جک پارکینگی

جک پارکینگی در مدل ها و طرح های مختلفی در بازار موجود می باشند که هرکدام جنس متفاوتی دارند. این نوع از درب های لولایی برای اینکه به راحتی بصورت اتوماتیک عمل کند، چند فاکتور را باید رعایت کرد،.جک های پارکینگی به دلیل کارایی خوبی که دارند بسیار فراگیر شدند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و توسعه طرح های مدرنیته درب های لوکس.  تمامی پارکینگ های وروردی و خروجی ادارات و شرکت ها و منازل دارای سیستم اتوماتیک هستند. این نوع از جک ها در دو نوع تک لنگه و دو لنگه قابل نصب هستند و با ابعاد و وزن های متنوعی تولید و وارد بازار می شوند.

جک های پارکینگی به دلیل وجود بازوهایی قوی, باعث باز شدن درب های تک لنگه و درب های دو لنگه می شوند.

عملکرد این نوع از درب ها به این شکل است. که با فشار دکمه ای، به راحتی درب های پارکینگی  باز می شوند. بطوری که دیگر نیازی برای باز و یا بستن این نوع درب ها از خودرو پیاده شد.

باتوجه به مزایای فراوانی که دارند یکی از پرطرفدارترین نوع دربها به شمار می رود.  و به دلیل کاربردهای گوناکون، باعث فراگیری این نوع درب شدند. این نوع از درب ها انواع گوناگونی دارند که نوعی از آن بسیار سبک بوده و برای درب ها منازل پرکاربرد هستند.  و بسیار استقبال ثدند.

انواع دیگر آن ، درب های پارکینگی هستند که سنگین هستند و برای اماکنی که تردد زیاد می باشد مانند گارکینگ های عمومی و ادارات مورد استقاده قرار می گیرند و به دلیل ظاهر زیبا و شیکی که دارند ورودی های ادارات شما را لوکس می کنند و بسیار جذاب هستند. در نو عدیگر این درب های پارکینگی، برای اینکه امنیت بالا رود روی درب ها قفل برقی اعمال می کنند تا امنیت کار را افزایش دهد.

جک های پارکینگی مانند هر نوع سیستمی، اجرای مختافی دارند. ریموت کنترل، قطعات فلزی و چشمی، همچنین دو بازو که بر روی درب نصب می شوند و مرکز کنترل و چراغ های هشدار دهنده، اجزالی تشکیل دهنده این نوع درب ها می باشند.

جک ریلی

جک بازویی