بیشتر شرکت ها برای دستیابی به جهانی پایدارتر و احترام بیشتری به محیط زیست تلاش می کنند. با هدف به جا گذاشتن سیاره ای بهتر برای نسل های آینده، شرکت ها تدابیری اتخاذ کرده اند و استراتژی هایی را توسعه داده اند که اغلب توسط، کل جامعه پذیرفته می شود.در طول سال‌ها، برندها فرآیندهای تولید خود را با این روش‌های کار تطبیق داده‌اند.

درب اتوماتیک چیست؟

درب های اتوماتیک از فلزاتی مانند آهن، آلومینیوم یا فولاد و سایر مواد مانند شیشه، پلاستیک یا چوب برای تولید محصولات، با دسترسی هوشمند خود استفاده می کند. شرکت کامادر برای استفاده حداکثری از این مواد تلاش می کند وهر گونه زباله ‌ای که باقی می‌ماند توسط نمایندگان مجاز مدیریت می‌شود و آن را برای استفاده مجدد آماده می‌کنند، در نتیجه یک مدار بازیافت کامل ایجاد می شود. در حال حاضر استفاده از درب های اتوماتیک بسیار زیاد است. هر نوع درب برقی کاربرد خاصی دارد. استقبال بالای درب اتوماتیک به دلیل، استفاده از آن در افزایش سرعت رفت و آمد، بهینه سازی مصرف انرژی و ایمنی بالای آن است.

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از مهم ترین محصولات شرکت کامادر می باشد که در مکان هایی مانند مجتمع های تجاری، مجتمع های مسکونی، بانک ها، بیمارستان ها،درمانگاه ها، هتل ها و مسافرخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر طراحی زیبا، از هدر رفتن انرژی گرمایش یا سرمایش جلوگیری می کند. انواع درب اتوماتیک کشویی در بازار جهانی تولید می شود، شما باید با توجه به طراحی ورودی ساختمان درب برقی مورد نظر را انتخاب کنید.

شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاوره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید. برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.
 

نوع کاربرد درب های اتوماتیک

درب های اتوماتیک از نظر نوع و محل نصب بسیار متنوع هستند. با توجه به نوع کاربرد به گروه های زیر تقسیم می شود:

  •  درب اتوماتیک کشویی
  •  درب اتوماتیک پارکینگ
  • درب اتوماتیک صنعتی و تجاری

هر کدام از موارد فوق دارای ویژگی خاصی بوده و کاربرد متفاوتی دارند. درب های شیشه ای اتوماتیک بیشتر در ورودی ساختمان های اداری تجاری و بیمارستان ها، هتل ها، مراکز خرید، مراکز تفریحی مانند استخرها و شهرهای بازی و … استفاده می شود. درب اتوماتیک علاوه بر زیبایی از ورود گرد و غبار و انتشار ویروس ها به دلیل نداشتن دستگیره جلوگیری می کند. در مکان های پرتردد مانند بیمارستان ها و آزمایشگاه ها استفاده می شود. همچنین به طور گسترده شیشه های اتوماتیک از هدر رفتن انرژی در مکان های پرتردد جلوگیری می کند.

درب اتوماتیک چگونه کار می کند؟

دری که بدون دخالت دست به طور خودکار باز و بسته می شود، درب اتوماتیک است. این نوع درب با استفاده از موتور الکترونیکی و سیستم مدار الکترونیکی طراحی شده است. در نتیجه می توان گفت درب اتوماتیک یکی از تجهیزاتی است که باعث راحتی افراد در هنگام ورود و خروج می شود. همچنین به دلیل خودکار بودن سیستم برای افراد ناتوان جسمی بسیار مفید است. زیرا برای باز و بسته شدن نیازی به دست زدن به در نیست.

نیروی جابجایی درب اتوماتیک

نیروی درب اتوماتیک شیشه ای توسط یک موتور الکتریکی تامین می شود و با فرمان صادر شده توسط سنسور (چشم الکترونیکی) یا سایر کنترل های دسترسی باز و بسته می شود. البته می توان قطعات دیگری مانند دستگاه کد نویس و کارت خوان اثر انگشت و دستگاه تشخیص چهره یا کلید شاسی را نیز به دستگاه فوق اضافه کرد. در راستای ایمنی عابران پیاده، سنسورهای ایمنی به صورت چشم الکترونیکی یا سنسور مادون قرمز در لولاهای ثابت درب نصب می شوند. اگر در هنگام بسته شدن مانعی وجود داشته باشد، قسمت فوق به طور خودکار از بسته شدن درب جلوگیری می کند. این امر برای جلوگیری از آسیب به افراد و افزایش عمر مفید دستگاه درب برقی می باشد. درب هوشمند برقی به صورت عمودی و افقی باز و بسته می شود. اما به طور کلی ایده درب شیشه ای اتوماتیک این است که به صورت افقی با یک لولای متحرک باز و بسته شود. شرکت کامادر، طیف وسیعی از گزینه ها را برای سیستم درب کشویی اتوماتیک به شما ارائه می دهد که شامل درب های داخلی و خارجی می شود. مهم نیست که کدام نوع درب کشویی را انتخاب می کنید، ما انواع مختلف درب های شیشه ای اتوماتیک را در طرح و اندازه مورد نظرتان ارائه می دهیم.