برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

ارتیشن شیشه ای: پارتیشن  به یکی از محبوب ترین سازه ها در قرن بیست و یکم شناخته شده است؟ اما این سازه با توجه به نوع معماری ساختمان، اقلیم، کاربری ساختمان به صورت متفاوت نصب و اجرا می شود. در این مقاله قصد داریم به موضوعاتی از جمله موارد ذیل بپردازیم.

پارتیشن شیشه ای چیست ؟

پارتیشن شیشه ای پارتیشن هایی هستند از جنس شیشه و شیشه ی به کار رفته در این پارتیشن ها شیشه سکوریت یا همان شیشه های نشکن میباشد.این پارتیشن شیشه ای از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

این سازه ها فقط میتوانند وزن خود را تحمل کنند و تحمل وزن های اضافی را ندارند. برای جدا کردن قسمتی از محیط با قسمتی دیگر از محیط از این پارتیشن ها استفاده میشود. استفاده کردن از این سیستم باعث میشود نور و روشنایی به داخل محیط به خوبی وارد شود و همچنین باعث دید بسیار مناسبی هم هست.

در محیط های اداری گاها دیده شده که که این دفتر ها از تعداد اتاق های کمی برخورد دار هستند و یکی از دغدغه اصلی مدیران در محیط های اداری تفکیک محیط برای کارمندان مختلف میباشد .

از این رو استفاده از پارتیشن های شیشه ای یکی از به صرفه ترین جدا کننده های قسمت های مختلف از یک دیگر میباشد و به همین علت و به خاطر مقرون به صرفه بودن آن این پارتیشن ها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده اند.

 

پارتیشن های شیشه ای محبوب ترین پارتیشن در بین مدیران مختلف است که با استفاده از این سیستم میتوانند به تفکیک سازی محیط بپردازند و هر بخش تقسیم شده ای را به کارمندی بدهند تا به راحتی از محیط خود استفاده کند.

این سیستم باعث میشود فضا مدرن و شیک و زیبا شود و همچنین کارایی های به مراتب بیشتری نسبت به پارتیشن های چوبی را داراست و از محبوبیت بیشتری نسبت به پارتیشن های چوبی دارد. این موارد گفته شده تنها بخشی از مزایای پارتیشن های شیشه ای بود در ادامه ی مطلب به مزایای بیشتری از پارتیشن  شیشه ای می پردازیم پس در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

[dt_fancy_image image_id=”9265″]

مزایای پارتیشن شیشه ای :

پارتیشن های شیشه ای دارای مزیت های بسیار خوبی میباشد که در ادامه سعی داریم تا این مزیت ها را مورد بررسی قرار دهیم .

1- با استفاده از پارتیشن های شیشه ای از نور میشود بهره ی بیشتری را برد : 

زمانی که نور کافی به داخل محیط کار نتباید باعث خستگی و افت انرژی کارمندان میشود و از همین رو کیفیت کار پایین می اید . اما با نصب پارتیشن شیشه ای میتوان از نور طبیعی که از خورشید می تاید استفاده مفیدی کرد.

2- یکی از مزیت های بسیار خوب پارتیشن های شیشه صرفه جویی در انرژی هست : 

یکی از مزیت های خوب این پارتیشن ها صرفه جویی در انرژی میباشد همانطور که در مطالب بالا ذکر کردیم . پارتیشن های شیشه ای بر خلاف پارتیشن های چوبی و پارتیشن های آلومینیومی نیاز انسان را به استفاده از نور های مصنوعی نصب روشنایی های مختلف تا حد بسیار بسیار زیادی کاهش میدهد . از همین رو در دارز مدت باعث صرفه جویی در مصرف انرژی میگردد.

3- این پارتیشن ها بسیار مقرون به صرفه هستند : 

در بین تمامی جدا کننده های فضا یا تفکیک کننده های محیط پارتیشن شیشه ای و یا پارتیشن شیشه ای تک جداره مقرون به صرفه ترین جدا کننده ی محیط می باشد. شما عزیزان با نصب این پارتیشن ها میتوانید با کمترین هزینه فضای خود را به سلیقه خود تفکیک بندی کنید و از محیط به وجود امده لذت ببرید و استفاده کنید.

4- برای اجرای این پارتیشن ها هزینه بسیار پایینی گرفته میشود :

پارتیشن شیشه ای در مقایسه با دیوار های ثابت یا دیوار های پیش ساخته هزینه ی بسیار پایین تری را دارند. با این حساب اگر به دنبال تغییر دکور خود و جدا سازی فضا افتاده اید . استفاده از پارتیشن های شیشه ای بسیار با صرفه تر و در عین حال بسیار مدرن و کاربردی است.

5- این سیستم دارای عایق صوتی بوده است که در نوبه ی خود بسیار مزیت خوبی هست. :

این پارتیشن ها دارای عایق صوتی ست و میتواند محیط ارامی را برای کارمندان به ارمغان بی اورد.

6- وقتی این سیستم در محیط به اجرا در بی اید باعث مدرن شدن آن فضا میشود : 

امروزه روز پارتیشن های شیشه ای یکی از مدرن ترین و زیباترین جدا کننده های فضا هستند. شما با استفاده از این سیستم میتوانید محیط یک دست و یک پارچه ای را برای کارمندان خود فراهم کنید.

7- بسیار انعطاف پذیر است : 

با استفاده از این سیستم بیشتری انعطاف پذیری در بهره وری از محیط و تعامل نیرو ها و پرسنل باهم ایجاد میکند و این یک مزیت بسیار خوبی میباشد.

8- پارتیشن های شیشه ای طول عمر بسیار بالایی دارند : 

با نگهداری و مراقبت های صحیح از پارتیشن های شیشه ای باعث میشود این پارتیشن ها طول عمر بالایی داشته باشند. و تنها با یک بار هزینه کم میتوانید تا مدت ها از این سیستم در فضای خئد استفاده داشته باشید.

9- به راحتی و خیلی آسان میشود آنها را نظافت کرد : 

یکی از مزیت های خوبی که این پارتیشن ها دارد این است که به راحتی میشود آن را نظافت کرد و با شیشه پاک کن های موجود و دستمال های تمیز کننده به راحتی قابل نظافت است.

10- رو این پارتیشن ها میشود لوگو مجموعه را حک کرد : 

شما میتوانید برند خود را به راحتی روی این پارتیشن های شیشه ای داشته باشید و حک کردن لوگو در این پارتیشن ها به سادگی امکان پذیر است.

11- این سیستم یک حریم خصوصی به وجود می اورد : 

یکی از مزیت های فوق العاده خوب این سیستم ها این است که باعث حفظ حریم خصوصی کارمندان میشود.

12- بهره وری کارمندان را افزایش میدهد : 

به علت شفاف بودن این پارتیشن ها به اعتقاد خیلی از کارفرمایان این امر موجب میشود تا کارمندان این حس را داشته باشند که تحت کنترل هستند و نمی توانند از زیر کار در بروند از همین رو باعث بهره وری کارمندان میشود

تصویر-پارتیشن-شیشه-ای-9512

معایب پارتیشن شیشه ای :

همانطور که دارای مزیت هایی میباشد شامل معایبی هم نیز میباشد که در ادامه معایب پارتیشن شیشه ای را خدمت شما عزیزان خواهیم گفت .

1- در صورت شفاف بودن شیشه ها رابطه بصری بین محیط های مختلف برقرار است که این موضوع حریم شخصی را از بین میبرد .

2- اگر در پارتیشن های شیشه از شیشه های معمولی و یا خام استفاده شود امکان شکستن و خرد شدن آن وجود دارد .

 

انواع پارتیشن شیشه ای بر اساس نوع جنس

پارتیشن های شیشه ای بر حسب جنس شیشه به چهار دسته تقسیم میشوند که در این بخش سعی داریم تا چهار بخش را خدمت شما عزیزان بگوییم تا با جنس شیشه های پارتیشن های شیشه ای به طور کامل آشنا شوید .

1- پارتیشن شیشه ای سکوریت : 

پارتیشن شیشه ای : شیشه های سکوریت یا شیشه های نشکن جزء بهترین های شیشه های مقاوم میباشد که در برابر عواملی چون ، طوفان های شدید ، ضربات سنگین ، حرارت و … مقاومت دارد ، این شیشه برای استفاده در پارتیشن های شیشه ای در شیراز بسیار مفید است . شیشه سکوریت در اصطلاح به شیشه های نشکن معروف است . اما شیشه سکوریت هم نیز در مواردی شکسته میشود .

اما در زمان شکستن به به قطعات ریز بی خطر تبدیل میشود که آسیب های جسمانی را به همراه نخواهد داشت .

2- پارتیشن های شیشه ای تک جداره معمولی : 

پارتیشن های شیشه ای تک جداره از یک لایه شیشه سکوریت یا شیشه معمولی ساخته میشود و به صورت شفاف است . شیشه ساده از مقاومت های کمتری برخوردار باشند .

3- پارتیشن های شیشه ای دوجداره :

پارتیشن شیشه ای که با استفاده از شیشه های دو جداره ساخته میشود از مقاومت بیشتری برخور دار است و در عین حال عایق صدا و حرارت میباشد . برای ساخت این پارتیشن ها میشود برای فریم آن از شیشه ، چوب ، فلز و یا ام دی اف استفاده کرد .

4- پارتیشن های شیشه ای هوشمند :

این نوع پارتیشن ها از  شیشه های هوشمند ساخته شده اند . شیشه های هوشمند قابلیت کنترل با ریموت را دارند و می توان آن ها را به صورت مات و شفاف در بی آورند.

 

شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت  زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

شیشه مات

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]شیشه مات شیشه مات چیست؟ شیشه مات یک راه عالی برای وارد کردن نور به اتاق بدون قربانی کردن حریم خصوصی است. اثر یخ زدگی را می توان از طریق روش های مختلفی به دست آورد، اما همه به یک هدف عمل می کنند و …

شیشه مات ادامه »

راهنمای انتخاب بهترین پنجره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]راهنمای انتخاب بهترین پنجره آیا شما هم به دنبال راهنمای انتخاب بهترین پنجره هستید؟ راهنمای انتخاب بهترین پنجره چیست؟ آیا تصمیم به بازسازی خانه خود و یا چیدمان خانه جدید خود هستید؟ شرکت کامادر یکی از  در ادامه این متن راهنمای انتخاب بهترین پنجره را …

راهنمای انتخاب بهترین پنجره ادامه »

مقایسه شیشه سکوریت و لمینت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 1]مقایسه شیشه سکوریت و لمینت شیشه سکوریت و لمینت چه تفاوت هایی باهم دارند؟ آیا شما هم به دنبال مقایسه شیشه سکوریت و لمینت هستید؟ شیشه های سکوریت و لمینت دو نوع شیشه ایمنی هستند که می توانید تهیه کنید. در ادامه  به بررسی مقایسه …

مقایسه شیشه سکوریت و لمینت ادامه »

کاربرد پانل های شیشه ای دودی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]کاربرد پانل های شیشه ای دودی کاربرد پانل های شیشه ای دودی در ساختمان چیست؟ بدون شک شیشه بهترین ماده برای دکوراسیون شماست. جدا از جذابیت زیبایی شناختی آن، عملکردها و مزایای زیادی نیز دارد. با این حال، انواع مختلفی از شیشه ها برای نشان …

کاربرد پانل های شیشه ای دودی ادامه »

انواع شیشه های ساختمانی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]انواع شیشه های ساختمانی انواع شیشه های ساختمانی کدامند؟ آیا به فکر نصب ورق شیشه ای جدید در خانه خود هستید؟ شیشه کاربرد های مختلفی در ساختمان دارد و می توان از آن در مصارف گوناگون استفاده کرد.  انتخاب صحیح نوع شیشه ضروری است، چه …

انواع شیشه های ساختمانی ادامه »

درب دوش ثابت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]درب دوش ثابت آیا شما هم تصمیم به خرید درب دوش ثابت دارید؟ وقتی صحبت از بهبود دوش می شود، درب دوش ثابت یکی از انتخاب های صاحبان خانه است. این یک انتخاب عالی برای کسانی است که می خواهند ظاهری شیک و مدرن در …

درب دوش ثابت ادامه »

قیمت کابین دوش شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]قیمت کابین دوش شیشه ای قیمت کابین دوش شیشه ای چقدر است؟اگر قصد بازسازی خانه یا فقط حمام خود را دارید، یکی از اولین چیزهایی که اغلب مطرح می شود این است که کل این فرآیند چقدر هزینه دارد.  خیلی از افراد در رابطه با …

قیمت کابین دوش شیشه ای ادامه »

مقاومت شیشه حمام چقدر است ؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 5]شیشه حمام  شیشه حمام : به قسمت جدا کننده قسمت دوش سرویس بهداشتی از ما بقی محیط سرویس بهداشتی ، به اصطلاح عامیانه شیشه حمام گفته میشود . باید این نکته را توجه داشته باشید که در ساخت شیشه حمام در تهران باید از مواد ضد …

مقاومت شیشه حمام چقدر است ؟ ادامه »

خرید شیشه سکوریت به همراه نصب

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]

مزایا و کاربرد های شیشه حمام | شرکت کامادر

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 3 میانگین: 5]شیشه حمام شیشه حمام همانطور که از نامش مشخص است محصولات شیشه هایی هستند که از آنها برای ساخت کابین دوش استفاده می شود. این محصولات از جنس شیشه هستند. به این معنا است که این محصولات از بهترین متریال های ممکن هستند و دارای …

مزایا و کاربرد های شیشه حمام | شرکت کامادر ادامه »

درب شیشه ای حمام و انواع آن | مزایای نصب شیشه حمام

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 5]درب شیشه ای حمام چیست؟ درب شیشه ای حمام به طور کلی علاوه بر نمای زیبایی که به محیط منزل و بخش خصوصی محیط شما می دهد، یکی از این کاربردها می تواند این باشد که فضای اتاق و حمام و همچنین فضای حمام و …

درب شیشه ای حمام و انواع آن | مزایای نصب شیشه حمام ادامه »

آیا شیشه حمامی می شکند؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 1]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 1]

چگونه شیشه حمام را تمیز کنیم ؟ روش های تمیز کردن این سازه

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 3 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 3 میانگین: 5]

انواع شیشه حمام | مدل های جدید و درجه 1 شیشه حمام

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 5]

مدل های شیشه حمام | به روزترین مدل های سال 2022

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 5]مدل های شیشه حمام :  ، شیشه حمام این روز ها یکی از سازه های بسیار محبوب و پرطرفدار میباشد ، حتما می دانید که امروزه دکوراسیون و نمای داخلی از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار است. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم …

مدل های شیشه حمام | به روزترین مدل های سال 2022 ادامه »

شیشه میرال در شیراز | مراحل ساخت و انواع شیشه میرال | کامادر 2022

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

خرید شیشه حمام در تهران | 1 یا چند مزیت شیشه حمام | کامادر

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

خرید شیشه سکوریت در تهران | کامادر | 02144335292

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5] برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

شیشه دور دوشی | شیشه حمام | شرکت کامادر 2023

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

شیشه حمام در کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
شیشه یخچال

شیشه یخچال

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5] خرید شیشه یخچالی با قیمت مناسب و بصرفه!! قدرت بالای شیشه یخچال باعث کاهش

ادامه مطلب »
نمونه شیشه حمام لولایی

شیشه ساتینا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3]شیشه ساتینا شیشه ساتینا، علاوه بر زیبایی به محیط می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد.

ادامه مطلب »
تصویر-مزایای-نرده-شیشه-ای-7654

مزایای نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4.5]مزایای نرده شیشه ای مزایای نرده شیشه ای در خانه چیست؟ نرده شیشه ای  چیست

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *