بالکن شیشه ای چیست ؟ چه مزیت های این سیستم دارد ؟ این سیستم چه کاربرد هایی دارد ؟ آیا ایمن است ؟ در این مقاله سعی داریم به سوالات مطرح شده پاسخ دهیم تا بدانیم بالکن شیشه ای چیست ؟ و با این سیستم و مزیت ها و کاربرد های آن آشنا شویم پس در ادامه ی مطالب همراه ما باشید تا به این سوال ها پاسخ دهیم.

بالکن شیشه ای چیست ؟

امروزه با پیشرفت در صنایع شیشه سازی بالکن های شیشه ای رونق بسیار زیادی گرفته و طراحان و اشخاص از این سیستم استفاده میکنند در قدیم بالکن ها را نرده های اهنی یا دیوار های سنگی شکل میداد اما امروزه با پیشرفت در این صنعت مردم برای بالکن های خود از شیشه استفاده میکند و بالکن شیشه ای در بین مردم پرطرفدار شده است. در قدیم برای طراحی دکوراسیون به این قسمت توجهات زیادی نمیشد. اما امروزه برای طراحی دکوراسیون به این قسمت ها توجه بسیار زیادی میشود و برای زیبا سازی نما از این بالکن ها استفاده میکنند. این بالکن ها دارای مزیت های بسیار خوبی میباشند که در ادامه ی مطلب این مزیت ها را خدمت شما عزیزان توضیح خواهیم داد. جنس شیشه ی بالکن های شیشه ای، شیشه ی سکوریت یا شیشه ی میرال یا همان شیشه ی نشکن میباشد. استفاده از این سیستم باعث میشود تا ایمنی محیط بالکن فراهم گردد. شیشه های نشکن بسیار مقاوم میباشند. حتی در شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت بسیرا بالایی دارند در برابر عواملی چون آتش گرما ، باد ، طوفان، باران. از این رو از این شیشه ها برای شیشه بالکن استفاده میکنند.

چرا بالکن های شیشه ای دارای محبوبیت است ؟

این روز ها بالکن های شیشه ای در معماری ساختمان محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است و در بین مردم و معماران محبوب شده است. یکی از دلایل محبوبیت این نوع بالکن این است که در همه ی شرایط آب و هوایی میتوانید از بالکن خود استفاده کنید، زمستان ، تابستان فرقی ندارد در هر شرایط این بالکن قابل استفاده هست و میتوانید از محیط و فضای بالکن خود لذت ببرید. شیشه های شفافی که در این سیستم به کاربرده میشود باعث بزرگ تر دیده شدن بالکن شما میشود. و زیبایی خاص و مدرنی را به نمای خانه شما میدهد. بالکن های شیشه ای کاربرد های زیادی دارند و میتوانند به ساختمان و خانه خیلی چیز ها را اضافه کنند. نقطعه کانونی زیبا ، چشم انداز های دل انگیز و زیبا و جذاب، نور و فضای بسیار بسیار مناسب که به داخل خانه ورود میکند، داشتن معماری بسیار با کیفیت و جذاب و مدرن. همه ی این موارد گفته شده باعث شده تا این بالکن در بین مردم و طراحان معمار دارای محبوبیت بی شماری گردد و همه دوست داردند که در خانه هایشان یا محیط کارشان از این سیستم استفاده کنند.

بالکن شیشه ای چیست

آیا شیشه بالکن به جز بالکن کاربرد های دیگری هم دارد ؟

در جواب این سوال باید بگوییم که بله این سیستم در جاهای دیگری غیر از بالکن هم کاربرد دارد و مورد استفاده قرار میگرد . در فضا هایی مانند : استخر ها ، آلاچیق ها ، پنجره های رستوران ها درب های رستوران ها هم استفاده میشود و در این فضا ها مورد استفاده قرار میگیرد. از هیمن رو میباشد که این سیستم بسیار پر کاربردی و محبوب شده است. استفاده از بالکن شیشه ای باعث میشود نمای آن ساختمان زیبا و جذاب و مدرن شود و همه مجذوب زیبایی این سیستم میشوند.

مزایای بالکن شیشه ای چیست ؟

1- استفاده از این سیستم باعث افزایش نور خورشید به داخل محیط میشود و به محیط نور بسیار مناسبی را میرساند.

2- بالکن شیشه ای باعث جلوگیری از ورود گرد و غبار های ناشی از باد و طوفان های شدید میشود.

3- با استفاده از بالکن شیشه ای از ورود آلودگی های صوتی جلوگیری میکنید و این سیستم دارای عایق صوتی بوده و سر و صداها را کاهش میدهد.

4- زمانی که از بالکن شیشه ای ساتفاده کنید فضای محیط را بزرگ تر میکند و باعث میشود یک نمای بسیار زیبا و مدرن به وجود بی آید.

5- بالکن شیشه ای باعث هدر رفتن انرژی سرما و یا گرما میباشد از همین رو میشود از انرژی داخل محیط بهینه استفاده کرد.

6- دارای امنیت بسیار بالایی میشود و شیشه ی سکوریت در این بالکن ها به کاربرده میشود که باعث افزایش امنیت در برابر شرایط های مختلف آب و هوایی شود.

7- نظافت این محیط بسیار ساده و راحت میباشد.

شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت در تهران در زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید. برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.