برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]

شیشه سکوریت رفلکس یکی از محبوب ترین شیشه ها در بین انواع مدل مختلف شیشه میباشد . این شیشه به علت مقاومت و همینطور ایمنی بسیار بالا مورد استقبال بسیاری از از مردم قرار گرفته است . از دیر باز تا کنون شیشه ها مورد استفاده ی انسان ها قرار گرفته است . اما پیشرفت تکنولوژی این شیشه ها شامل تغییر و تحولات بسیار زیادی بوده است و انواع مختلف شیشه روز به روز به بازار آمد . از این شیشه ها در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد . اما بهترین نوع شیشه شاید بی شک شیشه سکوریت رفلکس باشد . به این علت که نسبت به شیشه های خام و یا شیشه های معمولی هفت برابر قوی تر است و در برابر عواملی چون سیل و زلزله مقاوم است . این شیشه در بین بیشتر مردم به عنوان شیشه نشکن شناخته میشود . اما باید بدانید که شکستن خواص بارز شیشه ها است . و این شیشه هم اگر بیشتر از حد تحملش بهش فشار وارد شود شکسته میشود اما در زمان شکستن به قطعات ریز بی خطر تبدیل میگیرد که به کسی آسیبی نمیزند. در ادامه ی مطالب زیر خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید .

1- شیشه سکوریت رفلکس چیست ؟ 

2- تولید این شیشه به چه صورت است ؟

3- برش زدن این شیشه چگونه است ؟

4- شیشه سکوریت رفلکس را چگونه تشخیص میدهند ؟

5- انواع این شیشه کدام است ؟

6- مزایای این شیشه چیست ؟

7- معایب این شیشه کدام است ؟

در ادامه ی مطالب همراه ما باشید تا توضیحاتی را در مورد هر یک از این مواردی که گفتیم بدهیم تا این شیشه را بهتر از قبل بشناسید و در مورد این شیشه بیشتر اطلاعات کسب کنید . در ادامه همراه ما باشید .

شیشه سکوریت رفلکس چیست ؟

باید این را بدانید که شیشه سکوریت رفلکس برای هر ساختمان و یا هر سازه ای کاربردی میباشد . باید این نکته را بدانید که این شیشه به دلیل دوام و همچنین مقاومت بسیار بالا یک محصول بسیار پر فروش در سال های اخیر شده است .

همانطور که گفتیم شیشه از دیر باز تا کنون مورد استفاده انسان ها قرار گرفته است و در خیلی از جاها کاربرد دارد . به دلیل استفاده بسیار زیاده انسان از شیشه ها و خطرات ناشی از شکستن شیشه های خام . تولید شیشه سکوریت آغاز شد که هفت برابر مقاوم تر از شیشه های خام و یا شیشه معمولی میباشد . این شیشه همان شیشه خام و معمولی بوده که در کوره هایی با دمای بسیار بالا قرار میگیرد و به آن شوک الکتریکی وارد میشود .

همیشن شوک باعث میشود تا این شیشه مقاومت بسیار زیادی پیدا کند و در برابر عواملی چون باد های شدید ، ضربات سنگین بسیار مقاوم است . و همین ایمن بودن باعث میشود تا د رمکان های مختلفی از این شیشه ها استفاده کنیم . و همینطور با استفاده از این شیشه ها ایمنی را برای خود به ارمغان می آوریم به این علت که این شیشه ها بسیار مقاوم بوده .

و در زمان شکستن به قطعات ریز بی خطری تبدیل میشود که برای کسی خطری و آسیبی را به همراه نخواهد داشت . به همین دلیل با استفاده از این شیشه ایمنی را برای خود به ارمغان می اوریم و این شیشه ها مانند شیشه های خام و معمولی نیست که در زمان شکستن به قطعات بزرگ و برنده تبدیل شود . و این شیشه ها در مکان های بسیار زیادی کاربرد دارد .

با پیشرفت های زیاد و دسترسی آسان به این شیشه های متنوع مانند انواع رنگی ، پوشش دار باعث شده است تا ویژگی های زیبایی و ظرافت و همینطور در کاهش مصرف انرژی ، معاران را استفاده از انواع جدیدی از شیشه ها سوق بدهد . پس تا اینجای کار با شیشه های سکوریت رفلکس آشنا شدیم و ایمنی و مقاوم بودن آن ها درک کردیم.

تولید شیشه رفلکس چگونه است ؟

 

برای تولید شیشه سکوریت رفلکس ابتدا شیشه رفلکس مد نظر را در ابعاد و اندازه های مشخص شده برش میزنند . و بعد از آن که این شیشه ها در ابعاد و اندازه های مدنظر برش داده شد . به کوره های مخصوص شیشه سکوریت وارد میکنند .
این کوره ها با دمای بسیار زیاد میباشد . تا این شیشه ها به شیشه سکوریت تبدیل گردد. البته باید این نکته را به شما عزیزان بگوییم که برای تولید این شیشه دمای کوره نباید بالا تر از حد استاندارد مشخص شده باشد .
اگر این اتقاق رخ بدهد و شیشه در دمای بالا تر از حد استاندارد در کوره قرار بگیرد پودر میشود .باید این نکته را خدمت شما عزیزان بگوییم که شیشه رفلکس در داخل کوره آب گیری میشود . و مقاومت این شیشه نیز بسیار بیشتر میشود . البته باید این راهم بدانید که برای تولید شیش خام و شیشه معمولی در کارخانه مقادیر بسیار زیادی آب مصرف میشود.

برش شیشه سکوریت چگونه است ؟ 

باید این را بدانید که شیشه سکوریت رفلکس شده را نمیشود برش زد چون اگر این کار انجام شود شیشه پودر میشود و از بین میرود. باید این نکته را خدمت شما عزیزان بگوییم که شیشه رفلکس را قبل از اینکه به سکوریت تبدیل شود بهتر است در ابعاد و اندازه های مشخص شده برش داده شود . و بعد از آن به سکوریت تبدیل شود . البته باید این نکته را بدانید که در شرکت کامادور شیشه سکوریت را تا چند میل میتوان برش زد . برای اطلاع بیشتر از برش شیشه سکوریت میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید .

شیشه سکوریت یکی از محبوب ترین شیشه ها در بین انواع مختلف شیشه میباشد که بسیار کاربردی و در عین حال به علت دوام و مقاومت بالا بسیار محبوب است و در خیلی از مناطق از این شیشه سکوریت ها استفاده میشود.

نحوه تشخیص شیشه سکوریت رفلکس چگونه است ؟

در حالت معمولی هم با یک نگاه میتوان متوجه فرق بین شیشه ساده و شیشه سکوریت رفلکس شد . اما اگر نتوانستید فرق این دو را تشخیص بدهید بهتر است به خود شیشه در شبانه روز و در هنگام تابش نور خورشید توجه کنید .

زمانی که این شیشه در خانه کار شده باشد در زمانی که خورشید میتابد و روز است شما میتوانید به راحتی از شیشه بیرون را نگاه کنید . و اگر در همان روز از بیرون خانه به داخل نگاه کنید نمیتوانید داخل خانه را ببینید و تنها ظاهر خود را میتوانید ببینید و این شیشه مانند آینه عمل میکند.

اما شی زمانی که نور خورشید برود این اتفاق برعکس میشود یعنی اینکه شما از در شب از داخل خانه نمیتوانید بیرون را نگاه کنید و زمانی که در شب به بیرون نگاه کنید تصویر خود را در آن خواهید دید . اما اگر همان در شب از بیرون داخل را نگاه کنید فضای داخل خانه را خواهید دید.

این بهترین راه برای تشخیض شیشه سکوریت رفلکس است .

 

شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت در تهران در زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

مزایای شیشه سکوریت رفلکس چیست ؟

در ادامه ی مطالب سعی داریم تا در مورد ویژگی ها و مزایای شیشه سکوریت رفلکس برای شما عزیزان توضیحاتی را ارائه دهیم تا با مزیت های این شیشه آشنا شوید .

مزیت های این شیشه به شرح ذیل است :

1- باید بدانید که این شیشه ها در رنگ بندی های متنوع قادر به تولید است . و به همین دیلیل میتواند همه نوع سلیقه را پوشش دهد.

2- با استفاده از این شیشه ظاهری زیبا و شکیل و به روز را به ارمغان می آورید .

3- باز تاب نور خورشید با استفاده از این شیشه ها .

4- گرمای ورودی به فضای داخل خانه را در فصل های گرم کاهش میدهد و این یک مزیت بسیار فوق العاده میباشد .

5- داخل ساختمان در روز به راحتی قابل مشاهده نیست .

6- با استفاده از شیشه سکوریت رفلکس حرارت کاهش پیدا میکند و اشعه رادیواکتیو ب داخل ورود نمیکند و باز تاب میشود.

7- در فصل های گرم سال باعث میشود تا حرارت به داخل خانه نیاید و این یک راندمان بسیار خوب برای وسایل های سرمایشی میباشد .

8- کاربرد این شیشه بسیار زیاد است و از شیشه های رفلکس در ساختمان های مسکونی و تجاری و … میتوان استفاده کرد و محدودیتی ندارد .

9- برای زیبایی و دکوراسیون بسیار مناسب است .

10- استفاده از این شیشه برای ساختمان های اداری و تجاری بسیار گزینه مناسبی میباشد . که به زیبایی نمای ساختمان کمک ویژه ای میکند.

11- با دوام و بسیار مقاوم است .

اما هر محصولی در کنار مزیت هایی که دارد یکسری معایبی هم دارد . برای همین محصولی که کمترین معایب را داشته باشد خود یک مزیت به حساب می آید . در ادامه ی مطالب سعی داریم تا در مورد معایب شیشه سکورتیت رفلکس هم توضیحاتی را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم .

معایب شیشه رفلکس چیست ؟ 

همانطور که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم هر محصولی دارای یکسری مزیت ها و یکسری ایرادات میباشد که هر محصولی که کمترین معایب را داشته باشد خود یک مزیت به حساب می آید . در مطالب بالا از مزیت های شیشه رفلکس برای شما عزیزان توضیحاتی را ارائه دادیم . در ادامه ی مطلب سعی داریم تا در مورد معایب شیشع رفلکس توضیحاتی را خدمت شما عزیزان بگوییم در ادامه ی مطالب همراه ما باشید .

1- باید این را خدمت شما عزیزان بگوییم که مهم ترین و اولین معایب این شیشه ها کاهش نور ورودی به ساختمان است .

2- کمی از لحاظ قیمت نسبت به سایر شیشه ها بالتر است .

3- استفاده از این شیشه اجازه ورود نور به داخل ساختمان را نمیدهد .

قیمت شیشه سکوریت رفلکس به ستگی به ابعاد و اندازه هایی دارد که قبل از سکوریت شدن نیاز است برش بخورد . برای همین به صورت دقیق نمیشود یک قیمت واحدی را برای این شیشه ها در نظر گرفت چرا که هر پروزه با پروژه دیگر متفاومت است . برا ی همین بهتر است شما عزیزان با شرکت کامادور ئ=در ارتباط باشید و با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید . تا کارشناسان ما شما را در این باره راهنمایی کنند و قیمت دقیق را خدمت شما عزیزان اعلام کنند .

مطالب مرتبط

شیشه ساتینا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3]شیشه ساتینا شیشه ساتینا، علاوه بر زیبایی به محیط می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد. به عنوان نمونه جداسازی فضا حمام از اتاق ها و یا سرویس بهداشتی. شیشه سکوریت، بهترین ابزار برای جداسازی این دو محل است. معمولا شیشه حمام می تواند بدون درب …

شیشه ساتینا ادامه »

مزایای نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4.5]مزایای نرده شیشه ای مزایای نرده شیشه ای در خانه چیست؟ نرده شیشه ای  چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟ قیمت نرده شیشه ای بالکن چقدر است؟ خیلی از افراد در زمان خرید و نصب نرده شیشه ای سوالی از این قبیل دارند، اگر …

مزایای نرده شیشه ای ادامه »

نصب شیشه سکوریت برای بالکن

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]نصب شیشه سکوریت برای بالکن آیا به دنبال نصب شیشه سکوریت برای بالکن خود هستید؟ آیا در نظر دارید که چگونه ظاهر خانه خود را به روز کنید، اما نمی خواهید در کارهای بازسازی گران قیمت سرمایه گذاری کنید؟ نصب شیشه سکوریت برای بالکن ممکن …

نصب شیشه سکوریت برای بالکن ادامه »

کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان چیست؟ آیا شما هم اطلاعی در رابطه با کاربرد شیشه در ساختمان ندارید؟ شیشه در حال حاضر مزایای منحصربه‌ فردی را به دنیای طراحی ارائه می‌دهد، که روز به روز در حال رشد هستند. اکنون …

کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان ادامه »

سقف شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]سقف شیشه ای ساختار سقف شیشه ای یکی از بهترین راه ها برای وارد کردن نور طبیعی به خانه شما و در عین حال افزودن یک عنصر جذاب بصری است. سقف شیشه ای به دور از محدود شدن به ساختمان ها و کاخ های بزرگ، …

سقف شیشه ای ادامه »

قیمت نمای شیشه ای ساختمان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 5]قیمت نمای شیشه ای ساختمان قیمت نمای شیشه ای ساختمان چقدر است؟ شیشه یکی از متعارف ترین مصالح ساختمانی است که به دلیل مزیت های مختلف و گزینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.شیشه ظاهری، ظریف و براق به نما می دهد و در …

قیمت نمای شیشه ای ساختمان ادامه »

خرید نرده شیشه ای تراس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 4]خرید نرده شیشه ای تراس آیا به دنبال خرید نرده شیشه ای برای تراس هستید؟ نرده های شیشه ای به محبوب ترین انتخاب برای پروژه های مختلف معماری در سراسرایران و اروپا تبدیل شده اند. جای تعجب نیست زیرا با استفاده از سیستم های نرده …

خرید نرده شیشه ای تراس ادامه »

شیشه مات

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]شیشه مات شیشه مات چیست؟ شیشه مات یک راه عالی برای وارد کردن نور به اتاق بدون قربانی کردن حریم خصوصی است. اثر یخ زدگی را می توان از طریق روش های مختلفی به دست آورد، اما همه به یک هدف عمل می کنند و …

شیشه مات ادامه »

انواع نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]انواع نرده شیشه ای آیا به دنبال انواع نرده شیشه ای هستید؟ معمار باید نیاز به نرده شیشه ای و نوع نرده را با توجه به خطرات احتمالی، کاربرد و احتمال خطرات برای کاربران ساختمان ارزیابی کند. در ساختمانی که برای چند منظور استفاده می …

انواع نرده شیشه ای ادامه »

پارتیشن شیشه ای دوجداره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]پارتیشن شیشه ای دوجداره به دنبال راهی شیک و در عین حال مطمئن برای تقسیم بندی فضای داخلی خود هستید؟ آیا شما هم تصمیم به خرید و سفارش پارتیشن شیشه ای دو جداره دارید؟ خیلی از افراد در زمان بازسازی و یا ساخت ساختمان های …

پارتیشن شیشه ای دوجداره ادامه »

راهنمای انتخاب بهترین پنجره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]راهنمای انتخاب بهترین پنجره آیا شما هم به دنبال راهنمای انتخاب بهترین پنجره هستید؟ راهنمای انتخاب بهترین پنجره چیست؟ آیا تصمیم به بازسازی خانه خود و یا چیدمان خانه جدید خود هستید؟ شرکت کامادر یکی از  در ادامه این متن راهنمای انتخاب بهترین پنجره را …

راهنمای انتخاب بهترین پنجره ادامه »

مقایسه شیشه سکوریت و لمینت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 1]مقایسه شیشه سکوریت و لمینت شیشه سکوریت و لمینت چه تفاوت هایی باهم دارند؟ آیا شما هم به دنبال مقایسه شیشه سکوریت و لمینت هستید؟ شیشه های سکوریت و لمینت دو نوع شیشه ایمنی هستند که می توانید تهیه کنید. در ادامه  به بررسی مقایسه …

مقایسه شیشه سکوریت و لمینت ادامه »

کاربرد پانل های شیشه ای دودی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]کاربرد پانل های شیشه ای دودی کاربرد پانل های شیشه ای دودی در ساختمان چیست؟ بدون شک شیشه بهترین ماده برای دکوراسیون شماست. جدا از جذابیت زیبایی شناختی آن، عملکردها و مزایای زیادی نیز دارد. با این حال، انواع مختلفی از شیشه ها برای نشان …

کاربرد پانل های شیشه ای دودی ادامه »

انواع شیشه های ساختمانی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]انواع شیشه های ساختمانی انواع شیشه های ساختمانی کدامند؟ آیا به فکر نصب ورق شیشه ای جدید در خانه خود هستید؟ شیشه کاربرد های مختلفی در ساختمان دارد و می توان از آن در مصارف گوناگون استفاده کرد.  انتخاب صحیح نوع شیشه ضروری است، چه …

انواع شیشه های ساختمانی ادامه »

برطرف کردن خراش شیشه پنجره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 4]برطرف کردن خراش شیشه پنجره برطرف کردن خراش شیشه پنجره فرآیندی است که نیاز به بررسی دقیق دارد. ابتدا باید مطمئن شوید که به پنجره آسیب نمی ‌رسانید، و بعد از آن به دنبال راه کار های پاک کردن خراش‌های مزاحم از سطح شیشه باشید. …

برطرف کردن خراش شیشه پنجره ادامه »

شیشه های مناسب برای رومیزی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]شیشه های مناسب برای رومیزی شیشه های مناسب برای رومیزی کدام نوع است؟ چگونه یک میز ناهار خوری شیشه ای برای پاسیو خود انتخاب کنیم؟ هنگام انتخاب شیشه های مناسب برای رومیزی برای پاسیو خود، چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید. یکی …

شیشه های مناسب برای رومیزی ادامه »

مزایای استفاده از درب های شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]مزایای استفاده از درب های شیشه ای مزایای استفاده از درب های شیشه ای چیست؟ به طور حتم افراد همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود خانه خود هستند. خواه ارتقای لوازم منزل شما باشد یا بازسازی کل خانه. تعویض درب و پنجره ها موردی …

مزایای استفاده از درب های شیشه ای ادامه »

درب پارکینگ شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]درب پارکینگ شیشه ای درب پارکینگ شیشه ای بیشتر یا تماما از شیشه ساخته شده است. درهای پارکینگ شیشه ای در معماری مدرن محبوب هستند. آنها اغلب در املاک تجاری مورد استفاده قرار می گیرند تا ظاهر فضای بازتر و دلپذیرتری را ایجاد کنند. آنها …

درب پارکینگ شیشه ای ادامه »

تفاوت شیشه های سکوریت با شیشه معمولی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

نصب حصار شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 3 میانگین: 3.7]نصب حصار شیشه ای چه مزایای دارد؟ هر فردی که تصمیم دارد در محوطه ای که استخر وجود دارد، ایمنی را رعایت کند، می داند که نصب حصار در اطراف آن بسیار مهم است، به خصوص اگر بچه های کوچکی در خانه دارید. دلیل آن …

نصب حصار شیشه ای ادامه »

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]
شیشه یخچال

شیشه یخچال

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5] خرید شیشه یخچالی با قیمت مناسب و بصرفه!! قدرت بالای شیشه یخچال باعث کاهش

ادامه مطلب »
نمونه شیشه حمام لولایی

شیشه ساتینا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3]شیشه ساتینا شیشه ساتینا، علاوه بر زیبایی به محیط می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد.

ادامه مطلب »
تصویر-مزایای-نرده-شیشه-ای-7654

مزایای نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4.5]مزایای نرده شیشه ای مزایای نرده شیشه ای در خانه چیست؟ نرده شیشه ای  چیست

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *