برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

ابعاد استاندارد درب شیشه سکوریت را امروز قرار است در این مقاله برای شما عزیزان توضیح دهیم تا با ابعادی که استاندارد شیشه سکوریت است آشنا شویم. قبل از پرداختن به این موضوع باید این نکته را خدمت شما عزیزان اعلام کنیم که شیشه سکوریت یکی از محبوب ترین سازه ها در قرن بیسو یکم شده است که دارای کاربرد های بسیار فراوانی میباشد. شیشه ها از گذشته تا امروز مورد استفاده انسان ها قرار گرفته است. و در خیلی از جاها از شیشه استفاده میشود . با گذشت زمان و پیشرفت  علم در این صنعت مدل های متلف شیشه متولد شده و هر کدام از این شیشه ها دارای کاربرد ها و ویژگی های منحصر به فرد خود میباشند . در بین این شیشه ها شیشه سکوریت یکی از محبوب ترین ها میباشد و این شیشه دارای مقاومت بسیار زیادی است. به طوری که در ذهن بیشتر مردم این شیشه را به عنوان شیشه نشکن میشناسد . در این مقاله سعی داریم تا در مورد ابعاد استاندارد درب شیشه سکوریت توضیحاتی را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. پس در ادامه ی مقاله شما عزیزان همراه ما باشید تا اطلاعات مورد نیاز را در این مقاله کسب کنید.

ابعاد استاندارد درب شیشه سکوریت چگونه است ؟

همانطور که خدمت شما عزیزان گفتیم شیشه سکوریت یکی از انواع مدل شیشه ها میباشد که در نحوه ی تولید با شیشه ی خام و یا شیشه معمولی متفاوت است . و در نحوه ی تولید شیشه خام به شیشه سکوریت تبدیل میشود . برای سکوریت کردن شیشه ، شیشه ها را در کوره هایی با دمای بسیار بالا قرار میدهند و سپس بعد از آن فشار هوای سرد را به داخل کوره وارد میکنند و به این شیشه ها شوک وارد میشود و شیشه سکوریت به وجود می اید . شیشه سکوریت هفت برابر مقاوم تر از شیشه های معمولی و یا خام میباشد. و در برابر ضربات سنگین و همینطور طوفان های شدید مقاوم است . شیشه سکوریت تا دمای 300 درجه سانتی گراد مقاومت میکند و نمیشکند . اما شیشه های معمولی و خام با کوچک ترین ضربه ها دچار شکستگی میشوند . و تا دمای 60 درجه سانتی گراد مقاومت دارد . شیشه های معمولی در زمان شکسته شدن به قطعات بزرگ و برنده تبدیل میشود که میتواند خطرات و اسیب های جسمانی را به همراه داشته باشد . اما شیشه های سکوریت در زمان شکستن به قطعات ریز بی خطری تبدیل میشود و هیچگونه خطری را برای کسی ایجاد نمیکند . از آن جایی که استفاده از شیشه ها امروزه بسیار پر کاربرد میباشد . انتخاب شیشه سکوریت یک انتخاب بسیار هوشمند است . به این علت که با استفاده از این شیشه ها میتوانید امنیت خود را تضمین کنید .

ابعاد استاندارد درب شیشه سکوریت

ابعاد استاندارد درب شیشه سکوریت

 

ابعاد استاندارد درب شیشه سکوریت میتواند به صورت دلخواه و یا به صورت استاندارد انتخاب گردد. تعیین کردن ابعاد و اندازه ها برای شیشه سکوریت باید قبل از تبدیل شیشه خام و یا شیشه معمولی به سکوریت شدن باشد . یعنی زمانی که شیشه هنوز خام است باید ابعاد و اندازه های آن را در آورد و برش زد و سپس بعد از آن، شیشه های خام و یا معمولی را به سکوریت تبدیل کینم . همانطور که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم شیشه سکوریت از مقاومت بسیار بالایی برخورد دارد میباشد و به راحتی شکسته نمیشود . پس به همین دلیل هم نمیشود به راحتی آن را برش زد ، برش شیشه سکوریت بهتر است قبل از تبدیل شدن شیشه خام به سکوریت اتفاق بیوفتند. اما شرکت کامادور این امکان را دارد که بتواند در محل تولید و در کارخانه شیشه سکوریت را تا حدی برش بزند و تنها شرکتی که میتواند این کار را انجام دهد شرکت کامادور است.. همانطور که گفتیم ابعاد استاندارد درب شیشه سکوریت میتواند به صورت دلخواه باشد.

شیشه سکوریت و شیشه معمولی

همانطور که اشاره کردیم ابعاد استاندار درب شیشه سکوریت به صورت دلخواه است . شیشه سکوریت در ابتدا یک شیشه خام ویا یک شیشه معمولی میباشد. سپس طبق ابعاد مورد نظر برش میخورد و وارد کوره هایی با دمای بالا میشود و به آن شوک دمایی داده میشود تا از شیشه خام به شیشه معمولی تبدیل به شیشه سکوریت گردد. این شوک دمایی که به این شیشه وارد میشود باعث مقاوم شدن ساختار این شیشه در برابر ضربات سنگین و همینطور در برابر حرارت میشود. ابلته باید این نکته را بدانید که شکستن یکی از خواص بارز شیشه ها میباشد و شیشه ای ممکن است بشکند . اما شیشه سکوریت نسبت به شیشه های دیگری از مقاومت بسیار بالاتری برخورد دارد است و تا حد زیادی میتواند در برابر ضربات سنگین و حریق مقاومت کند ولی خب در برخی موارد مانند زلزله و یا حریق بیش از ممکن است این شیشه نیز شکسته شود . اما باید این نکته را بدانید که شیشه سکوریت زمانی که شکسته شود به قطعات ریز بی خطری تبدیل میشود. و مثل شیشه های معمولی و یا خام نیست که در صورت شکستن به قطعات بزرگ و برنده تبدیل شود . باید این نکته را بدانید که شیشه ها ی خام میتواند به دو صورت خم و یا مسطح نیز باشد . از این شیشه ها برای استفاده در جاهایی که نیاز به دید شفاف در دیوار های ورودی میباشد استفاده میکنند. ابعاد استاندارد درب شیشه سکوریت به دو صورت ابعاد استاندارد و ابعاد بزرگ تر از استاندارد تقسیم میشود .

ابعاد شیشه سکوریت استاندارد

باید این نکته را بدانید که ضخامت انواع ابعاد استاندارد درب شیشه سکوریت  بین 4 الی 6 میلی متر میباشد . باید این نکته را هم بدانید که در گذشته از کوره های عمودی برای تولید شیشه سکوریت استفاده میشد . که همین امر سبب میشد تا امکان تولید شیشه های بزرگ تر وجود نداشته باشد . اما امروزه در کارخانه های پیشرفته کوره های عمودی دارند که میتوانند شیشه سکوریت را در ابعاد بزرگ تری تولید کنند . . در قیمت شیشه سکوریت باید این نکته را بدانید که ابعاد یکی از فاکتور های بسیار تاثیر گذار میباشد . از شیشه سکوریت هایی با ابعاد استاندارد در فضاهایی استفاده میشود که نیازی شیشه های بزرگ ندارند . ذکر این نکته مهم است که بدانید استاندارد بودن به علاوه ابعاد استاندارد درب شیشه سکوریت به عوامل دیگری نیز بستگی دارد .

 

شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت در تهران در زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

حداکثر ابعاد استاندارد درب شیشه سکوریت

باید این نکته را برای شما عزیزان یاد اور شویم که ابعاد شیشه سکوریت در کوره های عمودی متفاوت میباشد . و بسته به این کوره ها این ابعاد متغییر میباشند .

1- باید این نکته را بدانید که شیشه سکوریت در ابعاد استاندارد دما بالا تا حرارت 350 درجه سانتی گراد را میتنواند تحمل کنند و نشکند.

2- و باید بدانید که در ابعاد استاندرد درب شیشه سکوریت تا ارتفاع 40 سانتی متر 0.05 میلی متر تاب ندارد .

3- در شیشه های سکوریت اسناندارد تغییر رنگ انچنانی وجود ندارد.

4- در این شیشه ها کمترین میزان موج دیده میشود .

5- باید این نکته را بدانید که تفاوت ابعاد درب شیشه سکوریت با در خواست مشتری بیشتر از 2 میلی متر نیست.

همانطور که در مطالب بالا به آن اشره کردیم شیشه های سکوریت با ابعاد استاندارد میتواند به صورت خم و مسطح تولید شود. ابعاد شیشه سکوریت خم باید با توجه به شعاع مورد نظر تولید گردد. کاربرد شیشه های خم برای زیبایی فضا های مختلف و برای ساختمان های تجاری بیشتر استفاده میشود .

ابعاد استاندارد درب شیشه سکوریت در دونوع

نوع اول : ابعاد جام شیشه با سایز 2 در 3 میباشد .

نوع دوم : با ابعاد جام شیشه بزرگ تر از 2 در 3 به صورت سفارشی تولید و عرضه میشود.

باید این نکته را بدانید که ابعاد استاندارد شیشه های جام مطابق با استاندارد و مقررات ملی ساختمان تولید می گردد.

باید این نکته را بدانید که ابعاد شیشه سکوریت بسیار متغییر میباشد . به طور مثال برخی از ابعاد انند ابعاد درب مغازه اندازه های ثابتی دارند .

ابعاد شیشه سکوریت را میتوان در ابعاد دلخواه تولید نمود . اما اگر محل نصب شیشه سکوریت بزرگ باشد باید از از شیشه ها سکوریت در ابعاد جام شیشه سکوریت تولید شده در کوره های عمودی به ارتفاع ، 260 تا 160 سانتی متر در کوره های افقی باشد . شما عزیزان برای سفارش شیشه سکوریت میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند و بتوانید یک خرید خوب از رکت کامادور داشته باشید .

قیمت ابعاد استاندارد درب شیشه سکوریت با توجه به ابعاد مدنظر متغییر میباشد و شاید هر پروژه با پروژه دیگر متفاوت است . برای همین شما عزیزان باید برای اطلاع از قیمت شیشه سکوریت با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان بعد از گرفتن اطلاعات دقیق قیمت نهایی را خدمت شما عزیزان اعلا کنند . پس برای اطلاع از قیمت با ما در تماس باشید .

مطالب مرتبط

شیشه ساتینا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3]شیشه ساتینا شیشه ساتینا، علاوه بر زیبایی به محیط می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد. به عنوان نمونه جداسازی فضا حمام از اتاق ها و یا سرویس بهداشتی. شیشه سکوریت، بهترین ابزار برای جداسازی این دو محل است. معمولا شیشه حمام می تواند بدون درب …

شیشه ساتینا ادامه »

مزایای نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4.5]مزایای نرده شیشه ای مزایای نرده شیشه ای در خانه چیست؟ نرده شیشه ای  چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟ قیمت نرده شیشه ای بالکن چقدر است؟ خیلی از افراد در زمان خرید و نصب نرده شیشه ای سوالی از این قبیل دارند، اگر …

مزایای نرده شیشه ای ادامه »

نصب شیشه سکوریت برای بالکن

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]نصب شیشه سکوریت برای بالکن آیا به دنبال نصب شیشه سکوریت برای بالکن خود هستید؟ آیا در نظر دارید که چگونه ظاهر خانه خود را به روز کنید، اما نمی خواهید در کارهای بازسازی گران قیمت سرمایه گذاری کنید؟ نصب شیشه سکوریت برای بالکن ممکن …

نصب شیشه سکوریت برای بالکن ادامه »

کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان چیست؟ آیا شما هم اطلاعی در رابطه با کاربرد شیشه در ساختمان ندارید؟ شیشه در حال حاضر مزایای منحصربه‌ فردی را به دنیای طراحی ارائه می‌دهد، که روز به روز در حال رشد هستند. اکنون …

کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان ادامه »

سقف شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]سقف شیشه ای ساختار سقف شیشه ای یکی از بهترین راه ها برای وارد کردن نور طبیعی به خانه شما و در عین حال افزودن یک عنصر جذاب بصری است. سقف شیشه ای به دور از محدود شدن به ساختمان ها و کاخ های بزرگ، …

سقف شیشه ای ادامه »

قیمت نمای شیشه ای ساختمان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 5]قیمت نمای شیشه ای ساختمان قیمت نمای شیشه ای ساختمان چقدر است؟ شیشه یکی از متعارف ترین مصالح ساختمانی است که به دلیل مزیت های مختلف و گزینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.شیشه ظاهری، ظریف و براق به نما می دهد و در …

قیمت نمای شیشه ای ساختمان ادامه »

خرید نرده شیشه ای تراس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 4]خرید نرده شیشه ای تراس آیا به دنبال خرید نرده شیشه ای برای تراس هستید؟ نرده های شیشه ای به محبوب ترین انتخاب برای پروژه های مختلف معماری در سراسرایران و اروپا تبدیل شده اند. جای تعجب نیست زیرا با استفاده از سیستم های نرده …

خرید نرده شیشه ای تراس ادامه »

شیشه مات

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]شیشه مات شیشه مات چیست؟ شیشه مات یک راه عالی برای وارد کردن نور به اتاق بدون قربانی کردن حریم خصوصی است. اثر یخ زدگی را می توان از طریق روش های مختلفی به دست آورد، اما همه به یک هدف عمل می کنند و …

شیشه مات ادامه »

انواع نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]انواع نرده شیشه ای آیا به دنبال انواع نرده شیشه ای هستید؟ معمار باید نیاز به نرده شیشه ای و نوع نرده را با توجه به خطرات احتمالی، کاربرد و احتمال خطرات برای کاربران ساختمان ارزیابی کند. در ساختمانی که برای چند منظور استفاده می …

انواع نرده شیشه ای ادامه »

پارتیشن شیشه ای دوجداره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]پارتیشن شیشه ای دوجداره به دنبال راهی شیک و در عین حال مطمئن برای تقسیم بندی فضای داخلی خود هستید؟ آیا شما هم تصمیم به خرید و سفارش پارتیشن شیشه ای دو جداره دارید؟ خیلی از افراد در زمان بازسازی و یا ساخت ساختمان های …

پارتیشن شیشه ای دوجداره ادامه »

راهنمای انتخاب بهترین پنجره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]راهنمای انتخاب بهترین پنجره آیا شما هم به دنبال راهنمای انتخاب بهترین پنجره هستید؟ راهنمای انتخاب بهترین پنجره چیست؟ آیا تصمیم به بازسازی خانه خود و یا چیدمان خانه جدید خود هستید؟ شرکت کامادر یکی از  در ادامه این متن راهنمای انتخاب بهترین پنجره را …

راهنمای انتخاب بهترین پنجره ادامه »

مقایسه شیشه سکوریت و لمینت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 1]مقایسه شیشه سکوریت و لمینت شیشه سکوریت و لمینت چه تفاوت هایی باهم دارند؟ آیا شما هم به دنبال مقایسه شیشه سکوریت و لمینت هستید؟ شیشه های سکوریت و لمینت دو نوع شیشه ایمنی هستند که می توانید تهیه کنید. در ادامه  به بررسی مقایسه …

مقایسه شیشه سکوریت و لمینت ادامه »

کاربرد پانل های شیشه ای دودی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]کاربرد پانل های شیشه ای دودی کاربرد پانل های شیشه ای دودی در ساختمان چیست؟ بدون شک شیشه بهترین ماده برای دکوراسیون شماست. جدا از جذابیت زیبایی شناختی آن، عملکردها و مزایای زیادی نیز دارد. با این حال، انواع مختلفی از شیشه ها برای نشان …

کاربرد پانل های شیشه ای دودی ادامه »

انواع شیشه های ساختمانی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]انواع شیشه های ساختمانی انواع شیشه های ساختمانی کدامند؟ آیا به فکر نصب ورق شیشه ای جدید در خانه خود هستید؟ شیشه کاربرد های مختلفی در ساختمان دارد و می توان از آن در مصارف گوناگون استفاده کرد.  انتخاب صحیح نوع شیشه ضروری است، چه …

انواع شیشه های ساختمانی ادامه »

برطرف کردن خراش شیشه پنجره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 4]برطرف کردن خراش شیشه پنجره برطرف کردن خراش شیشه پنجره فرآیندی است که نیاز به بررسی دقیق دارد. ابتدا باید مطمئن شوید که به پنجره آسیب نمی ‌رسانید، و بعد از آن به دنبال راه کار های پاک کردن خراش‌های مزاحم از سطح شیشه باشید. …

برطرف کردن خراش شیشه پنجره ادامه »

شیشه های مناسب برای رومیزی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]شیشه های مناسب برای رومیزی شیشه های مناسب برای رومیزی کدام نوع است؟ چگونه یک میز ناهار خوری شیشه ای برای پاسیو خود انتخاب کنیم؟ هنگام انتخاب شیشه های مناسب برای رومیزی برای پاسیو خود، چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید. یکی …

شیشه های مناسب برای رومیزی ادامه »

مزایای استفاده از درب های شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]مزایای استفاده از درب های شیشه ای مزایای استفاده از درب های شیشه ای چیست؟ به طور حتم افراد همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود خانه خود هستند. خواه ارتقای لوازم منزل شما باشد یا بازسازی کل خانه. تعویض درب و پنجره ها موردی …

مزایای استفاده از درب های شیشه ای ادامه »

درب پارکینگ شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]درب پارکینگ شیشه ای درب پارکینگ شیشه ای بیشتر یا تماما از شیشه ساخته شده است. درهای پارکینگ شیشه ای در معماری مدرن محبوب هستند. آنها اغلب در املاک تجاری مورد استفاده قرار می گیرند تا ظاهر فضای بازتر و دلپذیرتری را ایجاد کنند. آنها …

درب پارکینگ شیشه ای ادامه »

تفاوت شیشه های سکوریت با شیشه معمولی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

نصب حصار شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 3 میانگین: 3.7]نصب حصار شیشه ای چه مزایای دارد؟ هر فردی که تصمیم دارد در محوطه ای که استخر وجود دارد، ایمنی را رعایت کند، می داند که نصب حصار در اطراف آن بسیار مهم است، به خصوص اگر بچه های کوچکی در خانه دارید. دلیل آن …

نصب حصار شیشه ای ادامه »

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
شیشه یخچال

شیشه یخچال

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5] خرید شیشه یخچالی با قیمت مناسب و بصرفه!! قدرت بالای شیشه یخچال باعث کاهش

ادامه مطلب »
نمونه شیشه حمام لولایی

شیشه ساتینا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3]شیشه ساتینا شیشه ساتینا، علاوه بر زیبایی به محیط می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد.

ادامه مطلب »
تصویر-مزایای-نرده-شیشه-ای-7654

مزایای نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4.5]مزایای نرده شیشه ای مزایای نرده شیشه ای در خانه چیست؟ نرده شیشه ای  چیست

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *