قیمت درب شیشه ای کشویی چقدر است؟ منطقی است که بسیاری از صاحبان خانه‌ ها انواع درهای شیشه‌ ای کشویی را ترجیح می ‌دهند تا بتوانند از مناظر زیبای طبیعت در سپیده دم، یا افق شهری پر جنب و جوش در شب استفاده کنند. به منظور تناسب با سبک زندگی افراد، درب های شیشه ای کشویی ممکن است با انواع مواد، انواع شیشه و لوازم جانبی سفارشی شوند. برای افرادی که در اقلیم‌های مختلف زندگی می ‌کنند و همچنین برای صاحبان خانه ‌هایی که به دنبال تغییراتی در مصرف انرژی هستند، طرح‌ها و ویژگی‌های خاص ترجیح داده می ‌شود.

درب شیشه ای را کجاها نصب کنیم؟

شما می توانید درب های شیشه ای کشویی را در این شرایط انتخاب کنید، از جمله:

 • ساختمان های تجاری
 • منازل مسکونی
 •  انواع ساختمان اداری
 • شیشه دودبند ساختمان ها
 • انواع فروشگاه ‌ها
 • تالار عروسی ها
 • بخش  ورودی بانک‌، بنگاه‌ و درمانگاه ها
 • هتل ‌ها
 • بخش ورودی بیمارستان ‌ها
 • دانشگاه ها و همچنین در بخش ورودی فرودگاه‌ ها
 • ساختمان‌ های دولتی
 •  تمامی رستوران ها و در تمامی ورزشگاه ‌ها

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه درب شیشه ای را کجاها نصب کنیم؟ این لینک مراجعه کنید.

وقتی زمان شروع نوسازی فرا می رسد، دانستن گزینه های جایگزین، به شما کمک می کند دری را انتخاب کنید که برای شما ایده آل است و بدانید که چه سوالاتی را باید از پیمانکاران  بپرسید. تعویض یا نصب درب شیشه ای کشویی بسته به نوع و ابعاد هزینه های متفاوتی دارد. هزینه پروژه بسته به متغیرهای مختلف، متفاوت خواهد بود، از جمله: محل اقامت شما، نوع درب، مانند قاب های چوبی که می خواهید نصب شود. محدوده پروژه (الزامات نیروی کار و جدول زمانی)، اندازه و پیچیدگی کار و همچنین موقعیت مکانی شما و… متغیر است. قیمت مواد بسته به تنوع و کیفیت متفاوت است. به عنوان مثال، یک قاب چوبی درجه یک بیشتر از یک قاب پلاستیکی هزینه دارد. به یاد داشته باشید که نصب درب های شیشه ای کشویی، کمی بیشتر از نصب درب های معمولی طول می کشد. سازنده باید تضمین کند که یک قسمت از در در جای خود محکم شده و قسمت دیگر به آرامی باز و بسته می شود. هزینه افزودن امکانات به درب‌های شیشه‌ای کشویی مانند پرده‌های عمودی و درب‌های چوبی گران قیمت، افزایش می ‌یابد. علاوه بر این، اگر شیشه های نشکن را انتخاب کنید (برای افرادی که در مکان های مستعد طوفان زندگی می کنند)، هزینه مواد تغییر خواهد کرد. یکی دیگر از گزینه های کم هزینه تر، درب های فلزی کشویی پاسیو است. آنها از وینیل قوی تر هستند و نصبشان ساده و ارزان تر است.

شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت  زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاوره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید. برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.
 

درب پاسیو کشویی یک درب شیشه ای است که یک نیمه ثابت و دیگری کشویی، سوار بر روی نیمه ثابت است. درهای پاسیو به این دلیل قرار می گیرند که نور طبیعی را وارد می کنند و دسترسی به باغ یا استخر را آسان می کنند. نصب درب های پاسیو ایده فوق العاده ای است زیرا درجه بالایی از امنیت، محافظت در برابر آب و هوا و زیبایی را ارائه می دهد. هزینه درب های شیشه ای کشویی ممکن است بر اساس تعدادی از متغیرها مانند اندازه و محدوده پروژه، سبک درب و جنس درب بسیار متفاوت باشد. به عنوان مثال، درهای پاسیو ساخته شده از فایبرگلاس و فولاد می توانند بیشتر از همتایان ساده وینیل خود قیمت داشته باشند. علاوه بر این، درهای بزرگتر با پانل های بیشتر هزینه کلی بیشتری دارند.

انتخاب و نصب درب های کشویی شیشه ای با مراجعه و دانش کافی به راحتی امکان پذیر است. با این حال، باید به خاطر داشته باشید که اگر اولین بار است که چنین کاری را انجام می دهید یا انتظار نتایج حرفه ای را دارید، بهترین شرکت در این زمینه را پیدا کنید. انواع شیشه برای درب کشویی وجود دارد. بنابراین، قبل از شروع مراحل نصب درب شیشه ای کشویی، نوع صحیح شیشه را انتخاب کنید. اگر مطمئن نیستید که کدام نوع شیشه را انتخاب کنید، می توانید از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید. اگر برای درب کشویی خود به یک راهنما نیاز دارید، می توانید از کامادر استفاده کنید. آنها می توانند شیشه شما را سفارشی کرده و بر اساس اندازه گیری که ارائه می دهید، آن را برش دهند. علاوه بر این، کامادر انواع شیشه با ضخامت های مختلف دارد، بنابراین به راحتی می توانید به نتایج ایده آل خود دسترسی پیدا کنید. اگر تا به این جا با درب های شیشه ای کشویی آشنا نشده اید می توانید به قسمت همه چیزدرباره درب شیشه ای کشویی مراجعه کنید، ما در این متن در باره بیشتر توضیح دادیم.

قیمت درب شیشه ای کشویی چقدر است؟امروزه درهای کشویی مزایای زیادی دارند و باید به فکر قرار دادن آن در خانه خود باشید. در مقایسه با درب های لولایی سنتی، ممکن است هزینه روشنایی را کاهش دهند، ارزش ملک شما را افزایش دهند، جذابیت ملک شما را افزایش و و فضا را آزاد کند. شرکت کامادر در رابطه با هزینه های مربوط به نصب درب شیشه ای، همراه با برخی جزئیات دیگر که به شما کمک می کند، تعیین کنید که آیا انجام این کار برای شما مناسب است یا خیر؟ با شما مشورت می کنند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش تماس با مامراجعه کنید. در آخر باید گفت:هزینه ای که برای نصب درب کشویی باید بپردازید به چند چیز بستگی دارد. شما باید از این جنبه ها آگاه باشید تا بتوانید بودجه خود را به درستی برنامه ریزی کنید. برای کسانی که به دنبال عایق و زیبایی شناسی برتر هستند، چوب یک انتخاب فوق العاده است. رنگ چوب ممکن است با طراحی داخلی اتاق مطابقت داشته باشد. توجه به این نکته ضروری است که قاب های چوبی باید به منظور محافظت در برابر پوسیدگی و حشرات ایمن شوند.