درب بدون فریم بیمارستانی

درب های بدون فریم بیمارستانی بیشتر در ورودی هایی که نیاز به بازشوی بیشتری می باشد مورد استفاده قرار می گیرند، پیشنهاد می گردد. این نوع درب ها یکی از پرکاربردترین درب های مدرن می باشد که بیشتر در ساختمان ها و برج های تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرند. وضعیت درب های بدون فریم بیمارستانی بصورت دائم باز، دائم بسته، حالت زمستانی یا نیمه باز، ورود ممنوع و یا خروج ممنوع می باشند. با نصب سیستمهای کنترل تردد و یا ریموت کنترل، به کاربران این امکان را فراهم می آوردند تا به راحتی برنامه زمانبندی روزانه خود را داشته باشند.

با نصب سیستم هایی همچون کنترل تردد و ریموت کنترل، زمان ورود و خروج کاملا قابلیت کنترل را بدست می آورند و باوجود سیستم های سنسور سیستم ایمنی خطی بین دربها و کنترل کننده های هوشمند، باعث افزایش امنیت اینگونه از درب ها می باشد.

این نوع از درب ها را می توانید با یک تماس از شرکت بزرگ کامادر با بهترین کیفیت ودر طرح های موردپسند خودتان تهیه کنید .شرکت بزرگ کامادر همچنان در تولیدی با بالاترین کیفیت در زمینه درب های اتوماتیک نقش پررنگی را دارا می باشند.

درب دو لت

ویژگی های درب بدون فریم بیمارستانی

  • مناسب فضاهای کم عرض است
  • دارای سیستم هوشمند ضد برخورد با افراد می باشند
  •  به دلیل استفاده از چرخ های پلیمری ،دارای حرکتی آرام و روان می باشند.
  • باعث جلوگیری از اتلاف انرژی و ورود صدا و گرد و غبار به محیط داخلی ساختمان می شود.
  • دارای سیستم متشکل از تکنولوژی کاملا الکترونیکی و مکانیکی با کارایی متفاوت می باشد.

من یک بلاک متنی هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

من یک بلاک متنی هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.