شیشه ضد گلوله خودرو

قیمت شیشه ضد گلوله چقدر است؟ چگونه می توان شیشه ضد گلوله را سفارش داد؟ در برخی موارد، ممکن است بخواهید شیشه ضد گلوله روی وسیله نقلیه خود داشته باشید. شیشه مقاوم در برابر گلوله اولین و مهم ترین نیاز برای همه کسانی است که به دنبال خودروی زرهی هستند. به استثنای معدود، یک مهاجم به چیزی که می بیند حمله می کند. شیشه های مقاوم در برابر گلوله در تمام خودروهای زرهی نصب می شوند، که سطح بالایی از محافظت در برابر سخت ترین نگرانی های امنیتی، از اعمال خشونت آمیز تصادفی خیابانی گرفته تا حفاظت از ریاست جمهوری را فراهم می کند.

در حالی که یک تکه شیشه معمولی با اصابت گلوله به راحتی خرد می شود، شیشه مقاوم در برابر گلوله می تواند چندین گلوله را بدون نفوذ تحمل کند.

آیا تمام شیشه های ضد گلوله سلامت افراد را تضمین می کنند؟

بسیاری از مردم از این شیشه بسیار قوی به عنوان شیشه ضد گلوله یاد می کنند. چیزی به نام شیشه ضد گلوله وجود ندارد، اما شیشه های ضد گلوله برای شیشه های جلو، شیشه های پشتی و شیشه های جانبی موجود است.

شیشه ممکن است در برابر گلوله ای که می تواند با آن تماس پیدا کند مقاومت کند، اما هیچ شیشه ای وجود ندارد که بتواند تضمین کند که می تواند در برابر گلوله مقاومت کند.

شیشه ضد گلوله خودرو

روند کار در شیشه های مقاوم در برابر گلوگه

شیشه های مقاوم، از شیشه های چند لایه ساخته می شوند، دو تکه شیشه که با یک لایه پلاستیکی نازک به هم مهر و موم شده اند. این لایه میانی به سالم ماندن شیشه در صورت تصادف یا برخورد آوار به شیشه در بزرگراه کمک می کند. به منظور مقاوم ساختن شیشه جلو در برابر گلوله، سازندگان معمولاً از قطعات شیشه ضخیم تر با چندین لایه، که آنها را در کنار هم نگه می دارد، استفاده می کنند.

شیشه مقاوم در برابر گلوله ضخیم‌ تر از شیشه های معمولی است و در صورت ضربه خوردن، انرژی دور را جذب می‌کند و از نفوذ آن جلوگیری می‌ کند و شما را از آسیب در داخل وسیله نقلیه خود محافظت می ‌کند.

 اگرچه این ممکن است ضد گلوله نباشد، اما برای متوقف کردن گلوله یا حداقل کاهش سرعت آن کاربرد دارد.

 توانایی شیشه مقاوم در برابر گلوله برای جلوگیری از نفوذ سلاح های گرم، به میزان لایه بندی و ضخامت شیشه بستگی دارد. به طور کلی، هر چه لایه های شیشه و مواد پلی کربنات شیشه بیشتر باشد، سطح محافظت بیشتر است.

خیلی از افراد این سوال را دارند که آیا شیشه خودرو نشکن است؟ اگر شما هم به دنبال پاسخ برای این سوال هستید همین حالا به این لینک مراجعه کنید.

شیشه های جانبی مقاوم در برابر گلوله

به طور کلی، شیشه های جانبی خودرو از شیشه های سکوریت ساخته می شوند که در صورت شکستن، به جای خرده ها، به قطعات نسبتاً ایمن و کوچک تبدیل شوند.

شیشه سکوریت در برابر گلوله مقاوم نیست. به همین دلیل، در خودرویی که مقاومت در برابر گلوله ترجیح داده می شود ، شیشه های پلی کربنات که به عنوان پلاستیک نیز شناخته می شود، نصب می شود. این شیشه ها ضخیم تر هستند.

اگر در رابطه با جنس شیشه عقب و شیشه جلو خودرو اطلاعی ندارید به این لینک مراجعه کنید.

شیشه ضد گلوله خودرو

قیمت شیشه ضد گلوله چقدر است؟

متأسفانه، مقاومت در برابر گلوله، هم برای شیشه‌های جلو و هم برای شیشه‌های جانبی، قیمت بسیار بالاتری نسبت به شیشه‌های استاندارد دارد. ساخت آن گران‌ تر است و در صورت شکستگی، تعویض آن نیاز به هزینه بیشتر دارد.

به همین دلیل، معمولاً فقط در وسایل نقلیه ای یافت می شود که به امنیت بیشتری نیاز دارند. این وسایل نقلیه معمولاً با شیشه های مقاوم در برابر گلوله به عنوان نصب کارخانه توسط سازندگان خودرو مجهز می شوند. بنابراین، بسیار محدود است و به طور کلی برای مارک های لوکس مانند آئودی، بی ام و و مرسدس طراحی شده است.

اگر در رابطه با  نحوه اصلاح شیشه خودرو یا سطح حفاظتی که نیاز دارید سؤالی دارید، با شرکت کامادر تماس بگیرید.

شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت  زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.