برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

سقف شیشه ای این روز ها بسیار محبوب و بسیار پر کاربرد می باشد. می توان گفت از مدرن ترین و به روز ترین، متریال های مورد استفاده در سقف شیشه می باشد. این متریال با استقبال بسیار زیادی بین اهالی دکوراتیو رو به رو شد. به دلیل زیبایی بسیار زیادی که دارد و همچنین مزایای بسیار زیاد از این نوع نما بیشتر استفاده می شود. این نما از نظر زیبایی و دکوراتیو بدون تردید بهترین و کامل ترین و مدرن ترین نما های مورد استفاده می باشد. اما سوالی که برخی افراد همیشه می پرسند این است که جنس شیشه های مورد استفاده در این نما ها چه می باشد. با شرکت کامادر در ادامه این مقاله همراه باشید. ما در این مطلب قصد بررسی این موضوع و معرفی جنس به کار گرفته در این نما ها هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر هم اکنون با ما تماس حاصل نمایید.

سقف شیشه ای

برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل در مورد این نوع نما می توانید هم اکنون ابر روی لینک ذیل کلیک نمایید. به این ترتیب به طور کامل متوجه می شود این نما چه کاربردی دارد. دارای چه مزایا و چه ویژگی هایی می باشد. ما در ادامه این مقاله و پس از مطالعه لینک ذیل به شما در مورد جنس شیشه خواهیم گفت. جنس شیشه ای که برای استفاده در این نما مورد استفاده قرار میگیرد بسیار مهم است. بنابراین توصیه می کنیم در ابتدا بر روی لینک ذیل کلیک نمایید و سپس ادامه مطلب را بررسی نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی این متن کلیک کنید.

جنس شیشه به کار رفته در سقف های شیشه ای

به طور مشخص از شیشه های معمولی برای این نما به هیچ عنوان نمیتوان استفاده کرد. از شیشه های سکوریت هم نمیتوانیم در ساخت این نما استفاده کنیم. چرا که این شیشه ها نشکن نیستند. بلکه به سختی شکست و ترک می خورند. اما این به آن معنا نیست که به هیچ وجه با شکست و ترک رو به رو نمیشوند. به همین دلیل بسیار مهم است که برای این بخش از نما حتما از شیشه لمینت استفاده کرد. این شیشه ها به شیشه های ضد سرقت و به شیشه های ضد گلوله هم مشهور هستند. بسیار مستحکم و بسیار مقاوم هستند. به همین دلیل بهترین گزینه برای استفاده در این بخش از نما میباشد. به همین دلیل معمولا از این شیشه بیشترین میزان استفاده را در ساخت سقف شیشه ای میکنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
شیشه یخچال

شیشه یخچال

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5] خرید شیشه یخچالی با قیمت مناسب و بصرفه!! قدرت بالای شیشه یخچال باعث کاهش

ادامه مطلب »
نمونه شیشه حمام لولایی

شیشه ساتینا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3]شیشه ساتینا شیشه ساتینا، علاوه بر زیبایی به محیط می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد.

ادامه مطلب »
تصویر-مزایای-نرده-شیشه-ای-7654

مزایای نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4.5]مزایای نرده شیشه ای مزایای نرده شیشه ای در خانه چیست؟ نرده شیشه ای  چیست

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *