید در چه مواردی کرکره شما نیاز به تعمیر دارد و چه هزینه ای باید پرداخت کنید بهتر است با مشکلات شایع آن آشنا شوید :

 1. کرکره باز یا بسته نمی شود

یکی از موارد رایج عدم باز یا بسته شدن کامل کرکره برقی است. در این موارد اولین قدم ایسنت که بررسی کنید که آیا منبع تغذیه واقعاً روشن است یا خیر. بدین منظور به دنبال کلید چراغ بگردید و آن را چند بار خاموش و روشن کنید تا ببینید آیا این مسئله مشکلی را برطرف می کند. اگر بعد از بررسی این مسئله هنوز با مشکل روبرو هستید ، می توانید به دنبال راه حل دیگری باشید.

2. گرم شدن بیش از حد کرکره اگر کرکره برای مدتی مداوم مورد استفاده قرار گرفته باشد ، داغ می شود و در نهایت می تواند منجر به گرم شدن بیش از حد آن شود. اگر شک دارید که این موضوع ممکن است دلیل مشکل باشد ، بهتر است قبل از اینکه بخواهید کرکره ها را به کار بیندازید ، کمی منتظر بمانید تا خنک شود

3.کرکره چسبناک می شوداگر کرکره بسیار چسبناک یا مسدود شد ، این نشان دهنده اینست که نیاز به روغن کاری دارد. شما به راحتی می توانید ریل های کرکره را روغن کاری کنید ، این می تواند مشکل را حل کند. این کار همچنین به هر گونه صدای ناخوشایندی که ممکن است کرکره شما در هننگام باز و بسته شدن تولید می شود، پایان دهد.

نکته

4.کرکره در نیمه راه بسته می شودکرکره های اتوماتیک به وسیله سنسورها کار می کنند و هنگامی که این سنسورها کثیف می شوند ، منجر به خاموش شدن آنها در نیمه راه می شود. برای رفع این مشکل باید اطمینان حاصل کنید که سنسورهای شما در یک راستا قرار دارند ، از هرگونه آلودگی تمیز هستند و از نظر ساختاری آسیب ندیده اند. در صورت بررسی و تمیز کردنن سنسورها اگر مشکل برطرف نشد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیر-کرکره-برقی
تعمیر-کرکره-برقی

تعمیر کرکره برقی پارکینگ

 

کرکره درب پارکینگ با اشغال کردن کمترین فضا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجائیکه این نوع درب به صورت سفارشی ساخته می شود تعمیر آن تنها توسط کارشناس متخصص صورت می گیرد. در صورتی که سرویس دوره ای (هر 6 ماه یکبار) کرکره خود را انجام دهید بندرت نیاز به تعمیر پیدا می کنید. این سرویس شامل رگلاژ کردن که همان تنظیم حد پایین و بالا کرکره می باشد.

مواردی که نیاز به تعمیر کرکره برقی می باشد

 1. علت پایین نیامدن کرکره برقی

یکی از مشکلات رایج کرکره برقی بسته نشدن درب کرکره ای است که ممکن است به دلایل ذیل باشد :

 • مشکل در اتصالات برقی : در ابتدا از سالم بودن سیم های برق و اتصالات برقی مطمئن شوید اگر مشکلی در برق نبود موارد دیگر را بررسی کنید.
 • مشکل در ریموت کنترل : خراب شدن ریموت می تواند یکی از دلایل پایین نیامدن کرکره می باشد. دلیل خرابی ریموت اتمام باتری می باشد . برای فهمیدن این موضوع چراغ آن کمرنگ یا خاموش می شود.
 • خراب شدن موتور : یکی از دلایل این مشکل می باشد . در این صورت موتور باید تعمیر یا تعویض شود. برای این کار باید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید. موتور در محل تعمیر نمی شود و باید به کارگاه ارسال شود.
 1. خرابی میکروسونیچ کرکره برقی

میکروسوئیچ نقش مهمی در کرکره برقی دارد. این سیستم مانند ناخدای کشتی می باشد که وظیفه بالا و پایین رفتن تیغه ها را دارد . این سیستم چرخ دنده که نوعی محرک می باشد در درون سیستم مرکزی موتور قرار گرفته است. یکی از بخش های کلیدی در موتور میکروسوئیچ است که در موتور توبلار در بیرون و در موتور ساید در داخل موتور قرار دارد. در صورتی که این چرخ دنده دچار خرابی شود می توان آن را در محل تعمیر کرد و در صورتی که مشکل آن جدی باشد باید برای تعمیر به کارگاه ارسال شود یا تعویض گردد.

 1. تعمیر رسیور کرکره برقی

در قسمت بالای ریل قطعه ای به نام ریسور دارد که سیگنال دریافت کرده و به موتور فرمان می دهد تا بالا و پایین رود. این سگینال زمانی که دکمه ریموت را فشار می دهید به ریسور منتقل میشود. این سیگنال ها بعد از دریافت، تجزیه و تحلیل شده و نیروی لازم برای باز و بسته شدن کرکره را فراهم می کند. عواملی از جمله نفوذ آب به داخل آن ، تابش مستقیم نور آفتاب، عدم تنظیم صحیح آن باعث خرابی ریسور می شود. برای جلوگیری از خرابی ریسور بهتر از پوششی برای محافظت از آن استفاده کرد. برای تعمیر یا تعویض این قطعه حتما با کارشناس متخصص تماس بگیرید.

 

شرکت کامادر نمایندگی کرکره برقی در زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیرکرکره برقی ، درب اتوماتیک، جک پارکینگی، شیشه سکوریت و کابین حمام با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستندد. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.
 

 

 

هزینه تعمیر کرکره برقی

 

هزینه تعمیر کرکره برقی شامل اجرت تعمیرمی باشد. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه ای باشد هزینه آن با خود مشتری می باشد.

 

تعمیر کرکره برقی مغازه

آیا کرکره مغازه شما خراب است؟ آیا به دلیل نقص کرکره خود قادر به انجام کارهای روزمره خود نیستید؟ تیم ما از مهندسان بسیار واجد شرایط در کامادر می توانند ظرف کمترین زمان در محل حضور داشته باشند تا تعمیرات کرکره شما را انجام دهند.
خواه شاتر شما در اثر فرسودگی دچار خرابی شود یا در اثر برخورد آسیب ببیند، نگران نباشید ما به شما می گوییم چه کار کنید ولی به یاد داشته باشید به سرعت برای تعممیر آن اقدام کنید. زیرا درب کرکره ای نامناسب با عملکرد ضعیف به دلیل عدم وجود خدمات تعمیر با کیفیت ، تأثیرات مخربی در کسب و کار شما ایجاد می کند:

برنامه های تعمیر و نگهداری کرکره برقی

هنگامی که شما خدمات مهندسین ماهر ما را درخواست می کنید ، همیشه خدمات استثنایی به مشتری دریافت خواهید کرد. بعلاوه ، هر یک از کارمندان ما حداقل دارای 10 سال سابقه در زمینه تعمیر و نصب این محصول می باشند و دوره های آموزشی تکمیلی گذرانده اند که کاملاً مطابق با آخرین قوانین ایمنی و بهداشتی است. این بدان معنی است که هر زمان در درب کرکره ای یا غلتکی خود با مشکلی روبرو شدید می توانید روی خدمات تعمیر کرکره مغازه درجه یک ما حساب کنید.

سرویس و نگهداری کرکره برقی

به طور کلی کرکره برقی باید به صورت دوره ای هر6 یا 8 ماه باید سرویس و ننگهداری شود . این سرویس شامل روغن کاری ، آچرکشی یا رگلاژ می باشد. طبق گزارشات و تجربیات ما کرکره هایی که به صورت مرتب سرویس می شوند بسیار کمتر از کرکره هایی که نگهداری نمی شوند نیاز به تعمیر دارند.
در نتیجه پیرو پیشگیری بهترین درمان است ، ما یک طرح کامل سرویس کرکره برقی  را ارائه می دهیم تا به شما کمک کند در آینده از تعمیرات یا خرابی های پرهزینه جلوگیری کنید.

تماس اضطراری و تعمیر کرکره برقی شبانه روزی ( 24 ساعته)

می دانیم که یک درب کرکره ای برای مغازه و کار شما از اهمیت بالایی برخوردار است ، بنابراین ما برای پشتیبانی از شرکت شما یک سرویس تماس 24 ساعته را در 365 روز سال به همراه ارسال کارشناس به صورت شبانه روزی قرار دادیم. کارشناسان مستقر در سطح تهران ما را قادر می سازد تا در اسرع وقت در صحنه حاضر شویم تا مشکلات را برطرف کرده و کرکره های شما را به حالت سالم برگردانیم.
علاوه بر این ، انبارهای موجود و وسایل نقلیه مجهز مهندسان ما را قادر می سازد اگر قطعات نیاز به تعویض داشته باشد در اولین فرصت انجام شود.

مرکزتعمیرات کرکره برقی تهران

این وظیفه ماست که به محض دریافت تماس شما ، فعالیت شما را دوباره راه اندازی کنیم. در زیر تنها برخی از درب های کرکره ای است که کارشناسان متخصص ما می توانند در کمترین زمان به حالت کامل کار برگردانند:

کرکره پلی کربنات
 رول گیتر
 آلومینیومی
 فولادی
گالوانیزه
سکشنال

مطالب مرتبط

درب پارکینگ شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]درب پارکینگ شیشه ای درب پارکینگ شیشه ای بیشتر یا تماما از شیشه ساخته شده است. درهای پارکینگ شیشه ای در معماری مدرن محبوب هستند. آنها اغلب در املاک تجاری مورد استفاده قرار می گیرند تا ظاهر فضای بازتر و دلپذیرتری را ایجاد کنند. آنها …

درب پارکینگ شیشه ای ادامه »

چطور سرعت درب کرکره برقی را افزایش دهیم؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 1]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 1]

لیست قیمت موتور کرکره برقی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

7 دلیلی که باید دستگاه کرکره برقی بخرید!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

کرکره ی برقی پنجره : ضدسرقت با نصب یکروزه

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]

نحوه ی تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی توبولار

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3.5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3.5]

سیستم برق کرکره ی برقی چگونه تنظیم می شود؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 4 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 4 میانگین: 5]

کرکره برقی لوکس ضد سرقت چه کاربردی دارد؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]

راهنمای خرید درب کرکره ای اتوماتیک ، کرکره برقی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]با توجه به اینکه کرکره برقی عایق کاری بهتر ، امنیت بیشتر و بهبود بهره وری در محیط کار یا منزل شما را فراهم می کند ، جای تعجب نیست که کرکره های برقی روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. برای کسی که …

راهنمای خرید درب کرکره ای اتوماتیک ، کرکره برقی ادامه »

آیا درب پارکینگ از کرکره پلی کربنات  ضدسرقت است ؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
شیشه یخچال

شیشه یخچال

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5] خرید شیشه یخچالی با قیمت مناسب و بصرفه!! قدرت بالای شیشه یخچال باعث کاهش

ادامه مطلب »
نمونه شیشه حمام لولایی

شیشه ساتینا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3]شیشه ساتینا شیشه ساتینا، علاوه بر زیبایی به محیط می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد.

ادامه مطلب »
تصویر-مزایای-نرده-شیشه-ای-7654

مزایای نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4.5]مزایای نرده شیشه ای مزایای نرده شیشه ای در خانه چیست؟ نرده شیشه ای  چیست

ادامه مطلب »

14 دیدگاه دربارهٔ «هزینه تعمیر کرکره برقی در شبانه روز چقدر است ؟»

 1. سلام خسته نباشید
  کرکره برقی مغازه ما موقع باز و بسته شدن یهو گیر میکنه و ریپ میزنه یک بار هم اومدن برای تعمیر ولی بازم درست ننشد لطفا راهنمایی کنید. ممنون

 2. سلام روز بخیر
  کرکره پارکینگ خونه ما خراب شده به یه تعمیرکار زنگ زدیم اومد گفت مشکل از میکروسوئیچه برد درستش کرد یه مدت کار می کرد دوباره همون مشکلو داره به نظرتون باید نعویض شه ؟میشه لطفا راهنماییم کنید؟

 3. سلام ممنون از مطالبتون
  برای سرویس کرکره باید به هممون شرکتی که نصبشو انجام داده زنگ زد یا میشه به شرکت دیگه ای هم زنگ زد؟

  1. سلام ممنون
   وقتی کرکره از ریل خارج می شود تنظیمات آن بهم ریخته است مشکل از موتور است باید مجدد تنظیم شود. با ما تماس بگیرید تا کارشناس به محل اعزام شود و مشکل شما برطرف شود.

 4. سلام خسته نباشید
  ریموت کرکره پارکینگ ما خراب شده بالا و پایین نمیره باطری هاشم عوض کردیم به نظرتون مشکل از کجاست ؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *