برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3.5]
یراق آلات یا اتصالات شیشه ای

یراق آلات یا اتصالات شیشه ای مقاله ای است که سعی داریم امروز شما را با آن آشنا کنیم تا بدانید که این یراق الات چیست و چه کاربرد های دارد . پس در ادامه ی مطالب همراه ما باشید تا با این یراق الات اشنا شوید. در این مقاله سعی داریم تا با مباحث زیر به طور کامل و جامع اشنایی بدست بیاریم ، پس همراه ما باشید.

معرفی یراق آلات یا اتصالات شیشه ای 
یراق آلات شیشه 
یراق آلات درب شیشه ای 
قیمت این یراق آلات 
یراق آلات پارتیشن شیشه ای 
لیست یراق آلات شیشه 

معرفی یراق آلات یا اتصالات شیشه ای چیست ؟

همانطور که شاید بدانید انواع یراق آلات یا اتصلات شیشه ای وجود دارد . اما در انتخاب این یراق الات باید به جنس این ایم یراق آلات یا اتصالات شیشه ای توجه و دقت کنیم . به این علت باید دقت کنیم که هر چه آلیاژ به کار رفته در این قطعات مرغوب تر باشد احتمال زنگ زدگی و خورده شدگی و یا شکستن کاهش پیدا میکند. برای همین از این همه انواع یراق آلات شیشه ای باید در زمان انتخاب به جنس آن ها توجه ویژه ای داشته باشیم . پس حتما در هنگام خرید از جنس آن ها اطمینان خاطر داشته باشیدو تا مرغوب باشد . تا در اینده دچار زنگ زدگی ، خورده شدگی و یا شکستگی نشود.

باید این را در نظر داشته باشید که این محصولات از آلیاژ های مختلفی ساخته میشوند . و باید این را در نظر داشته باشید از این محصول زمانی که قرار است در مکان های مرطوب مانند حمام های شیشه ای استفاده کرد باید این الیاژ ها مرغوب باشد تا این قطعه ها دچار  زنگی زدگی نشوند . پس وقتی میخواهید از این محصولات در مکان های مرطوب استفاده کنید باید این را در نظر داشته باشید که جنس این الیاژ ها مرغوب باشد تا در اینده دچار زنگ زدگی نشود. زمانی که دچار زنگ زدگی شود علاوه بر اینکه عمر این محصول کاهش پیدا میکند باعث جلوه ی بدی در دکوراسیون حمام شیشه ای میشود . پس یهتر در انتخاب جنس این محصول دقت لازم را انجام دهیم .

باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که یراق آلات به کار رفته در شیشه های سکوریت باید حتما از الیاژ مرغوبی ساخته شده باشند . به این علت که باعث بالا رفتن طول عمر این شیشه ها میشود .

این اتصالات شیشه ای انواه بسیار زیادی دارد یا بهتر است بگوییم دارای تنوع بسیار زیادی میباشد . شیشه سکوریت به دلیل اینکه کاربرد های بسیار زیاد و فراوانی دارد . در هر پروژه یراق متفاوتی در آن ها استفاده میشود .

معرفی یراق آلات و اتصالات شیشه

1- لولا

2- استوپ

3- قفل دستگیره

4- ریل

5- فریم

6- بست

7- و …

یراق آلات یا اتصالات شیشه ای

یراق آلات درب شیشه ای

 

باید این را بدانید که این یراق مانند لولا برای باز و بسته کردن درب بسیار ضروری و حائز اهمیت میباشد . و این لولا ها دارای تنوع بسیار بالایی هم نیز هست . و هر کدام از این تنوع هایی که گفتیم دارای کاربرد های مختلف و ویژگی های خاص خود میباشد . لولا شیشه سکوریت دارای متریال های مختلفی میباشد . این متریال ها مانند استیل 201 و استیل های 304 با روکش های کروم میباشد . اتصالات درب شیشه ای چه مواردی هستند ؟ لولا های درب های استوپی ، لولای پارتیشن ها و لولای حمام از یراق های درب شیشه ای به حساب می ایند. و این یراق ها بر اساس نوع جاسازی که بر روی شیشه سکوریت تعیبه میشود مورد استفاده قرار میگیرد. باید این نکته را هم بدانید که لولای حمام و لولا های شیشه به شیشه یا شیشه به دیوار را شامل میشوند . این نوع لولا ها دارای تنوع های بسیار فراوانی میباشد . و انواع مختلفی را دارد . باید این نکته را بدانید که این لولا ها در مکان های مرطوب دارای کاربرد هستند و از الیاژ های مرغوبی ساخته میشوند .

یراق آلات پارتیشن شیشه ای

باید این نکته را بدانید که این یراق پارتیشن شیشه ای مانند لولا ، برای اتصالات درب شیشه ای به فریم ها و یا اتصالات درب شیشه ای به دیوار مورد استفاده قرار میگیرد . همانطور که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم . تنوع بسیار زیادی در یراق آلات وجود دارد . و شما باید بسته به نیاز خود آن ا را سفارش دهید . به طور مثال اگر میخواهید از این اتصالات شیشه ای در مکان های مرطوب استفاده کنید باید این نکته را بدانید و توجه داشته باشید که جنس الیاژ آن از نوع مرغوب باشد و تا در اینده دچار زنگ زدگی و خورد شدگی نشود و طول عمر خوبی داشته باشد .

باید این نکته را هم یاد اوری کنیم که برای نصب پارتیشن های شیشه ای از قبل طرح و اندازه گیزی های که باید انجام شود ، انجام میگیرد. و این یراق پارتیشن ها هم از قبل اندازه گیری میشود و در اجرا استفاده میشود .

برای اتصالات شیشه ای از یراقی مانند : 1- فریم 2- لولا 3- استوپ 4- دستگیره و … بر اساس نیاز و سلیقه مشتری این قطعات استفاده میشود .

باید این نکته را هم بدانید که دستگیره ها در زیبایی این پارتیشن ها بسیار موثر و یک جلوه ی بسیار زیبایی به نما میدهد و این دستگیره ها بسته به سلیقه مشتری انجام میگیرد.

اتصالات شیشه ای

1- لولا :

لولا قطعه ای است که دارای مفصل میباشد و دو طرف وسیله را به یک دیگر وصل میکند . باید این را بدانید که این اتصال میتواند دو طرفه وسیله را حول محور لولا تا چندین درجه  چرخش را به همراه داشته باشد .

2- دستگیره شیشه :

از جمله اساسی ترین یراق الات شیشه سکوریت، دستگیره شیشه است. دستگیره شیشه تاثیر چشم گیری در زیبایی درب ایفا می کند. که این دستگیره شیشه سکوریت در انواع طرح و مدل در بازار موجود است. در مدل های مختلف مطابق با سلیقه و نیاز مشتری به بازار عرضه می شود.

3- قفل شیشه :

از دیگر موارد مهم یراق الات شیشه سکوریت، قفل شیشه سکوریت است که از نظر کیفیت بسیار مرغوب بوده. یکی از وظایف اصلی قفل شیشه ایجاد امنیت است. که این امر در ساخت یک قفل بسیار مورد توجه قرار می گیرد. همه قفل ها در گذشته از طریق کلید باز و بسته می شدند. اما در حال حاضر قفل های مدرن با استفاده از اثر انگشت و یا استفاده از رمز ورود باز و بسته می شوند. آلیاژهای استاندارد در ساخت قفل بسیار مهم می باشد زیرا عدم استفاده از آن با از کار افتادن چرخ دنده ها موجب از کار افتادن درب و پنجره نیز می شود.
از انواع قفل شیشه سکوریت می توان گفت که قفل کمری و قفل هوپه از مهم ترین هاست.

4- قفل کمری شیشه سکوریت :

قفل کمری شیشه سکوریت ازجمله قاب های شیشه سکوریت می باشد که از ویژگی های خاصی برخوردار است، این قفل را می‌توان بدون جاسازی ها با استفاده از جاساز روی شیشه سکوریت نصب کرد. همین ویژگی باعث شده است که این قفل پر استفاده ترین قفل درب شیشه سکوریت شود. در بعضی مواقع که فراموش می شود.

جاساز قفل روی شیشه سکوریت نصب شود دیگر امکان ایجاد جاساز بعد از تولید شیشه وجود ندارد از این کمری شیشه سکوریت در این مواقع بدون ایجاد جاساز بعد از تولید شیشه استفاده می شود. قفل کمری انواع متفاوتی دارد که در دو مدل شیشه به دیوار و شیشه به شیشه در بازار یافت می شود.

5- بست های شیشه :

از جمله یراق الات شیشه سکوریت بست شیشه است. از بست شیشه برای اتصال شیشه به دیوار یا شیشه به شیشه مورد استفاده قرار می گیرد. انواع بست شیشه در ظاهر و آلیاژ تفاوت دارند.

معمولا آلیاژهای استفاده شده برای بست شیشه سکوریت در انواع استیل، سرب، آهن و آلومینیوم است که به صورت آبکاری شده می باشد و سطح آلیاژها در انواع مختلف آنادایز، آبکاری شده و رنگ ها مختلف می باشد.
نوع و اندازه بست ها را متناسب با محل نصب و زاویه این که شیشه به دیوار یا شیشه به شیشه می سازد باید انتخاب نمود.
بست علاوه بر اتصال شیشه امکان ثابت نگه داشته شدن شیشه را نیز فراهم می کند.

6- فریم شیشه :

یکی از کاربردی ترین یراق آلات شیشه فریم است که برای حفظ و نگهداری شیشه دور تا دور شیشه از فریم استفاده می شود. فریم شیشه در انواع شکل و متریال ساخته شده است. آلیاژهای استفاده شده در فریم از نوع استیل ضد زنگ و مقاوم می باشد تا در مقابل تغییرات آب و هوایی و رطوبت هوا و اکسید شدن مقاومت بالایی داشته باشد هم چنین فریم که دور تا دور شیشه استفاده می شود موجب می شود تا شیشه ظاهری زیبا و چشم نواز به خود بگیرد.

7- ریل شیشه

از یراق آلات  می توان ریل شیشه را نام برد. یکی دیگر از یراق آلات شیشه سکوریت، ریل شیشه سکوریت است که معمولا بر پروفیل نصب می شود. کیفیت ریل بسیار اهمیت دارد. متریال ریل ها به طور معمول از نوع استیل و آلومینیوم مقاوم می باشد. این نوع متریال برای ایجاد مقاومت در برایر شرایط آب و هوایی مختلف استفاده می شود.

 

 

شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت در تهران در زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

باید این را در نظر داشته باشید که  قیمت این یراق ها به موارد زیادی بستگی دارد و اینطور نیست که بگوییم این یراق این قیمت را دارد . و باید شما برای اطلاع از قیمت دقیق با کارشناسان شرکت کامادور تماس حاصل فرمایید . تا از مشاوران و کارشنان شرکت کامادور مشاوره های لازم را بگیرید و بعد از آن کارشناسان ما به شما قیمت را اعلام کنند . شما میتوانید یراق موجود وادراتی را از شرکت ما به راحتی خریداری کنید . قیمت این یراق ها با توجه به نیاز شما و ایرانی یا خارجی بودن به شما اعلام میگردد .

مطالب مرتبط

شیشه ساتینا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3]شیشه ساتینا شیشه ساتینا، علاوه بر زیبایی به محیط می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد. به عنوان نمونه جداسازی فضا حمام از اتاق ها و یا سرویس بهداشتی. شیشه سکوریت، بهترین ابزار برای جداسازی این دو محل است. معمولا شیشه حمام می تواند بدون درب …

شیشه ساتینا ادامه »

مزایای نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4.5]مزایای نرده شیشه ای مزایای نرده شیشه ای در خانه چیست؟ نرده شیشه ای  چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟ قیمت نرده شیشه ای بالکن چقدر است؟ خیلی از افراد در زمان خرید و نصب نرده شیشه ای سوالی از این قبیل دارند، اگر …

مزایای نرده شیشه ای ادامه »

نصب شیشه سکوریت برای بالکن

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]نصب شیشه سکوریت برای بالکن آیا به دنبال نصب شیشه سکوریت برای بالکن خود هستید؟ آیا در نظر دارید که چگونه ظاهر خانه خود را به روز کنید، اما نمی خواهید در کارهای بازسازی گران قیمت سرمایه گذاری کنید؟ نصب شیشه سکوریت برای بالکن ممکن …

نصب شیشه سکوریت برای بالکن ادامه »

کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان چیست؟ آیا شما هم اطلاعی در رابطه با کاربرد شیشه در ساختمان ندارید؟ شیشه در حال حاضر مزایای منحصربه‌ فردی را به دنیای طراحی ارائه می‌دهد، که روز به روز در حال رشد هستند. اکنون …

کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان ادامه »

سقف شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]سقف شیشه ای ساختار سقف شیشه ای یکی از بهترین راه ها برای وارد کردن نور طبیعی به خانه شما و در عین حال افزودن یک عنصر جذاب بصری است. سقف شیشه ای به دور از محدود شدن به ساختمان ها و کاخ های بزرگ، …

سقف شیشه ای ادامه »

قیمت نمای شیشه ای ساختمان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 5]قیمت نمای شیشه ای ساختمان قیمت نمای شیشه ای ساختمان چقدر است؟ شیشه یکی از متعارف ترین مصالح ساختمانی است که به دلیل مزیت های مختلف و گزینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.شیشه ظاهری، ظریف و براق به نما می دهد و در …

قیمت نمای شیشه ای ساختمان ادامه »

خرید نرده شیشه ای تراس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 4]خرید نرده شیشه ای تراس آیا به دنبال خرید نرده شیشه ای برای تراس هستید؟ نرده های شیشه ای به محبوب ترین انتخاب برای پروژه های مختلف معماری در سراسرایران و اروپا تبدیل شده اند. جای تعجب نیست زیرا با استفاده از سیستم های نرده …

خرید نرده شیشه ای تراس ادامه »

شیشه مات

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]شیشه مات شیشه مات چیست؟ شیشه مات یک راه عالی برای وارد کردن نور به اتاق بدون قربانی کردن حریم خصوصی است. اثر یخ زدگی را می توان از طریق روش های مختلفی به دست آورد، اما همه به یک هدف عمل می کنند و …

شیشه مات ادامه »

انواع نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]انواع نرده شیشه ای آیا به دنبال انواع نرده شیشه ای هستید؟ معمار باید نیاز به نرده شیشه ای و نوع نرده را با توجه به خطرات احتمالی، کاربرد و احتمال خطرات برای کاربران ساختمان ارزیابی کند. در ساختمانی که برای چند منظور استفاده می …

انواع نرده شیشه ای ادامه »

پارتیشن شیشه ای دوجداره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]پارتیشن شیشه ای دوجداره به دنبال راهی شیک و در عین حال مطمئن برای تقسیم بندی فضای داخلی خود هستید؟ آیا شما هم تصمیم به خرید و سفارش پارتیشن شیشه ای دو جداره دارید؟ خیلی از افراد در زمان بازسازی و یا ساخت ساختمان های …

پارتیشن شیشه ای دوجداره ادامه »

راهنمای انتخاب بهترین پنجره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]راهنمای انتخاب بهترین پنجره آیا شما هم به دنبال راهنمای انتخاب بهترین پنجره هستید؟ راهنمای انتخاب بهترین پنجره چیست؟ آیا تصمیم به بازسازی خانه خود و یا چیدمان خانه جدید خود هستید؟ شرکت کامادر یکی از  در ادامه این متن راهنمای انتخاب بهترین پنجره را …

راهنمای انتخاب بهترین پنجره ادامه »

مقایسه شیشه سکوریت و لمینت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 1]مقایسه شیشه سکوریت و لمینت شیشه سکوریت و لمینت چه تفاوت هایی باهم دارند؟ آیا شما هم به دنبال مقایسه شیشه سکوریت و لمینت هستید؟ شیشه های سکوریت و لمینت دو نوع شیشه ایمنی هستند که می توانید تهیه کنید. در ادامه  به بررسی مقایسه …

مقایسه شیشه سکوریت و لمینت ادامه »

کاربرد پانل های شیشه ای دودی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]کاربرد پانل های شیشه ای دودی کاربرد پانل های شیشه ای دودی در ساختمان چیست؟ بدون شک شیشه بهترین ماده برای دکوراسیون شماست. جدا از جذابیت زیبایی شناختی آن، عملکردها و مزایای زیادی نیز دارد. با این حال، انواع مختلفی از شیشه ها برای نشان …

کاربرد پانل های شیشه ای دودی ادامه »

انواع شیشه های ساختمانی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]انواع شیشه های ساختمانی انواع شیشه های ساختمانی کدامند؟ آیا به فکر نصب ورق شیشه ای جدید در خانه خود هستید؟ شیشه کاربرد های مختلفی در ساختمان دارد و می توان از آن در مصارف گوناگون استفاده کرد.  انتخاب صحیح نوع شیشه ضروری است، چه …

انواع شیشه های ساختمانی ادامه »

برطرف کردن خراش شیشه پنجره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 4]برطرف کردن خراش شیشه پنجره برطرف کردن خراش شیشه پنجره فرآیندی است که نیاز به بررسی دقیق دارد. ابتدا باید مطمئن شوید که به پنجره آسیب نمی ‌رسانید، و بعد از آن به دنبال راه کار های پاک کردن خراش‌های مزاحم از سطح شیشه باشید. …

برطرف کردن خراش شیشه پنجره ادامه »

شیشه های مناسب برای رومیزی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]شیشه های مناسب برای رومیزی شیشه های مناسب برای رومیزی کدام نوع است؟ چگونه یک میز ناهار خوری شیشه ای برای پاسیو خود انتخاب کنیم؟ هنگام انتخاب شیشه های مناسب برای رومیزی برای پاسیو خود، چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید. یکی …

شیشه های مناسب برای رومیزی ادامه »

مزایای استفاده از درب های شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]مزایای استفاده از درب های شیشه ای مزایای استفاده از درب های شیشه ای چیست؟ به طور حتم افراد همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود خانه خود هستند. خواه ارتقای لوازم منزل شما باشد یا بازسازی کل خانه. تعویض درب و پنجره ها موردی …

مزایای استفاده از درب های شیشه ای ادامه »

درب پارکینگ شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]درب پارکینگ شیشه ای درب پارکینگ شیشه ای بیشتر یا تماما از شیشه ساخته شده است. درهای پارکینگ شیشه ای در معماری مدرن محبوب هستند. آنها اغلب در املاک تجاری مورد استفاده قرار می گیرند تا ظاهر فضای بازتر و دلپذیرتری را ایجاد کنند. آنها …

درب پارکینگ شیشه ای ادامه »

تفاوت شیشه های سکوریت با شیشه معمولی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

نصب حصار شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 3 میانگین: 3.7]نصب حصار شیشه ای چه مزایای دارد؟ هر فردی که تصمیم دارد در محوطه ای که استخر وجود دارد، ایمنی را رعایت کند، می داند که نصب حصار در اطراف آن بسیار مهم است، به خصوص اگر بچه های کوچکی در خانه دارید. دلیل آن …

نصب حصار شیشه ای ادامه »

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3.5]
شیشه یخچال

شیشه یخچال

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5] خرید شیشه یخچالی با قیمت مناسب و بصرفه!! قدرت بالای شیشه یخچال باعث کاهش

ادامه مطلب »
نمونه شیشه حمام لولایی

شیشه ساتینا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3]شیشه ساتینا شیشه ساتینا، علاوه بر زیبایی به محیط می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد.

ادامه مطلب »
تصویر-مزایای-نرده-شیشه-ای-7654

مزایای نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4.5]مزایای نرده شیشه ای مزایای نرده شیشه ای در خانه چیست؟ نرده شیشه ای  چیست

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *