برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
شیشه لمینت

شیشه لمینت یکی از انواع شیشه ها میباشد که بسیار کاربردی و مقاوم است . بسیار محبوب و در عین حال در خیلی از مکان ها میشود از این نوع شیشه استفاده کرد . این شیشه یکی از محبوب ترین شیشه ها در بین شیشه های موجود در بازار است که به علت مقاومت زیاد و همینطور تنوع در آن بسیار مورد استفاده مردم قرار میگیرد. شیشه از دیر باز تا کنون مورد استفاده انسان ها بوده است . اما با پیشرفت تکنولوژی در این عرصه . این شیشه ها دارای پیشرفت های بسیار زیادی شده است . انواع مختلف شیشه امروزه تولید و عرضه میشود. و این شیشه ها کاربرد های بسیار فراوانی دارد و در خیلی از مکان ها از این شیشه ها استفاده میشود مانند نمای شیشه ای ساختمان ها ، بالمن های شیشه ای ، حمام های شیشه ای ، استخر های شیشه ای و …. از این نوع شیشه ها استفاده میشود . و دربین این شیشه ها شیشه لمینت و شیشه سکوریت بسیار مقاوم تر نسبت به شیشه های معمولی و یا خام میباشد . در ادامه ی مطالب سعی داریم تا راههای تشخیص شیشه لیمنت را بدانیم . در ادامه ی مطالب در مورد موارد زیر بحث خواهیم کرد پس در ادامه ی مطالب همراه ما باشید .

1- شیشه لمینت چیست ؟ چطور تولید میشود ؟

2- کاربرد شیشه لمینت چیست ؟

3- فواید شیشه لمینت چیست ؟

4- تشخیص شیشه لمینت به چه شکل میباشد ؟

5- تفاوت شیشه لمینت و شیشه سکوریت چیست ؟

6- تشخیص شیشه سکوریت .

در ادامه مطالب همراه ما باشید تا در مورد تشخیص شیشه لمبنت بیشتر بدانیم .
اجرای نمای شیشه ای به صورت حرفه ای

شیشه لمینت چیست ؟ چطور تولید میشود ؟

باید این نکته را بدانید که شیشه لمینت چیست ؟ شیشه لمینت از چند لایه شیشه های سکوریت و چتد لایه پلاستیکی پی وی بی متصل میگردد و بهم پیوند میخورند. و باید این را هم بدانید که شیشه های لمینت در ضخامت های مختلفی تولید و عرضه میشوند . و دانستن این نکته بسیار حائز اهمیت است که بدانید این شیشه با اتوکلاو در دمای هزار و چهارصد درجه سانتی گراد و با فشار تا چهار ده بار پردازش میگردد.

نحوه تولید شیشه لمینت

باید این نکته را بدانید که پلی وینیل بوتیرال (PVB) متداول ترین لایه ای است  که در شیشه لمینت بسیار زیاد به کار میرود . اما ممکن است از لایه های شیشه شفاف در بین این شیشه ها برای افزایش ویژگی های بسیار خاصی مانند ، عایق های خورشیدی ، عایق های حرارتی ، محافظت در برابر آتش و …. استفاده شود . اما حالا تحولات اخیر شامل لایه های ، یونوپلاستیک با تکنولوژی بالا امروزه باعث زیاد تر شدن امنیت این شیشه ها شده است . شرکت کامادور یکی از ارئه دهنده های شیشه لمینت میباشد که شما عزیزان میتوانید با ما در تماس باشید .

به گفته تولید کنندگان شیشه های چند لایه که دارای یون های  پلاستیک هستند و یون های پلاستیک در آن ها استفاده شده است . بسیار سبک تر و همچنین بسیار مقاوم تر از شیشه های سکوریت معمولی میباشد . این شیشه ها میتواند در برابر طوفان های شدید و ضربه ها ، همینطور انفجار های بسیار قدرتمند مقاوم باشد و مقاوم عمل کند . همانطور که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم شیشه ها از دیر باز تا کنون مورد استفاده انسان قرار گرفته است و انسان ها از گذشته تا کنون از این شیشه ها استفاده میکنند . این شیشه ها با پیشرفت تکنولوژی در این عرصه دچار تحولات عظیمی شد و انواع مختلف شیشه تولید و به بازار عرضه شد . شیشه لمینت یکی از همین انواع شیشه میباشد که بسیار محبوب و پر طرفدار است و در این حال بسیار مقاوم و قوی میباشد . ایم نکته را هم باید خدمت شما عزیزان بگوییم که شیشه های مقاوم با لایه های پلی کربنات در شیشه های ضد گولوله مورد استفاده قرار میگیرد.

شیشه لمینت

کاربرد شیشه لمینت چیست ؟

همانطور که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم شیشه ها از گذشته تا کنون مورد استفاده انسان ها قرار گرفته است و دارای کاربرد های بسیار زیادی میباشد . اما با پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت چشم گیری در این صنعت این شیشه ها به مرور زمان دارای تحولات بسیار زیادی شده اند و انواع مختلفی از شیشه متولد و تولید شده که هر کدام دارای کاربرد ها و ویژگی های منحصر به فرد خود میباشد . شیشه ها دارای انواع مختلفی میباشد و شیشه لمینت نیز یکی از انواع این شیشه ها میباشد که بسیار مقاوم است و این مقاوم بودن باعث معروف شدن این شیشه ها شده است . خیلی از شیشه لمینت استفاده میکنند اما گاهی برای دیگران سوال پیش می اید که تشخیص شیشه لمینت به چه صورت است ؟ که این سوال را در ادامه ی مقاله جواب خواهیم داد پس شما در ادامه ی مقاله همراه ما باشید . هر شیشه ای که به تولید میرسد و عرضه میشود دارای کاربرد های مختلفی میباشد . که شیشه لمینت هم از این قضیه جدا نیست و دارای یکسری کاربرد ها میباشد . که قصد داریم این کاربرد ها را خدمت شما عزیزان شرح دهیم تا با این کاربرد ها به طور کامل آشنا شوید . پس در ادامه ی این مقاله همراه ما باشید تا در مورد کاربرد های شیشه لمینت توضیحاتی را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم . در ادامه به موضوع کاربرد های این شیشه و تشخیص شیشه لمینت میپردازیم .

باید این نکته را بدانید که این شیشه سازه ای میباشد که دارای کارایی بسیار بالایی هست . این شیشه ها در بیشتر پروژه های ساختمانی اداری و تجاری استفاده میشود . محبوبیت این شیشه ها بسیار زیاد است و روز به روز تقضا برای این شیشه ها در پروزه های ساختمانی بیشتر میشود . در ادامه ی مطالب به کاربرد این شیشه ها اشاره خواهیم داشت :

1- از شیشه لمینت در نمای ساختمان ها برای ساختمان های مسکونی و ساختمان های تجاری استفاده میشود و در این ساختمان ها بسیار پر کاربرد است .

2- سقف های شیشه ای کاربرد دیگر این شیشه ها میباشد که بسیار از آن استفاده میشود و طراحان و معماران این سقف ها را پیشنهاد میدهند و این سقف ها بسیار مردن و شیک میباشد.

3- نرده شیشه ای کاربرد دیگر این شیشه ها است . نرده شیشه ای امروزه دارای طرفداران بسیار زیادی شده است و خیلی ها برای زیبایی دکور و همچنین نمای داخلی ساختمان ها از این نرده ها استفاده میکنند.

4- استخر های شیشه ای کاربرد دیگر شیشه لمینت میباشد که امروزه بسیاری برای زیبایی استخر خود از شیشه استفاده میکند. استفاده از این شیشه ها در استخر یک محیط زیبا و جذاب و در این حال مدرن را به وجود می آورد که بسیار پرطرفدار میباشد .

5- بالکن شیشه ای یکی دیگر از کاربرد های این شیشه ها میباشد . بالکن های شیشه ای امروز جای گزین بسیار مناسبی برای بالکن هایی با نمای سنگی میباشد . بالکن هایی شیشه ای به نمای ساختمان یک زیبایی خاص و مدرن را هدیه میدهد و استفاده از بالکن های شیشه ای باعث میشود که از محیط بهترین استفاده ممکن را کرد و بسیار کاربردی و در عین حال جذاب است .

موارد گفته شده از کاربرد های فراوان این شیشه ها بوده است . در ادامه ی مطالب سعی داریم تا توضیحاتی دیگر از این شیشه و همینطور تشخیص شیش لمینت را برای شما عزیزان روشن کنیم . پس در ادامه ی مطالب همراه ما باشید .

فواید شیشه لمینت چیست و راه تشخیص شیشه لمینت چیست ؟

در ادامه ی مطلب سعی داریم تا در مورد فواید این شیشه و همچنین در مطالب بعدی سعی داریم در مورد نحوه ی نشخیص شیشه لمینت توضیحاتی را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم . در ادامه ی مطالب همراه ما باشید تا با فواید این شیشه آشنا شوید .

1- یکی از فوایدی که این شیشه ها دارد این است که ایمن ، مطمعن و ضد ضربه میباشند و این در نوع خود بسیار فواید مهمی ست .

2- با استفاده از این شیشه ها امنیت را برای خود به ارمغان میاورید .

3- یکی از فواید مهمی که این شیشه ها دارد ضد گلوله بودن آن است که بسیار ویژگی مهم و در عین حال بسیار کاربردی میباشد .

4- این شیشه ها دارای عایق صدا و کنترل نویز میباشد و با استفاده از این شیشه ها اسایش را برای خود ایجاد میکنید .

5- این شیشه ها دارای تنوع در طرح و رنگ میباشد .

6- شیشه لمینت با هر نوع طراحی و معماری متناسب میباشد .

شیشه لمینت یکی از پر طرفدار ترین نوع شیشه میباشد . ولی مهم تر از هر چیزی تشخیص شیشه لمینت میباشد .

تشخیص شیشه لمینت به چه صورت میباشد ؟

  1. همان طور که گفتیم شیشه لمینت از چند لایه شیشه سکوریت و pvb تشکیل شده است بنابراین ضخامت بیشتری نسبت به شیشه معمولی و شیشه سکوریت دارد. به طوری که با چشم می توان آن را به راحتی تشخیص داد.
  2. نوع شکستن این شیشه ، تمایز عمده آن از سایر شیشه های موجود است . همان طور که اشاره کردیم هنگام ضربه محکم اگر لایه های شیشه بشکند فرو نمی ریزد و به لایه میانی می چسبد.
  3. شکل شیشه های لمینت : برخی از شیشه های لمینت به صورت منحنی، مربع و … طراحی می شوند که این خصوصیت مختص شیشه لمینت است.

تشخیص شیشه-لمینت-چیست

 

شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت در تهران در زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت شیشه لمینت و همینطور نحوه تشخیص شیشه لمینت میتوانید با شماره های درج شده در سایت کامادور تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما قیمت ها را به شما اعلام کنند و نحوه ی تشخیص شیشه لمینت را از کارشناسان ما جویا شوید.

مطالب مرتبط

شیشه ساتینا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3]شیشه ساتینا شیشه ساتینا، علاوه بر زیبایی به محیط می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد. به عنوان نمونه جداسازی فضا حمام از اتاق ها و یا سرویس بهداشتی. شیشه سکوریت، بهترین ابزار برای جداسازی این دو محل است. معمولا شیشه حمام می تواند بدون درب …

شیشه ساتینا ادامه »

مزایای نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4.5]مزایای نرده شیشه ای مزایای نرده شیشه ای در خانه چیست؟ نرده شیشه ای  چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟ قیمت نرده شیشه ای بالکن چقدر است؟ خیلی از افراد در زمان خرید و نصب نرده شیشه ای سوالی از این قبیل دارند، اگر …

مزایای نرده شیشه ای ادامه »

نصب شیشه سکوریت برای بالکن

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]نصب شیشه سکوریت برای بالکن آیا به دنبال نصب شیشه سکوریت برای بالکن خود هستید؟ آیا در نظر دارید که چگونه ظاهر خانه خود را به روز کنید، اما نمی خواهید در کارهای بازسازی گران قیمت سرمایه گذاری کنید؟ نصب شیشه سکوریت برای بالکن ممکن …

نصب شیشه سکوریت برای بالکن ادامه »

کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان چیست؟ آیا شما هم اطلاعی در رابطه با کاربرد شیشه در ساختمان ندارید؟ شیشه در حال حاضر مزایای منحصربه‌ فردی را به دنیای طراحی ارائه می‌دهد، که روز به روز در حال رشد هستند. اکنون …

کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان ادامه »

سقف شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]سقف شیشه ای ساختار سقف شیشه ای یکی از بهترین راه ها برای وارد کردن نور طبیعی به خانه شما و در عین حال افزودن یک عنصر جذاب بصری است. سقف شیشه ای به دور از محدود شدن به ساختمان ها و کاخ های بزرگ، …

سقف شیشه ای ادامه »

قیمت نمای شیشه ای ساختمان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 5]قیمت نمای شیشه ای ساختمان قیمت نمای شیشه ای ساختمان چقدر است؟ شیشه یکی از متعارف ترین مصالح ساختمانی است که به دلیل مزیت های مختلف و گزینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.شیشه ظاهری، ظریف و براق به نما می دهد و در …

قیمت نمای شیشه ای ساختمان ادامه »

خرید نرده شیشه ای تراس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 4]خرید نرده شیشه ای تراس آیا به دنبال خرید نرده شیشه ای برای تراس هستید؟ نرده های شیشه ای به محبوب ترین انتخاب برای پروژه های مختلف معماری در سراسرایران و اروپا تبدیل شده اند. جای تعجب نیست زیرا با استفاده از سیستم های نرده …

خرید نرده شیشه ای تراس ادامه »

شیشه مات

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]شیشه مات شیشه مات چیست؟ شیشه مات یک راه عالی برای وارد کردن نور به اتاق بدون قربانی کردن حریم خصوصی است. اثر یخ زدگی را می توان از طریق روش های مختلفی به دست آورد، اما همه به یک هدف عمل می کنند و …

شیشه مات ادامه »

انواع نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]انواع نرده شیشه ای آیا به دنبال انواع نرده شیشه ای هستید؟ معمار باید نیاز به نرده شیشه ای و نوع نرده را با توجه به خطرات احتمالی، کاربرد و احتمال خطرات برای کاربران ساختمان ارزیابی کند. در ساختمانی که برای چند منظور استفاده می …

انواع نرده شیشه ای ادامه »

پارتیشن شیشه ای دوجداره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]پارتیشن شیشه ای دوجداره به دنبال راهی شیک و در عین حال مطمئن برای تقسیم بندی فضای داخلی خود هستید؟ آیا شما هم تصمیم به خرید و سفارش پارتیشن شیشه ای دو جداره دارید؟ خیلی از افراد در زمان بازسازی و یا ساخت ساختمان های …

پارتیشن شیشه ای دوجداره ادامه »

راهنمای انتخاب بهترین پنجره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]راهنمای انتخاب بهترین پنجره آیا شما هم به دنبال راهنمای انتخاب بهترین پنجره هستید؟ راهنمای انتخاب بهترین پنجره چیست؟ آیا تصمیم به بازسازی خانه خود و یا چیدمان خانه جدید خود هستید؟ شرکت کامادر یکی از  در ادامه این متن راهنمای انتخاب بهترین پنجره را …

راهنمای انتخاب بهترین پنجره ادامه »

مقایسه شیشه سکوریت و لمینت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 1]مقایسه شیشه سکوریت و لمینت شیشه سکوریت و لمینت چه تفاوت هایی باهم دارند؟ آیا شما هم به دنبال مقایسه شیشه سکوریت و لمینت هستید؟ شیشه های سکوریت و لمینت دو نوع شیشه ایمنی هستند که می توانید تهیه کنید. در ادامه  به بررسی مقایسه …

مقایسه شیشه سکوریت و لمینت ادامه »

کاربرد پانل های شیشه ای دودی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]کاربرد پانل های شیشه ای دودی کاربرد پانل های شیشه ای دودی در ساختمان چیست؟ بدون شک شیشه بهترین ماده برای دکوراسیون شماست. جدا از جذابیت زیبایی شناختی آن، عملکردها و مزایای زیادی نیز دارد. با این حال، انواع مختلفی از شیشه ها برای نشان …

کاربرد پانل های شیشه ای دودی ادامه »

انواع شیشه های ساختمانی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]انواع شیشه های ساختمانی انواع شیشه های ساختمانی کدامند؟ آیا به فکر نصب ورق شیشه ای جدید در خانه خود هستید؟ شیشه کاربرد های مختلفی در ساختمان دارد و می توان از آن در مصارف گوناگون استفاده کرد.  انتخاب صحیح نوع شیشه ضروری است، چه …

انواع شیشه های ساختمانی ادامه »

برطرف کردن خراش شیشه پنجره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 4]برطرف کردن خراش شیشه پنجره برطرف کردن خراش شیشه پنجره فرآیندی است که نیاز به بررسی دقیق دارد. ابتدا باید مطمئن شوید که به پنجره آسیب نمی ‌رسانید، و بعد از آن به دنبال راه کار های پاک کردن خراش‌های مزاحم از سطح شیشه باشید. …

برطرف کردن خراش شیشه پنجره ادامه »

شیشه های مناسب برای رومیزی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]شیشه های مناسب برای رومیزی شیشه های مناسب برای رومیزی کدام نوع است؟ چگونه یک میز ناهار خوری شیشه ای برای پاسیو خود انتخاب کنیم؟ هنگام انتخاب شیشه های مناسب برای رومیزی برای پاسیو خود، چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید. یکی …

شیشه های مناسب برای رومیزی ادامه »

مزایای استفاده از درب های شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]مزایای استفاده از درب های شیشه ای مزایای استفاده از درب های شیشه ای چیست؟ به طور حتم افراد همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود خانه خود هستند. خواه ارتقای لوازم منزل شما باشد یا بازسازی کل خانه. تعویض درب و پنجره ها موردی …

مزایای استفاده از درب های شیشه ای ادامه »

درب پارکینگ شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]درب پارکینگ شیشه ای درب پارکینگ شیشه ای بیشتر یا تماما از شیشه ساخته شده است. درهای پارکینگ شیشه ای در معماری مدرن محبوب هستند. آنها اغلب در املاک تجاری مورد استفاده قرار می گیرند تا ظاهر فضای بازتر و دلپذیرتری را ایجاد کنند. آنها …

درب پارکینگ شیشه ای ادامه »

تفاوت شیشه های سکوریت با شیشه معمولی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

نصب حصار شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 3 میانگین: 3.7]نصب حصار شیشه ای چه مزایای دارد؟ هر فردی که تصمیم دارد در محوطه ای که استخر وجود دارد، ایمنی را رعایت کند، می داند که نصب حصار در اطراف آن بسیار مهم است، به خصوص اگر بچه های کوچکی در خانه دارید. دلیل آن …

نصب حصار شیشه ای ادامه »

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
شیشه یخچال

شیشه یخچال

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5] خرید شیشه یخچالی با قیمت مناسب و بصرفه!! قدرت بالای شیشه یخچال باعث کاهش

ادامه مطلب »
نمونه شیشه حمام لولایی

شیشه ساتینا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3]شیشه ساتینا شیشه ساتینا، علاوه بر زیبایی به محیط می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد.

ادامه مطلب »
تصویر-مزایای-نرده-شیشه-ای-7654

مزایای نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4.5]مزایای نرده شیشه ای مزایای نرده شیشه ای در خانه چیست؟ نرده شیشه ای  چیست

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *