یک سیستم فولدینگ تجاری یا نمایشگاهی است که کمی تاشده و قطعات شیشه ای آن به هم نزدیک شده اند و از طراحی شیک و مدرنی برخوردار می باشد. رنگ غالب سفید است که زیبایی و تمیزی و مینیمالیستی ایجاد می کند. این سیستم تجاری دارای یک فریم آلومینیومی به رنگ نقره ای است که پنج پانل بزرگ از جنس شیشه های شفاف را در خود جای می دهد و به نور طبیعی اجازه می دهد فضا را فرا بگیرد. در مرکز، یک درب به رنگ مشکی با قطعاتی از شیشه با دستگیره نقره ای دیده می شود. کف از کاشی های خاکستری تیره تشکیل شده است که کنتراست را به دیوارهای روشن و ایجاد عمق در اتاق اضافه می کند. سقف نیز بلند و سفید است و حسی باز و مطبوع به فضا می بخشد. روی دیوار سمت چپ نیز نشانه هایی از رنگ های قرمز و طوسی دیده می شود. در یک طرف اتاق، یک درب سیاه رنگ با یک دستگیره نقره ای دیگر وجود دارد که به قسمت دیگری منتهی می شود.

با نصب شیشه فولدینگ تجاری و ایجاد سازه ای شیک و مدرن، مشتری جذب کنید!!

با استفاده از شیشه فولدینگ تجاری و نصب آن ها به عنوان درب ورودی ساختمان های تجاری، هتل ها، رستوران ها و… برای مشتریان گرامی خود ظاهری دلپذیر و خوشایند فراهم کنید. نصب سیستم های تجاری، حس خوشایندی را به افراد هدیه می دهد. بنابراین افزایش و جذب مشتری تضمینی است. در صورت تمایل به خرید همین حالا با شرکت کامادر تماس بگیرید.

خرید سیستم تجاری یا نمایشگاهی

شرکت کامادر با بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه فروش و نصب سیستم تجاری یا سیستم نمایشگاهی، با تضمین کیفیت محصولات خود اعتماد مشتریان گرامی خود را جلب کرده است. بنابراین برای بهره مندی از ضمانت و استفاده از با کیفیت ترین محصولات، خرید سیستم های فولدینگ تجاری از شرکت کامادر توصیه ی ما به شماست. برای خرید یا ثبت سفارش محصول مورد نظر خود می توانید از مشاوران شرکت کامادر مشورت بگیرید و سپس سفارش خود را به صورت قطعی ثبت کنید.

شیشه فولدینگ تجاری است که به دلیل برخورداری از قابلیت تاشدن، در سمت چپ تاشده و جمع شده است. این شیشه فولدینگ از پنج پانل شیشه ای شفاف ساخته شدهکه بر روی اخرین پانل از سمت راست یک دستگیره فلزی گرد نصب شده است. همچنین یک پاسیو بزرگ مشرف به یک چشم انداز زیبا در فضای باز به دیده می شود که بنظر می رسد یک مکان تجاری باشد. پاسیو با یک میز ناهار خوری چوبی شیک و مدرن تزئین شده است که شامل چهار صندلی می باشد و با مبل های راحتی برای استراحت و لذت بردن از مناظر احاطه شده است. این صندلی ها نیز کرم رنگ می باشند با دسته ها و پایه های چوبی قهوه ای. روکش مبل ها نیز خطوطی موازی قرمز و آبی دارند که طراحی آن از بالا به پایین می باشد. پاسیو توسط یک سقف بزرگ پوشیده شده که توسط ستون‌ های سفید ظریف پشتیبانی می‌شود و فضایی جذاب برای استراحت و سرگرمی ایجاد می‌کند. این انتخاب طراحی علاوه بر ایجاد سرپناه در برابر هر گونه عناصر آب و هوایی بالقوه، یک عنصر معماری جالب به ساختار کلی می افزاید. درختی با برگ‌ های سبز در گوشه‌ای از پاسیو دیده می‌ شود که ارتباط آن با طبیعت را بیشتر می‌کند.

شیشه فولدینگ تجاری چیست؟

شیشه فولدینگ تجاری یکی دیگر از انواع سیستم های فولدینگ می باشد که قابلیت انعطاف پذیری دارد و معمولاً برای استفاده در فضا های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. قابلیت تا شدن و جمع شدن سیستم های تجاری فولدینگ موجب شده تا فضای بیشتری در داخل فضاهای تجاری ایجاد شود. این ویژگی ها موجب شده که شیشه های فولدینگ تجاری به عنوان یک گزینه مناسب برای فضاهای تجاری با محدودیت فضایی مورد استفاده قرار گیرد.

ویژگی های سیستم نمایشگاهی

سیستم های تجاری یا نمایشگاهی از ویژگی‌های متعددی برخوردار هستند و همین امر موجب شده تا سیستم تجاری به یک گزینه مناسب برای فضا های تجاری تبدیل شوند. برخی از ویژگی‌ های آن عبارتند از:

قابلیت تاشو

سیستم نمایشگاهی قابلیت تاشدن دارد که به این معنی است که می‌ توان آن را برای افزایش فضا یا دسترسی آسان به فضا های دیگر باز و بسته کرد.

طراحی زیبا

این نوع شیشه‌ ها معمولاً دارای طراحی زیبا و مدرنی هستند که به زیبایی و شکوه فضای تجاری مورد نظر می‌ افزایند.

مقاومت بالا

شیشه های فولدینگ تجاری از جنس مواد مقاوم و با کیفیتی ساخته می‌ شوند. بنابراین در برابر ضربه و فشار از مقاومت و استحکام مطلوبی برخوردار هستند.

برخورداری از ایمنی

یکی از ویژگی های سیستم های تجاری ایمنی بالای آن است. زیرا در ساخت این سیستم از شیشه های مقاومی در برابر شکستن، استفاده شده است‌. 

انعطاف‌ پذیری

سیستم نمایشگاهی از انعطاف پذیری مطلوبی برخوردارند. بنابراین به راحتی می توانند با تغییر شکل و ابعاد، به طور انعطاف‌ پذیر در فضاهای مختلف استفاده شوند.

باغ رستورانی است که درب شیشه ای آن یک سیستم فولدینگ تجاری می باشد. این سیستم شامل فریم آلومینیومی در بالا وپایین آن است که رنگ آن سفید است. این سیستم تجاری فولدینگ از پنج پانل شیشه ای تشکیل شده که کمی تاشده و به سمت راست جمع می شوند. منظره ی دید نیز باغچه ای با درختان سرسبز و یک حوض آبی که حس نوستالژی را القا می کند، می باشد. در وسط این نمای آجری یک ستون قرار گرفته که آجری است. این ساختمان توسط درختان و گیاهان دیگر احاطه شده است و سایه طبیعی فراهم می کند. جلوی بنا محوطه ایوانی با مبلمانی شامل صندلی و میز قرار دارد. نمای نزدیک یک صندلی را به طور خاص نشان می دهد، در حالی که یک صندلی دیگر در سمت چپ دیده می شود. همچنین یک شومینه دیده می شود که خاموش است و حس صمیمیت و گرمی را ایجاد می کند و بر روی قسمتی از آن وسایل قدیمی نوستالژیک گذاشته شده است. در سمت راست این ایوان یک پنجره شیشه ای با فریم سفید وجود دارد. در داخل این ایوان چراغ های قدیمی که به آن ها روشنایی می گفتند وجود دارد که روشن است.

آیا سیستم تجاری در برابر شرایط آب و هوایی مختلف، مقاوم است؟

بله، شیشه های فولدینگ تجاری معمولاً از جنس موادی ساخته می‌شوند که قابلیت مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف را داراست. برای مثال، شیشه‌هایی با پوشش‌ های مقاوم در برابر اشعه UV و باران و همچنین موادی با قابلیت مقاومت در برابر گرد و غبار و تغییرات دما مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین شیشه‌ های دو جداره یا شیشه‌ هایی با فناوری عایق حرارتی نیز می‌توانند در برابر شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت کنند و برای فضاهایی با شرایط آب و هوایی سخت و نامناسب مناسب باشند.

شرایط مراقبت و نگهداری از شیشه فولدینگ تجاری

مراقبت و نگهداری از سیستم تجاری به طور مستمر و به شکل منظم انجام شود تا عمر مفید و زیبایی آن حفظ شود. شرایط مراقبت و نگهداری شیشه های فولدینگ تجاری شامل موارد زیر می باشد:

شیشه فولدینگ تجاری است که به عنوان درب شیشه ای برای یک ویلا نصب شده است. این سیستم تجاری از هشت پانل شیشه ای تشکیل شده که هر کدام از این پانل ها از بالا و پایین توسط فریمی آلومینیومی به رنگ مشکی‌ پوشانده شده اند. همچنین روی چهارمین پنل از سمت چپ و راست یک دستگیره فلزی نصب شده است. درب شیشه ای به سمت باغچه ای سرسبز پر از درختان کوتاه و بلند و بوته هایی به رنگ سبز باز می شود. این ویلا توسط دو ویلا دیگر در روبه رویه آن احاطه شده است. که نمای هردو با تم کرم و قهوه ای طراحی شده و درب ویلایی که رو به روی درب شیشه ای است به رنگ قهوه ای تیره می باشد.

آیا شیشه فولدینگ تجاری دارای قابلیت سفارشی سازی هستند؟

بله، سیستم نمایشگاهی معمولاً دارای گزینه‌ های سفارشی‌ سازی برای اندازه و طراحی می‌ باشد. بنابراین می توانید سیستم نمایشگاهی را بر اساس نیازها و سلیقه‌ خود طراحی کرده و سفارش دهید.
از این رو، سیستم تجاری امکانات متنوعی برای سفارشی‌ سازی ارائه می‌ دهد تا مشتریان بتوانند شیشه‌ هایی را که بهترین نیازهای آن ها را برطرف می‌کند، انتخاب کنند.