فواید شیشه لمینت

با توجه به اینکه شیشه لمینت سال هایی زیادی نیست در ساخت نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد  و شهر هایی زیادی هست که از این شیشه لمینت استقبال بسیار زیادی کرده است.

به همین دلیل این مقاله را برای شما این مقاله را  فراهم کرده ایم تا بتوانید از طریق این وب سایت و این مقاله به راحتی برای دریافت سفارشات خود اقدام کنید.

با توجه به اینکه شیشه لمینت سال هایی زیادی نیست در ساخت نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد  و شهر هایی زیادی هست که از این شیشه لمینت استقبال بسیار زیادی کرده است.

به همین دلیل این مقاله را برای شما این مقاله را  فراهم کرده ایم تا بتوانید از طریق این وب سایت و این مقاله به راحتی برای دریافت سفارشات خود اقدام کنید.

فواید شیشه لمینت

 ببرها را از خانه شما دور نگه می دارد ! این جمله درباره مزایای این شیشه است بدین معنی که نه تنها غیر قابل نفوذ است بلکه شما را در برابر خطر و آسیب ناشی از شکستن شیشه در امان نگاه می دارد. اما شیشه لمینت چه فوایدی دارد و چطور می توان آن را تشخیص داد ؟ با ما در ادامه همراه باشید تا به این موضوع بپردازیم.

شیشه لمینت چیست و چگونه تولید می شود؟

فواید شیشه لمینت از ترکیب چند لایه شیشه سکوریت و چند لایه پلاستیکی (PVB) پیوند می خورد و در ضخامت های مختلف تولید می شود و با اتوکلاو در دمای 1400 درجه سانتیگراد با فشار تا 14 بار پردازش می شود. پلی وینیل بوتیرال (PVB) متداول ترین لایه ای است که در این نوع شیشه ها استفاده می شود. ممکن است از لایه های شیشه شفاف در بین این شیشه برای افزودن ویژگی های خاص مانند عایق خورشیدی ، عایق حرارتی ، محافظت در برابر آتش و .. استفاده شود.

تحولات اخیر شامل لایه های یونوپلاستیک با تکنولوژی بالا امروزه باعث امنیت بیشتر این شیشه ها شده است. به گفته تولید کنندگان ، شیشه های چند لایه دارای یون پلاستیک سبک تر و قویتر از شیشه های سکوریت معمولی هستند که می توانند در برابر طوفان ها ، ضربه ها و انفجارهای قدرتمند مقاومت کند. همچنین لازم به ذکر است که شیشه های مقاوم با لایه های پلی کربنات در شیشه های ضد گلوله استفاده می شود.

کاربرد شیشه لمینت

فواید شیشه لمینت سازه ای با کارایی بالا است که اغلب در پروژه های ساختمانی مسکونی و تجاری استفاده می شود. محبوبیت و تقاضا برای این نوع شیشه ها روز به روز نسبت به شیشه های معمولی به ویژه در مراکز تجاری افزایش می‌یابد. از این شیشه ها بیشتر در موارد ذیل استفاده می شود :
• نمای شیشه ای ساختمان
• سقف شیشه ای
• نرده شیشه ای
• استخر شیشه ای
• بالکن شیشه ای

فواید شیشه لمینت

• عملکرد ایمن و مطمئن ضد ضربه

فواید شیشه لمینت : یکی از جذاب ترین ویژگی های شیشه لمینت، عملکرد آن در برابر ضربه است. ضخامت شیشه لمینت به حدی است که در اثر ضربه معمولی یا محکم شکسته یا فرو نمی ریزد. حتی زمانی که شکسته می شود، یکپارچگی خود را حفظ می کند زیرا لایه میانی PVB باعث می شود تکه های شکسته شیشه را به هم بچسباند. این کار از تکه شدن شیشه به قطعات بزرگ تیز و آسیب جدی جلوگیری می کند.

• شما به حفاظت امنیتی بیشتری نیاز دارید

پنل های شیشه ای لمینت به دلیل خاصیت ضد سرقت خود محبوب هستند. استحکام شیشه لمینت به حدی است که می تواند به جلوگیری از نفوذ سارقان و خرابکاران کمک کند. شکستن درب ها و پنجره‌های شیشه‌ای لمینت برای مزاحمان بسیار دشوار است. حتی در صورت شکسته شدن شیشه، سارق یا خرابکار همچنان باید با بخش لایه میانی باقیمانده مبارزه کند.

• محافظت در برابر گلوله

این نوع شیشه به گونه ای طراحی شده اند که خاصیت ضد گلوله و ضد بمب را دارند. شیشه‌های بالستیک و پنل‌های شیشه‌ای مقاوم در برابر انفجار را می‌توان با استفاده از چند لایه با ضخامت شیشه ای بیتشر و چند لایه pvb ساخت. کاربرد آنها در مناطق و بخش هایی که نیاز به حفاظت و امنیت بالایی دارد و برای مشاغلی که که جرم و جنایت شهری یا تمهیددات امنیتی در آنها مهم است، ارائه می شود.

• عایق صدا و کنترل نویز

تست شیشه لمینت ثابت کرده است که به عنوان مانعی عالی در برابر سر و صدا عمل می کند. این شیشه نسبت به شیشه دو جداره با ضخامت برابر، شاخص کاهش صدای بالاتری را ارائه می دهد. این کاهش نویز به دلیل ویژگی “ویسکوالاستیک” لایه میانی این شیشه است. این گزینه عالی برای مشاغل مستقر در مرکز شهرهای شلوغ است که نیاز به یک محیط کاری آرام و کاهش نویز دارند. شرکت‌هایی که در نزدیکی ایستگاه‌های قطار و فرودگاه قرار دارند نیز از درب ها و پنجره‌های شیشه‌ای لمینت استفاده می‌کنند.

• به دنبال طرح ها و رنگ های خاص هستید!

فواید شیشه لمینت به روش خاصی لعاب داده می شوند تا از ناصافی ناشی از موج موجود در شیشه های سکوریت جلوگیری شود. این شیشه ها را می توان در طرح های سفارشی با رنگ های دلخواه شما تولید کرد.

• با هر گونه طراحی و معماری تناسب دارد!

این شیشه ها را می توان به صورت تخت یا منحنی تولید کرد. همچنین می توان به صورت طرح دار با رنگ مورد نظر شما تولید کرد که امکان تطبیق پذیری عالی در طراحی را فراهم می کند. این شیشه ها را می توان با سازه های دیگر از جمله چوب و آهن ترکیب کرد و طراحی زیبایی ایجاد کرد.

چگونگی خرید شیشه لمینت

زمانی که شما انتخاب خود را انجام داده اید و تصمیم گرفته اید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید باید مراحل خرید را طی کنید. در ابتدای مقاله و در بخش قبلی در خصوص اینکه مراحل خرید چگونه می باشد به شما توضیح دادیم.

اما خرید شما نیاز به ملزوماتی دارد که بتوانیم بر اساس آن ملزومات خدمات خود را به شکلی صحیح به شما ارائه دهیم. در این بخش از مقاله شیشه لمینت شیراز قصد داریم ملزوماتی که در هنگام خرید به آنها نیاز دارید را به شما عزیزان معرفی کنیم. این ملزومات مهم عبارت اند از:

 • مشخص کردن نوع کاربری فواید شیشه لمینت اینکه برای نمای شیشه ای مد نظر دارید و یا اینکه می خواهید از این شیشه برای نمای سقف استفاده کنید و یا قصد کاربرد دیگری را دارید
 • مشخص کردن متراژ کاری خودتان که البته شما به ما فقط در این حد توضیح می دهید که کل محیطی که قصد دارید در آن از شیشه لمنت استفاده کنید چقدر است. ما محاسبات جزئی تری را برای شما انجام خواهیم داد.
 • اگر این شیشه برای استفاده در سقف استفاده می کنید و سقف در حال حاضر آماده هست و فقط باید نصب شیشه انجام شود بهتر است که شما تصویری را از محل مورد نظر برای کارشناسان ما ارسال کنید.

همچنین شما باید برای خرید شیشه لمینت  تاریخ و زمان مورد نیاز برای تحویل پروژه را هم ارسال کنید تا با توجه به تاریخ شروعی که شما مد نظر دارید تاریخ تحویل را بر حسب نوع کار و حجم کاری که وجود دارد برای شما عزیزان تعریف کنیم و در زمان تحویل به این ترتیب مشخص شود.

در نهایت توافقات در خصوص نحوه پرداخت ها از دیگر مراحلی می باشد که باید مورد توجه قرار بگیرد و بر اساس آن پرداخت ها صورت بگیرد.

شرکت کامادر رسمی ترین نماینده شیشه لمینت است.

قیمت شیشه لمینت

 با توجه به این موضوع که شیشه های لمینت بر حسب متراژ محاسبه می شود اینکه شما در کدام شهر یا استان برای سفارش محصول مورد نظر خود اقدام کنید تفاوت چندانی نخواهد داشت. قیمت ها به صورت ثابت می باشد و تنها متغییر در قیمت ها هزینه های حمل و نقل می باشد.

بر حسب اینکه باید چه مسافتی طی شود تا شیشه ها در محل نصب قرار بگیرند. به همین دلیل شما می توانید در بخش قیمت شیشه لمینت به صورت کامل قیمت ها ما چه در شیراز و چه در سایر استان ها مورد بررسی قرار دهیم.

همچنین می توانید با توجه به حجم پروژه خود در خصوص شرایط ارسال شیشه و هزینه های حمل و نقل نیز با کارشناسان و مشاوران ما در شرکت کامادر تماس حاصل نمایید.

در این تماس تلفنی کارشناسان ما با توجه به حجم پروژه شما در خصوص قیمت و هزینه هایی حمل و نقل شیشه لمینت شیراز اطلاعات مفیدی را به شما ارئه خواهد داد تا تمامی موارد مربوط به هزینه های نهایی برای شما مشخص شده باشد و شما بتوانید به راحتی برای ثبت سفارشات خرید خود اقدامات لازم را انجام دهید.

کاربرد و فواید شیشه لمینت

فواید شیشه لمینت دارای کاربرد های بسیار منحصر به فردی می باشد. در واقع دو عامل هستند که موجب تمایز شیشه لمینت شیراز با سایر شیشه ها می باشند. یکی از آنها این است که شیشه های لمینت دارای کاربرد های بسیار منحصر به فردی هستند و دیگری اینکه این محصولات مزایای بسیار بالایی را هم دارند.

به همین دلیل در این بخش ابتدا برای شما کاربرد های شیشه لمینت را توضیح خواهیم داد و در نهایت در خصوص مزایای این محصولات اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. مهم ترین کاربرد های شیشه لمینت در شیراز عبارت اند از:

 • استفاده از شیشه لمینت در فروشگاه های کوچک و بزرگ که در بر خیابان یا در مجتمع های اداری و تجاری واقع شده اند.
 • استفاده از شیشه لمینت در بانک ها از دیگر کاربرد های شیشه های لمینت هستند.
 • شما می توانید از شیشه لمینت برای استفاده در طلا فروشی ها و صرافی هاس استفاده کنید.
 • شما می توانید از این محصولات برای افزایش زیبایی نمای ساختمان ها استفاده کنید
 • همچنین این محصولات می تواند در اداره های مختلف و محیط های دفتری به عنوان شیشه های مورد استفاده در پارتیشن شیشه ای به کار برود.
 • در نهایت شما می توانید از این محصولات برای ساخت آلاچیق های شیشه ای و یا برای استفاده در سقف نیز استفاده کنید.
 • شما می توانید در شهر سازی هم برای ساخت پل ها در ارتفاعات بسیار بالا از این محصولات استفاده کنید و با حفظ امنیت شرایط بسیار خوبی را برای گردشگران  فراهم کنید.

شرکت کامادر دارای نمایندگی شیشه لمینت شیراز است.

مزایای استفاده و فواید شیشه لمینت

در بخش انتهایی مقاله شیشه لمینت شیراز قصد داریم برای شما عزیزان مهم ترین مزایای استفاده از شیشه لمینت را معرفی کنیم. دلیل اینکه این بخش را در انتهای مطلب قرار می دهیم این است که شما حتما از برخی از مهم ترین مزایای استفاده از این شیشه ها با خبر هستید. مهم ترین مزایای استفاده از شیشه لمینت عبارت اند از:

 1. امنیت بسیار بالا برای محصولات و اجناس شما: با توجه به اینکه این شیشه ها امنیت بالایی برای شما خواهند داشت شما می توانید با هدف جلوگیری از سرقت از شیشه لمینت استفاده کنید.
 2. استحکام و دوام بسیار بالا از دیگر مزایای استفاده از شیشه های لمینت می باشد. این شیشه ها نه تنها به این سادگی ها نمی شکنند بلکه باید گفت این شیشه ها اصلا نمی شکنند.
 3. ضد سرقت بودن مهم ترین مزیت این شیشه ها می باشد. بسیاری از مجموعه به علت ضد سرقت بودن این شیشه ها از این محصولات استفاده می کنند.
 4. ضد گلوله بودن از دیگر مزایای مهم و رقابتی این محصولات بسیار کاربردی می باشد که موجب شده شیشه لمینت شیراز با استقبال بسیار زیادی از سوی طرفداران این محصولات رو به رو شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات خرید خود می توانید هم اکنون از طریق شماره های مندرج در ای وب سایت با کارشناسان ما در شرکت کامادر تماس حاصل نمایید.

 

شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت  زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.