سندبلاست در لغت به معنای پاشش شن و ماسه به سطوح می باشد. در ابتدا هدف اصلی سندبلاست پاکسازی سطوح بود ولی در ادامه این روش توانست کاربردها و مزایای بیشتری را به دست آورد. در صنعت شیشه این روش به یکی از مهم ترین انواع شیشه مات کن تبدیل شد.این روش بر روی شیشه سکوریت با هدف ایجاد طرح های مختلف و مات کردن شیشه به کار می رود. البته تنها شیشه ای که شما می توانید این روش را با خیالی آسوده بر روی آن اجرا نمایید، شیشه سکوریت می باشد. دلیل اینکه این روش بر روی شیشه های خام قابل اجرا نمی باشد احتمال شکست و ترک خوردن می باشد. به همین دلیل ابتدا شیشه در کوره های پخت تبدیل به شیشه مقاوم سکوریت می شود. سپس برای مات کردن و یا طرح دار کردن شیشه، از این روش استفاده می شود.

سندبلاست شیشه

همان طور که بیان کردیم این روش مدرن پاکسازی سطوح می تواند بر روی تمامی سطوح از هر جنسی اجرا شود. برای مثال می توانیم این روش را بر روی چوب، بر روی فلز و یا بر روی سایر سطوح مختلف انجام دهیم. اجرای این روش بر روی هر سطحی می تواند به منظور کاربرد های خاص خود باشد. ما در این مطلب قصد بررسی این روش بر روی شیشه را داریم. چرا که کامادور تولید کننده و ارائه دهنده انواع شیشه هوشمند و شیشه سکوریت، شیشه لاکوبل و انواع شیشه های مدرن می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیش از مطالعه این مطلب می توانید از طریق شماره های تماس مندرج در سایت با کارشناسان و مشاوران ما در مجموعه کامادر تماس بگیرید. تمامی مشاوره های ما در خصوص سندبلاست شیشه و اجرای بهینه و با کیفیت این روش کاملا رایگان می باشد. هم اکنون می توانید از طریق وب سایت رسمی شرکت کامادر با کارشناسان و مشاوران در تماس باشید.