یک راه پله داخلی خیره کننده با نرده های شیشه ای را نشان می دهد. رنگ های غالب صحنه سفید و زرد هستند که فضایی روشن و جذاب را ایجاد می کنند. تقارن راه پله با پله ها کاملاً تراز شده و نرده های آن در دو طرف بلافاصله قابل توجه است. استفاده از شیشه برای نرده ها حسی مدرن به این طراحی سنتی می بخشد. پله ها به سطح بالایی منتهی می شوند که در عکس قابل مشاهده نیست اما از ارتفاع نرده قابل استنباط است. نور طبیعی زیادی از اطراف در دو انتهای راه پله جریان دارد. این نور یک احساس گرم و مطبوع ایجاد می کند که تکمیل کننده خطوط تمیز و زیبایی شناسی مینیمالیستی است. با بررسی دقیق تر، مشخص می شود که هر پله از تخته های چوبی تشکیل شده است که به صورت افقی چیده شده اند. کلمه ی کامادر به زبان انگلیسی روی تصویر به همرا لوگوی آن کاور شده است.

با نرده شیشه ای علاوه بر زیبایی، از ایمنی بالا بهره مند شوید !!

اگر به دنبال یک راه حل زیبا و مدرن برای محافظت از فضای خود هستید، نرده های شیشه ای این امکان را به شما می دهند که زیبایی و شفافیت را با ایمنی و عملکرد بالا ترکیب کنید. در صورت تمایل به خرید یا ثبت سفارش همین حالا با شرکت کامادر تماس بگیرید.

خرید نرده شیشه ای از شرکت کامادر

با خرید نرده شیشه ای از شرکت کامادر با بیش ۲۵ سال سابقه در زمینه تولید و نصب انواع نرده های شیشه ای، خریدی مطمئن خواهید داشت. این شرکت با بهره مندی از کارشناسان مجرب و کارکشته خود، بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه داده و موجب جلب اعتماد آنان شده است. بنابراین اگر نیاز به ثبت سفارش دارید می توانید با مشاورین شرکت کامادر تماس حاصل کنید.

نرده شیشه ای از نوع اکسپوز رو کار را نشان می دهد زیرا توسط اتصالات اکسپوز نصب شده است. بنظر می رسد که این نرده های شیشه ای درون یک ساختمان با کف هایی از جنس سرامیک، نصب شده اند. در انتهای این نرده شیشه ای یک ستون به رنگ مشکی قرار گرفته شده است و نرده های شیشه ای پشت سر هم قرار گرفته اند. این نرده شیشه ای از قطعات مستطیلی شکل شیشه های سکوریت تشکیل شده که توسط اتصالات اکسپوز مستحکم شده و به یکدیگر متصل شده اند. هفت کلمه کامادر با حروف انگلیسی دیده می شود.

نرده شیشه ای

نرده شیشه‌ ای یک سیستم محافظتی است که از شیشه‌ های مقاوم و شفاف تشکیل شده و در پله‌ ها، بالکن‌ ها، تراس‌ ها و فضاهای دیگر مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این نوع نرده‌ ها به دلیل زیبایی، شفافیت و ایمنی بالا مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته‌ اند.

انواع هندریل شیشه ای

نرده های شیشه ای به دلیل تشکیل شدن از شیشه های شفاف، از زیبایی و ظرافت منحصر به فردی برخوردار هستند. بنابراین در مدل های گوناگون تولید شده و در بازار عرضه می گردند :

راه پله ای است که پله های آن توسط کاشی های سرامیکی با طرح خطوط انتزاعی پوشانده شده است و نرده های شیشه ای اطراف این راه پله با اتصالات فیکس پوینت به یکدیگر متصل شده اند. وجود این نرده شیشه ای فیکس پوینت به مدرنیته بودن راه پله افزوده است. بنظر می رسد که راه پله های درون یک ساختمان باشد. کاشی های دیوار و کف این ساختمان نیز از جنس کاشی های پله ها می باشد و این هماهنگی میان همه اجزای ساختمان بر شیک بودن آن افزوده است.

نرده شیشه ای اسپیگات

این نوع از نرده شیشه ای، توسط اتصالات اسپیگات نصب می شود. این اتصالات به صورت پایه هایی با شکل استوانه ای و پایه های فلزی طراحی شده اند که به وسیله برش های خاص و بدون نیاز به سوراخ کاری در شیشه، به شیشه ها متصل می شوند. اتصالات اسپیگات به شیشه ها اجازه می دهند که به صورت شفاف و بدون موانع نصب شوند. بنابراین استفاده از اتصالات اسپیگات، زیبایی ظاهری نرده های شیشه ای را افزایش می دهد.

هندریل شیشه ای با استیل ضد زنگ

این سیستم هندریل شیشه ای از ستون های فولادی ضد زنگ استفاده می کند که پانل های شیشه ای را نگه می دارد. این نوع نرده شیشه ای اغلب در پله ها و برای سایبان های شیشه ای استفاده می شود. مشابه سیستم دکمه های شیشه ای، پست ها از اتصالات نقطه ای برای نگه داشتن شیشه استفاده می کنند و امکان استفاده از پانل های شیشه ای با عرض های مختلف را فراهم می کنند. سیستم های نرده شیشه ای گزینه های مختلف نصب را ارائه می دهند.

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه‌ ای فیکس پوینت (Fixed Point) یکی از انواع نرده های شیشه‌ ای است که با استفاده از اتصالات ثابت به سازه یا سطح نصب می‌شود. این نوع نرده شیشه‌ ای معمولاً برای ایجاد یک حفاظ شیشه‌ ای شفاف و بدون موانع استفاده می‌ شود. اتصالات ثابت معمولاً شامل پایه‌ ها، براکت‌ ها و اتصالات متنوعی می‌ باشند. که این اتصالات به شیشه‌ ها و سازه‌ های مختلف متصل می‌ شوند و نرده شیشه‌ای را به محل نصب متصل می‌ کنند.

یک راه پله مارپیچ خیره کننده به همراه نرده شیشه ای فیکس پوینت در اطراف راه پله نشان داده می شود که در یک اتاق بزرگ با پنجره های بزرگ قرار دارد که نور طبیعی روز کافی را فراهم می کند. معماری ساختمان توسط این وسیله منحصر به فرد برجسته شده است که حس هنری به فضا می بخشد. خود پله ها از فلز ساخته شده اند و دارای جزئیات پیچیده ای هستند که به جذابیت کلی زیبایی شناسی می افزایند. سرتا سر این اتاق از پنجره های شیشه ای تشکیل شده که منظره ای از شهر از طریق یکی از پنجره های متعدد آن دیده می شود. استفاده از پنجره های شیشه ای و پیدا بودن منظره از شهر، حس آرامش بخشی را القا می کند. در وسط این اتاق ستونی به رنگ سفید قرار گرفته تا بنای کلی ساختمان مستحکم شود. لوگو و اسمی از شرکت کامادر نیز بر روی این تصویر کاور شده است.

هندریل شیشه ای با فریم

در هندریل شیشه ای فریم دار، شیشه از دو طرف یا هر چهار طرف توسط نرده های فلزی یا چوبی در جای خود قرار می گیرد.

حیاط یک ساختمان مدرن است که توسط نرده های شیشه ای اکسپوز حصارکشی شده. درون این حیاط دو عدد درخت نخل به موازات هم روییده اند و اطراف آن ها پر از برگ‌ های سبز است که منظره ای لذت بخش و آرامش بخص ایجاد کرده است. در سمت چپ این حیاط درختی وجود دارد که شامل گل هایی به رنگ سفید می باشد. پشت درختان نخل پنجره های شیشه ای وجود دارد که به طبقات داخل ساختمان منتهی می شود و این پنجره ها با فریم های مشکی رنگ به هم متصل شده اند. بنظر می رسد نمای کلی ساختمان شامل دو رنگ سفید و مشکی است و حس کلاسیک بودن را القا می کند.

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه‌ ای اکسپوز از شیشه‌ های شفاف و بدون چارچوب تشکیل شده اند و به وسیله اتصالات و براکت‌ هایی به سازه یا سطح نصب می‌شوند. نرده های شیشه ای اکسپوز معمولا برای ایجاد یک حفاظ شیشه‌ای شفاف و با دید داخلی و خارجی مناسب، مورد استفاده قرار می گیرند.

هندریل شیشه ای بدون فریم یا فریم لس

در هندریل شیشه ای بدون فریم همان طور که از نامش پیداست فریمی در بین پانل ها قرار نمی گیرد که زیبایی و جلوه خاصی به فضا می بخشد. قیمت این نوع شیشه، به مراتب بالاتر است.

کاربرد نرده شیشه ای

نرده‌ های شیشه‌ ای به عنوان یک جایگزین زیبا و شفاف برای نرده‌ های فلزی یا چوبی به کار می‌ روند. آن ها برای افزایش زیبایی و شفافیت در فضاهای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرند. برخی از کاربردهای
شایع نرده‌ های شیشه‌ای عبارتند از:

بالکن‌ ها : استفاده از نرده‌ های شیشه‌ ای در بالکن ها، علاوه بر اینکه ایمنی بالکن را تضمین می کند، فضای بالکن را به یک فضای مدرن و منحصر به فرد تبدیل می کند. نرده های شیشه ای به فضا کمک می‌ کنند تا بزرگ تر و شفاف تر به نظر برسند و از چشم‌ انداز بیرون لذت برده شود.

پله‌ها : در پله‌ها نیز از نرده‌ های شیشه‌ ای استفاده می‌شود تا امکان دسترسی به نور و چشم‌ انداز را فراهم کند و همچنین ایمنی را افزایش دهد.

استخرها : معمولا برای افزایش مدرنیته بودن استخر، در اطراف آن نرده شیشه ای نصب می کنند تا به دلیل شفافیت و زیبایی، چشم‌ انداز استخر را حفظ کند. نصب هندریل شیشه ای اطراف استخر نه تنها زیبایی و جلوه خاصی به استخر می دهد بلکه از آلوده شدن آب آن جلوگیری می کند. شیشه به کار رفته در اطراف استخر در برابر مواد شیمیایی حاصل از کلر مقاوم است به همین دلیل یکی از گزینه های محبوب برای استخرها باشد. همچنین یک حصار شیشه ای، منظره بهتری در استخر ایجاد می کند که برای افرادی که در استخر شنا می کنند لذت بخش است.

فضاهای داخلی : در داخل ساختمان‌ ها نیز از نرده‌ های شیشه‌ ای برای ایجاد حفاظ شفاف و زیبا، استفاده می شود. می توان گفت این نرده ها در محیط‌ های مختلفی از جمله راهروها، رستوران‌ ها، فضاهای تجاری و منازل استفاده می‌شوند.

مزایا نرده شیشه ای

ایمنی

نرده‌ های شیشه‌ ای به دلیل مقاومت بالا در برابر فشار و ضربه، ایمنی بالایی را برای افراد فراهم می‌ کنند. همچنین، این نوع نرده‌ ها برای محافظت در برابر افتادن از ارتفاعات و برخورد با آن‌ها بسیار مناسب هستند.

شفافیت

نرده‌ های شیشه‌ ای به دلیل شفافیت بالا، امکان دیدن منظره اطراف را فراهم می‌ کنند. به همین دلیل فضا ها را باز و مطبوع نشان می دهند.

دوام و مقاومت

شیشه‌ های مورد استفاده در ساخت نرده‌ های شیشه‌ ای دارای دوام و مقاومت بالایی هستند. بنابراین تحت تأثیر عوامل محیطی مختلف همچون باران، باد و حرارت، دچار تغییر نمی شوند.

زیبایی ظاهری

شیشه‌ ها به عنوان یک ماده شفاف و زیبا شناخته می‌شوند. بنابراین استفاده از نرده‌ های شیشه‌ای در مکان های مختلف، زیبایی و ظرافت را نیز افزایش می‌ دهد.

نورپذیری

نرده شیشه‌ ای به دلیل نورپذیری بالا، نور طبیعی را به خوبی انتقال می‌دهد. بنابراین موجب روشن تر شدن فضاها می شود.

یک استخر مستطیل شکل است که دور تا دور آن توسط نرده های شیشه ای اسپیگات حصار کشی شده است. بنظر می رسد که این استخر درون یک باغ یا ویلا باشد. آب استخر توسط یک شلنگ مشکی که از وسط حیاط کشیده شده است پر شده. درب این ویلا به رنگ سفید می باشد. اتصالات اسپیگات نیز از جنس فلز بوده و به رنگ نقره ای هستند.

معایب هندریل شیشه ای

به دلیل شفافیت بالا، برای پرندگان و حشرات قابل رویت نیست بنابراین در اثر برخورد با شیشه دچار آسیب می شوند.

تمیز کردن هر دو طرف شیشه مشکل است.

تکیه دادن افراد به هندریل شیشه ای به صورت مداوم منجر به شل شدن فریم ها و در نهایت شکسته شدن شیشه می شود.

در صورتی که یکی از شیشه ها بشکند، نیاز به جا به جایی کل نرده می باشد تا شیشه تعویض شود.

همچنین پنل ها و شیشه ها قیمت بالایی دارد.

هنگام خرید نرده شیشه ای چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

یک راه پله مارپیچ خیره کننده است که دور تا دور پله ها نرده شیشه ای با اتصالات فیکس پوینت نصب شده است که در یک اتاق بزرگ با نور مناسب قرار دارد. رنگ‌ های غالب صحنه خاکستری و زرد هستند‌. به نظر می رسد که خود پله ها از چوب ساخته شده اند و روکش صافی دارد که به فضا گرما می بخشد. طراحی آن پیچیده و در عین حال کاربردی است زیرا به طور یکپارچه سطوح مختلف خانه را به هم متصل می کند. نگاهی دقیق تر به جزئیات آن، ترکیب جالبی از بافت ها را نشان می دهد، از نرده های شیشه ای گرفته تا پانل های چوبی که تضاد بصری جذابی ایجاد می کند. در انتهای این اتاق یک کتابخانه مستطیلی شکل از جنس چوب، به رنگ سفید قرار گرفته است که روی آن چند کتاب و دو قاب عکس قرار گرفته است. در داخل قفسه های کتابخانه نیز کتاب های فراوانی به رنگ های مختلف قرار گرفته است. در داخل این محیط ۴ درب چوبی با فریم چوبی و دستگیره های فلزی دیده می شود. کلمه کامادر با حروف انگیسی چندین بار در تصویر تکرار شده است.

شرایط تمیز کردن و نگهداری از هندریل شیشه ای به چه صورت است؟

پاک کردن روزانه : برای نگهداری از هندریل شیشه‌ ای، می‌ توانید آن ها را با یک دستمال نرم و مرطوب پاک کنید تا گرد و غبار روزانه را از روی آن ها بردارید. این کار می‌تواند به نگهداری از زیبایی و شفافیت نرده‌ ها کمک کند.

استفاده از مواد شیمیایی مناسب : برای پاک کردن نرده‌ های شیشه‌ ای، باید از مواد شیمیایی مناسبی استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که این مواد به شیشه‌ ها آسیب نمی‌ زنند و پس از استفاده، آن ها را کاملاً بشویید.

جلوگیری از خط و خش : برای جلوگیری از خط و خش روی نرده‌ شیشه‌ ای، از استفاده از مواد نرم برای پاک کردن آنها اطمینان حاصل کنید. همچنین از سطوح خشن و سخت خودداری کنید.

نگهداری از اتصالات : اگر نرده‌ های شیشه‌ ای دارای اتصالات فلزی یا دیگر قطعات هستند، اطمینان حاصل کنید که این اتصالات نیز تمیز و سالم باشند. از زنگ زدگی و خوردگی این اتصالات نیز جلوگیری کنید.

نگهداری از لبه‌ ها : به لبه‌ های نرده‌ شیشه‌ ای توجه کنید و اطمینان حاصل کنید که هیچ لبه‌ی تیز یا زخمی وجود ندارد. زیرا ممکن است برای افراد مخاطره‌ آمیز باشد.

با انجام این کارها، می‌توانید از نرده‌ های شیشه‌ ای خود را به خوبی نگهداری کرده و زمان طولانی‌ تری از آن ها بهره ببرید.

آیا نرده‌ های شیشه‌ ای می‌ توانند به صورت سفارشی ساخته شوند؟

بله، نرده‌ های شیشه‌ ای می‌توانند با توجه به نیاز ها و علایق شما به صورت سفارشی ساخته شوند. شرکت کامادر امکان سفارشی سازی نرده شیشه ای را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده تا به خوبی بتواند پاسخگوی نیاز های شما باشد. برای سفارشی سازی می توانید در موارد زیر با توجه به نیاز هایتان محصول دلخواه را سفارش دهید.

ضخامت شیشه : می‌توانید ضخامت مورد نظر برای شیشه‌ های نرده را انتخاب کنید. این امر به عنوان یک عامل مهم برای ایمنی و زیبایی نرده‌ ها محسوب می‌ شود.

جنس شیشه : ممکن است بخواهید شیشه نرده های شما از نوع خاصی از شیشه ها باشد که در این صورت انتخاب با شماست. به طور مثال می توانید از شیشه‌ های ضد حرارت یا شیشه‌ های ضد حرارت و آفتاب استفاده کنید که در مقابل نور و گرما، مقاومت بیشتری دارند.

طراحی : شما می‌ توانید طراحی، الگو، رنگ و سبک نرده‌ شیشه‌ ای را بر اساس سلیقه شخصی خود انتخاب کنید تا با دکوراسیون داخلی و خارجی فضا سازگار شود.

اتصالات و فریم : می‌توانید از بین انواع مختلفی از فریم‌ ها و اتصالات برای نرده‌ های شیشه‌ای یکی را به دلخواه انتخاب کنید. به طور مثال از جنس فلز، استیل یا آلومینیوم یکی را با توجه به سلیقه شخصی تان انتخاب می کنید.