برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
شیشه سکوریت مات

شیشه سکوریت مات ایا میدانستید که این سازه به یکی از محبوب ترین سازه ها در قرن بیست و یکم شناخته شده است؟ این سیستم  از شیشه های معمولی یا خام هفت برابر قوی تر است و کاربرد های بسیار زیادی دارد. این شیشه با نام دیگر شیشه میرال نیز شناخته میشود. اما این سیستم در عموم مردم به عنوان شیشه نشکن شناخته است. این شیشه ها دارای ایمنی بسیار بالایی میباشد و در برابر عموالی مانند ضربه ، باد های شدید ، اتش ، حرارت و … مقاوم است و کاربرد های بسیار زیادی دارد مانند نمای شیشه ای : اگر دقت کرده باشید نمای شیشه ای به یکی از محبوب ترین سازه ها تبدیل شده است و شیشه ی به کار رفته در این نما از جنس شیشه های سکوریت و یا بسته به سلیقه مشتری شیشه سکوریت مات میباشد. حمام های شیشه ای ، بالکن شیشه ای و … از شیشه سکوریت و یا سیستم مات استفاده میکنند. شیشه سکوریت مات نوعی از شیشه سکوریت میباشد . در ادامه ی مقاله موضوع های زیر را بررسی خواهیم کرد ؟

1- شیشه سکوریت مات چیست ؟ 

2- ویژگی های سیستم مات چیست ؟ 

3- موارد کاربرد این نوع سیستم  در کجاهاست ؟

4- انواع مختلف این سیستم  به لحاظ شفافیت 

5- توضیحاتی در مورد شیشه سکوریت ؟

6- تفاوت بین این شیشه  و شیشه خام و یا معمولی 

7- معایب شیشه سیستم مات کن  چیست ؟

8- انواع سیستم مات کدام است ؟

اجرای نمای شیشه ای به صورت حرفه ای

شیشه سکوریت مات چیست ؟

در این مقاله سعی داریم تا اطلاعات مفیدی از سیستم مات  را خدمت شما عزیزان شرح دهیم تا با کاربرد این سیستم  ، معایب این شیشه و … آشنا شوید . پس در ادامه ی مطالب همراه ما باشید تا در مورد این نوع سیستم اطلاعات مفیدی را کسب کنید. شاید برای شما عزیزان این سوال پیش بی اید که اولین بار کی شیشه سکوریت به وجود امد . تولید این نوع شیشه اولین بار در سال 1929 میباشد که این شیشه اولین بار در اون سال به تولید رسید. بعد از تولید اولیه شیشه سکوریت  پیشرفت بسیار چشم گیری در عرصه تولید آینه و شیشه سکوریت صورت گرفت. و از آن پس این شیشه ها بسیار محبوب و پرطرفدار شدند. شاید این سوال برای شما پیش بی اید که اولین شیشه سکوریت در ایران به چه تاریخی برمیگردد. در جواب این سوال باید بگوییم که اولین شیشه سکوریت در ایران که تولید شده حدودا چیزی نزدیک به پنجاه سال پیش بوده است. در آن زمان به صورت امروزی نبود که شیشه ها با دستگاه و وسایل های امروزی تولید شود در اون سال ها تولید به صورت کاملا دستی بوده . یکی از اویل کارخانه های که شیشه سکوریت را در ایران تولید و عرضه کرد کارخانه میرال بود. تا چندین و چند سال کارخانه میرال به تولید این شیشه ها میپرداخت . ولی در گذر زمان دستگاه های جدید کوره سکوریت به ایران راه پیدا کرد و بعد از آن بوده که تولید این شیشه گسترش یافت و امروزه کشور ایران یکی از بزرگ ترین تولید کننده های شیشه سکوریت در خاورمیانه میباشد. امروزه صادرات بسیار زیادی به خارج از کشور را داریم . شرکت کامادور نیز یکی از صادر کننده های شیشه سکوریت به کشور های همسایه میباشد. قبل از تولید شیشه سکوریت مات از برچسب های مات کننده شیشه استففاده میشود . این برچسب ها به صورت های مختلف طرح دار و ساده عرضه میشدند که به روی شیشه سکوریت میچسبیدند.

نمای شیشه ای اسپایدری و کرتین وال

شیشه سکوریت مات

 

شیشه سکوریت مات یکی از محبوب ترین نوع شیشه ها میباشد که کاربرد های بسیار زیادی دارد. در قدیم قبل از تولید شیشه سکوریت مات از برچسب های مات کننده برای مات کردن شیشه سکوریت اسفاده میشده است . که این برچسب ها در انواع مختلف طرح دار یا ساده ارائه میشده و هرکس بسته به سلیقه خود از این برچسب ها استفاده میکرده است. اما امروزه با تولید شیشه سکوریت مات از این برچسب ها استفاده نمیشود. یکی از مزیت هایی که در تولید شیشه سکوریت مات هست این است که مشکلات برچسب را ندارد که هوا در بین این برچسب ها و شیشه تجمع کند یا قابللیت چسبدگیش را از دست بدهد. شیشه سکوریت مات یکی از محبوب ترین انواع شیشه سکوریت میباشد.

ویژگی های شیشه سکوریت مات چیست ؟

1- در این شیشه ها ضخامت بسیار زیاد است.

2- استحکام بسیار بالایی در این سیستم وجود دارد.

3- این سیستم میتواند فشار بسیار زیادی را تحمل کند و نشکند .

4- این شیشه ها در مقابل شکستن بسیار ایمن میباشند و دارای مقاموت و ایمنی بالایی هستند.

5- عملکردی که شیشه سکوریت دارد نسبت به شیشه های معمولی یا خام بهتر و عالی تر است.

6- این سیستم بار بیشتری را نسبت به شیشه های معمولی یا خام تحمل میکند.

انواع شیشه سکوریت

نمای شیشه ای کرتین-وال
نمای شیشه ای فریم-لس
نمای-دوپوسته
نمای شیشه ای هندریل

کاربرد شیشه سکوریت مات در کجاهاست ؟

همانطور که در مطالب بالا به آن اشاره شده شیشه سکوریت مات یکی از پر طرفدار ترین نوع شیشه سکوریت میباشد . شیشه سکوریت مات در محل هایی که نیاز به جدا سازی دارد از آن استفاده میشود . شاید برایتان سوال پیش بی اید دقیقا در کجاها به طور مثال باید بگوییم که در مناطقی مثل : اورژانس بیمارستان ها ، ویترین هایی شیشه ای طلا فروشی ، درمانگاه ها ، کفش پوش مکان های خاص ، در خانه ها شخصی هم از شیشه های سکوریت مات نیز استفاده میشود ، در دفاتر اداری و تجاری ، به صورت پارتیشن ها در دفاتر و خانه های شخصی از شیشه سکوریت مات استفاده میشود . برای زیبایی از شیشه سکوریت مات در حمام شیشه ای استفاده میشود و کاربرد بسیار زیادی دارد و خیلی از مشتری ها برای سرویس خود از شیشه های سکوریت مات استفاده میکنند. در مکان ورزشی هم از شیشه های سکوریت مات برای کابین ها استفاده میشود . شیشه سکوریت به علت ایمن بودن و مقاومتی که نسبت به شیشه های معمولی و خام دارد بسیار کاربردی و پرطرفدار میباشد. شیشه سکوریت مات یکی از پر طرفدار ترین شیشه ها یکی از انواع شیشه سکوریت میباشد .

انواع شیشه سکوریت از لحاظ شفافیت چیست ؟

این شیشه ها از لحاظ شفافیت به سه دسته تقسیم میشود

1- سوپر کلیر

2- فلوت

3- کریستال

شفاف ترین این شیشه ها کریستال میباشد . این شیشه ها هم در ضخامت های مختلفی قابل تولید و عرضه میباشد . در ادامه ی مطالب سعی داریم تا انواع شیشه سکوریت و کاربرد های این شیشه  برای شما عزیزان توضیحاتی را ارائه بدهیم . پس در ادامه ی مطالب همراه ما باشید.

شیشه سکوریت چیست ؟

شیشه سکوریت به شیشه هاییگفته میشود که مقاومت آن ها هفت برابر بیشتر از شیشه های معممولی و خام میباشد و انواع مختلفی دارد سیستم مات از ایمنی بالایی برخوردار است و در مقابل اعوامل طبیعی مانند باد های شدید و همچنین در برابر ضربه های سنگین بسیار مقاوم است و از همین رو به این شیشه ها شیشه ها نشکن هم می گویند . اما باید این را به خاطر داشته باشید که شکستن یکی از خواص بارز شیشه ها میباشد یعنی هر شیشه ای احتمال شکستن دارد اما شیشه سکوریت مقاوم تر است نسب به شیشه های معمولی و خام و این شیشه هم اگر ضربات بسیار سنگین و خارج از تحمل این شیشه به این شیشه ها وارد شود شکسته میشود .

اما چه چیزی باعث شده که این شیشه از ایمنی بالایی برخورد دار باشد ؟ دلیل این است که اگر شیشه های خام و یا معمولی دچار شکستی شود به قطعات شمشیری مانند در می اید و میتواند اسیب جسمی را به همراه داشته باشد. اما شیشه های سکوریت در زمان شکستن کاملا پودر میشود و به قطعات ریز بی خطر تبدیل میشود این امر سبب شده است تا این شیشه ایمن و بی خطر باشند . برای همین هم هست که این شیشه ها بسیار محبوب و پرطرفدار است .

به این علت که در مکان های مختلفی باید از شیشه استفاده شود باید دنبال این باشیم که در حین استفاده از این شیشه ها ایمنی را نیز تضمین کنیم . محیط هایی که از شیشه استفاده میکنند معمولا زیبا و مدرن میشوند برای همین است زمانی در محیطی از شیشه ای ساتفاده میکنیم باید خطرات آن را کاهش دهیم تا بتوانیم با اطمینان خاطر بیشتری از این شیش ها استفاده کنیم. برای همین هم هست که شیشه سکوریت به دلیل امنیت و ایمنی بالا و همینطور مقاوم بودن مورد توجه قرار میگیرد و در زمان شکستن هیچ اسبی به هیچکس وارد نمیشود.

 

شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت در تهران در زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

تفاوت بین شیشه سکوریت مات و شیشه های معمولی

بین شیشه سکوریت مات و شیشه های خام تفاوت هایی وجود دارد که شاید برای هرکسی این تفاوت ها مشخص نباشد در ادامه مطالب سعی داریم تا این تفاوت ها را برای شما عزیزان شرح دهیم تا با تفاوت بین شیشه سکوریت مات و شیشه های خام یا معمولی آشنا شوید . پس در ادامه ی مقاله همراه ما باشید.

1- تفاوت اول شیشه سکوریت و شیشه خام :

اولین مرحله در تولید و ساخت این شیشه ها میباشد . شیشه های خام یا معمولی را در کوره هایی که مخصوص این کار طراحی و ساخته شده اند با دمای بسیار بالا حرارت میدهند . یعنی اینکه برای تولید شیشه سکوریت شیشه های خام را در این کوره ها وارد میکنند و به آن دمای زیادی را میدهند و بعد از آن به سرعت هوای سرد را با فشار زیاد به این کوره ها وارد میکنند و بعد از یک شوک الکتریکی این شیشه ها به وجود می اید و شیشه سکوریت شکل میگیرد . پس در مرحله اول در تولید و ساخت با یک دیگر متفاوت میباشند.

2- تفاوت دوم شیشه سکوریت مات و شیشه های معمولی :

تفاوت دوم این شیشه ها را در قسمت های بالا به آن اشره کردیم . تفائت دوم این است که شیشه های سکوریت در برابر ضربه ، باد و حرارت مقاوم عمل میکند و در صورت شکستن کاملا پودر میشود و به قطعات ریز بی خطری تبدیل میشود . اما شیشه های معمولی یا خام اینطور نیست و در برابر ضربه ، حرارت و باد خیلی مقاوم نیستند و در صورت شکستن به قعطات ریز بی خطر تبدیل نمیشود و قعطات بزرگ و برنده تبدیل میشود .

3- تفاوت سوم شیشه های سکوریت و شیشه خام و یا معمولی :

تفاوت سوم این شیشه ها این است که شیشه های معمولی تا دمای 60 درجه سانتی گراد مقاوم میباشند . اما شیشه های سکوریت تا دمای 300 درجه سانتی گراد مقاومت دارد و نمیشکند . پس با دانستن تفاوت بین شیشه سکوریت مات و شیشه های معمولی دانستید که شیشه سکوریت هفت برابر مقاوم تر از شیشه های معمولی میباشد.

معایب شیشه مات کن  چیست ؟

یکی از مشکلاتی که شیشه مات کن ها دارد این است که نصب شیشه مات کن بر روی شیشه سکوریت بسیار دشوار و زمان بر است . این یکی از مشکلات بزرگ شیشه مات کن ها است .

اگر موقع چسباند بی دقت باشیم حباب های هوا بر زیر این شیشه مات کن ها جمع میشود که باعث جلوه ی زشتی میشود برای همینب اید با دقت آن ها را نصب کرد.

اما زمانی که شیشه سکوریت مات به وجود امد این مشکلات قبلی از بین رفت و کار راحت تر شده است.

انواع شیشه سکوریت مات کن کدام است ؟

1-  سیستم مات طرح دار

2- شیشه های مات رنگی

3- شیشه های مات حکاکی شده

4- شیشه های مات دوجداره

5- شیشه  لمینیت

نمای اسپایدر-فین-گلس
نمای اسپایدر-لوله-ای
اسپایدر-لوله-ای-پارتیشن

 قیمت شیشه سکوریت  بستگی به ابعاد و اندازه هایی دارد که توسط مشتری به مجری داده میشود و قیمت هر پروژه با پروژه دیگر در شرکت کامادور متفاوت میباشد و این تفاوت بخاطر ابعاد و اندازه های مختلف این شیشه  میباشد. پس شما برای اطلاع دقیق از قیمت های شیشه سکوریت مات با شماره های درج شده در سایت کامادور تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما بعد از گرفتن اطلاعات لازم قیمت این شیشه ها   را به شما عزیزان اعلام کنند.

مطالب مرتبط

شیشه ساتینا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3]شیشه ساتینا شیشه ساتینا، علاوه بر زیبایی به محیط می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد. به عنوان نمونه جداسازی فضا حمام از اتاق ها و یا سرویس بهداشتی. شیشه سکوریت، بهترین ابزار برای جداسازی این دو محل است. معمولا شیشه حمام می تواند بدون درب …

شیشه ساتینا ادامه »

مزایای نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4.5]مزایای نرده شیشه ای مزایای نرده شیشه ای در خانه چیست؟ نرده شیشه ای  چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟ قیمت نرده شیشه ای بالکن چقدر است؟ خیلی از افراد در زمان خرید و نصب نرده شیشه ای سوالی از این قبیل دارند، اگر …

مزایای نرده شیشه ای ادامه »

نصب شیشه سکوریت برای بالکن

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]نصب شیشه سکوریت برای بالکن آیا به دنبال نصب شیشه سکوریت برای بالکن خود هستید؟ آیا در نظر دارید که چگونه ظاهر خانه خود را به روز کنید، اما نمی خواهید در کارهای بازسازی گران قیمت سرمایه گذاری کنید؟ نصب شیشه سکوریت برای بالکن ممکن …

نصب شیشه سکوریت برای بالکن ادامه »

کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان چیست؟ آیا شما هم اطلاعی در رابطه با کاربرد شیشه در ساختمان ندارید؟ شیشه در حال حاضر مزایای منحصربه‌ فردی را به دنیای طراحی ارائه می‌دهد، که روز به روز در حال رشد هستند. اکنون …

کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان ادامه »

سقف شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]سقف شیشه ای ساختار سقف شیشه ای یکی از بهترین راه ها برای وارد کردن نور طبیعی به خانه شما و در عین حال افزودن یک عنصر جذاب بصری است. سقف شیشه ای به دور از محدود شدن به ساختمان ها و کاخ های بزرگ، …

سقف شیشه ای ادامه »

قیمت نمای شیشه ای ساختمان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 5]قیمت نمای شیشه ای ساختمان قیمت نمای شیشه ای ساختمان چقدر است؟ شیشه یکی از متعارف ترین مصالح ساختمانی است که به دلیل مزیت های مختلف و گزینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.شیشه ظاهری، ظریف و براق به نما می دهد و در …

قیمت نمای شیشه ای ساختمان ادامه »

خرید نرده شیشه ای تراس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 4]خرید نرده شیشه ای تراس آیا به دنبال خرید نرده شیشه ای برای تراس هستید؟ نرده های شیشه ای به محبوب ترین انتخاب برای پروژه های مختلف معماری در سراسرایران و اروپا تبدیل شده اند. جای تعجب نیست زیرا با استفاده از سیستم های نرده …

خرید نرده شیشه ای تراس ادامه »

شیشه مات

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]شیشه مات شیشه مات چیست؟ شیشه مات یک راه عالی برای وارد کردن نور به اتاق بدون قربانی کردن حریم خصوصی است. اثر یخ زدگی را می توان از طریق روش های مختلفی به دست آورد، اما همه به یک هدف عمل می کنند و …

شیشه مات ادامه »

انواع نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]انواع نرده شیشه ای آیا به دنبال انواع نرده شیشه ای هستید؟ معمار باید نیاز به نرده شیشه ای و نوع نرده را با توجه به خطرات احتمالی، کاربرد و احتمال خطرات برای کاربران ساختمان ارزیابی کند. در ساختمانی که برای چند منظور استفاده می …

انواع نرده شیشه ای ادامه »

پارتیشن شیشه ای دوجداره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]پارتیشن شیشه ای دوجداره به دنبال راهی شیک و در عین حال مطمئن برای تقسیم بندی فضای داخلی خود هستید؟ آیا شما هم تصمیم به خرید و سفارش پارتیشن شیشه ای دو جداره دارید؟ خیلی از افراد در زمان بازسازی و یا ساخت ساختمان های …

پارتیشن شیشه ای دوجداره ادامه »

راهنمای انتخاب بهترین پنجره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]راهنمای انتخاب بهترین پنجره آیا شما هم به دنبال راهنمای انتخاب بهترین پنجره هستید؟ راهنمای انتخاب بهترین پنجره چیست؟ آیا تصمیم به بازسازی خانه خود و یا چیدمان خانه جدید خود هستید؟ شرکت کامادر یکی از  در ادامه این متن راهنمای انتخاب بهترین پنجره را …

راهنمای انتخاب بهترین پنجره ادامه »

مقایسه شیشه سکوریت و لمینت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 1]مقایسه شیشه سکوریت و لمینت شیشه سکوریت و لمینت چه تفاوت هایی باهم دارند؟ آیا شما هم به دنبال مقایسه شیشه سکوریت و لمینت هستید؟ شیشه های سکوریت و لمینت دو نوع شیشه ایمنی هستند که می توانید تهیه کنید. در ادامه  به بررسی مقایسه …

مقایسه شیشه سکوریت و لمینت ادامه »

کاربرد پانل های شیشه ای دودی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]کاربرد پانل های شیشه ای دودی کاربرد پانل های شیشه ای دودی در ساختمان چیست؟ بدون شک شیشه بهترین ماده برای دکوراسیون شماست. جدا از جذابیت زیبایی شناختی آن، عملکردها و مزایای زیادی نیز دارد. با این حال، انواع مختلفی از شیشه ها برای نشان …

کاربرد پانل های شیشه ای دودی ادامه »

انواع شیشه های ساختمانی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]انواع شیشه های ساختمانی انواع شیشه های ساختمانی کدامند؟ آیا به فکر نصب ورق شیشه ای جدید در خانه خود هستید؟ شیشه کاربرد های مختلفی در ساختمان دارد و می توان از آن در مصارف گوناگون استفاده کرد.  انتخاب صحیح نوع شیشه ضروری است، چه …

انواع شیشه های ساختمانی ادامه »

برطرف کردن خراش شیشه پنجره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 4]برطرف کردن خراش شیشه پنجره برطرف کردن خراش شیشه پنجره فرآیندی است که نیاز به بررسی دقیق دارد. ابتدا باید مطمئن شوید که به پنجره آسیب نمی ‌رسانید، و بعد از آن به دنبال راه کار های پاک کردن خراش‌های مزاحم از سطح شیشه باشید. …

برطرف کردن خراش شیشه پنجره ادامه »

شیشه های مناسب برای رومیزی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]شیشه های مناسب برای رومیزی شیشه های مناسب برای رومیزی کدام نوع است؟ چگونه یک میز ناهار خوری شیشه ای برای پاسیو خود انتخاب کنیم؟ هنگام انتخاب شیشه های مناسب برای رومیزی برای پاسیو خود، چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید. یکی …

شیشه های مناسب برای رومیزی ادامه »

مزایای استفاده از درب های شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]مزایای استفاده از درب های شیشه ای مزایای استفاده از درب های شیشه ای چیست؟ به طور حتم افراد همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود خانه خود هستند. خواه ارتقای لوازم منزل شما باشد یا بازسازی کل خانه. تعویض درب و پنجره ها موردی …

مزایای استفاده از درب های شیشه ای ادامه »

درب پارکینگ شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]درب پارکینگ شیشه ای درب پارکینگ شیشه ای بیشتر یا تماما از شیشه ساخته شده است. درهای پارکینگ شیشه ای در معماری مدرن محبوب هستند. آنها اغلب در املاک تجاری مورد استفاده قرار می گیرند تا ظاهر فضای بازتر و دلپذیرتری را ایجاد کنند. آنها …

درب پارکینگ شیشه ای ادامه »

تفاوت شیشه های سکوریت با شیشه معمولی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

نصب حصار شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 3 میانگین: 3.7]نصب حصار شیشه ای چه مزایای دارد؟ هر فردی که تصمیم دارد در محوطه ای که استخر وجود دارد، ایمنی را رعایت کند، می داند که نصب حصار در اطراف آن بسیار مهم است، به خصوص اگر بچه های کوچکی در خانه دارید. دلیل آن …

نصب حصار شیشه ای ادامه »

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
شیشه یخچال

شیشه یخچال

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5] خرید شیشه یخچالی با قیمت مناسب و بصرفه!! قدرت بالای شیشه یخچال باعث کاهش

ادامه مطلب »
نمونه شیشه حمام لولایی

شیشه ساتینا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3]شیشه ساتینا شیشه ساتینا، علاوه بر زیبایی به محیط می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد.

ادامه مطلب »
تصویر-مزایای-نرده-شیشه-ای-7654

مزایای نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4.5]مزایای نرده شیشه ای مزایای نرده شیشه ای در خانه چیست؟ نرده شیشه ای  چیست

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *