آموزش نحوه اندازه گیری کرکره برقی

می دانستید برای کرکره برقی هیچ اندازه استانداردی وجود ندارد؟ هر دهنه درب باید به طور دقیق اندازه گیری شود تا کرکره مناسبی فراهم شود. با ما در ادامه همراه باشید تا به شما نحوه اندازه گیری کرکره برقی برای خانه یا محل کار خود را آموزش دهیم.

چه کسانی اندازه گیری کرکره برقی را انجام می دهند؟

اطلاعات مربوط به نحوه اندازه گیری کرکره برقی در درجه اول متوجه افرادی است که مایلند خودشان کرکره درب را نصب کنند. این راهنما به شما کمک می کند اندازه های صحیح را به دست آورید. در صورتی که تمایل داشتید ما نصب را انجام دهیم، یکی از کارشناسان ما از محل مورد نظر شما بازدید کرده و اندازه گیری می کند. این امر علاوه بر  اینکه اطمینان از ابعاد و اندازه گیری کامل ، مسئولیت اندازه کرکره ساخته شده به عهده ما است.

اندازه-گیری-کرکره-برقی

در اندازه گیری کرکره چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

  • در ابتدا باید لوله ها، مجاری و غیره را در بالا یا در کناره های دهانه ای که قصد نصب کرکره دارید را بررسی کنید. به این صورت ممکن است نیاز به جابجایی یا تغییر در طراحی نصب باشد، این موارد را یادداشت کنید.
  •   سطح کف زمین دهنه را بررسی کنید. آیا دهانه خارجی از کف فاصله دارد. توجه به این نکته بسیار مهم است. زیرا اگر فاصله زیاد باشد ممکن است باعث جمع شدن آب در این قسمت شود.·
  • دقت کنید که سازه و هر نوع سنگ تراشی و غیره از وضعیت خوبی برخوردار باشد.
  • اگر قرار باشد کرکره روی درب ها یا پنجره ها نصب شود، آیا هنگام نصب کرکره فضای کافی برای باز و بسته شدن دارد؟
  • نزدیکترین منبع تغذیه را بررسی کنید. اگر می توانید نوع تأمین آن را تشخیص دهید (تک فاز یا سه فاز). تصمیم بگیرید که کدام یک از طرفین مناسب برای کنترل کرکره است. قرار دادن برد در نزدیکترین محل به منبع تغذیه استاندارد است.

ادامه

  • باید توجه داشته باشید که ممکن است بین اندازه دهانه و اندازه واقعی کرکره تفاوت وجود داشته باشد.
  • اطمینان حاصل کنید هیچ گونه انسداد در سمت چپ و راست دهانه نباشد تا از نصب شدن راهنماها اطمینان حاصل کنید.
  • بعد از این که داخل به داخل دهنه را درآوردید، به اندازه 6 سانتیمتر باید از دهنه فاصله یا بادخور در نظر بگیرید. زیرا 2 عدد ریل کرکره آلومینیوم به ابعاد 6 سانتیمتر کنار کرکره نصب می شود 3 سانتیمتر از سمت راست تیغه و 3 سانتیمتر از سمت چپ فاصله درنظر بگیرید. این بادخور و اندازه گیری برای ریل 6 سانتیمتر می باشد و اگر ریل 10 سانتیمتر باشد، باید فاصله 10 سانتیمتر داشته باشد.

شرکت کامادردر زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیرکرکره برقی، درب اتوماتیک، جک پارکینگی، شیشه سکوریت و کابین حمام با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاوره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید. برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

سخن آخر

اندازه گیری دقیق ابعاد فضای مورد نظر باید به درستی انجام شود زیرا کرکره با توجه به ابعاد سفارش داده و تولید می شود. در صورتی که اندازه گیری آن برای شما مشکل بود کارشناسان ما به صورت رایگان از محل شما بازدید و اندازه گیری را انجام می دهند.