شیشه لمینت: با توجه به اینکه شیشه لمینت سال هایی زیادی نیست در ساخت نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد .

شیشه لمینت در تمامیه نقاط ایران مورد استفاده قرار میگیرد و از همین رو شرکت ما ثبت سافرش شیشه لمینت را در تمامیه نقاط انجام میدهد و در هر شهر شبه های مختلفی داریم که شما عزیزان میتوانید به راحتی برای خرید شیشه لمینت اقدام کنید .

به همین دلیل این مقاله را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا بتوانید از طریق این وب سایت و این مقاله به راحتی برای دریافت سفارشات خود اقدام کنید. در ابتدا اجازه بدهید مروری کنیم بر آنچه در این مطلب خواهید خواند:

نحوه ثبت سفارش شیشه لمینت

برای تمامی دوستداران و علاقه مندان به استفاده از شیشه لمینت راه های بسیار ساده ای را در نظر گرفته ایم تا بتوانید سفارشات خود را ثبت کنید.

برای انجام ثبت سفارشات خود می توانید از طریق شماره های مندرج در این وب سایت با کارشناسان و مشاوران فروش ما در این وب سایت تماس حاصل نمایید.

در ابتدا شما باید کاربردی که بری شیشه لمینت می خواهید را مشخص کنید. اینکه قصد دارید از این شیشه برای چه کاربردی استفاده کنید.

سپس باید از طریق یک تماس تلفنی مورد استفاده خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید. در این مرحله کارشناسان ما مشاوره های لازم را در این خصوص به شما ارائه می دهند. این مشاوره ها کمک می کند شما بتوانید تمام آنچه را که نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهیم. در مرحله بعدی شما باید مشخصات و مختصات خود را در اختیار ما قرار دهید تا بتوانیم بر اساس آنچه از شما دریافت می کنیم متراژ های مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهیم.

بر این اساس متراژ اصلی محاسبه شده و به راحتی شما می توانید قیمت تقریبی و شاید هم قیمت نهایی را به اضافه مدت زمان نصب واجرا به دست آورید. در نهایت شما باید بر اساس توصیه های ارائه شده برای خرید محصول مورد نظر خود به متراژ تعریف شده اقدام کنید.

برای این کار نیز در ابتدا مبلغ مشخص شده ای را به عنوان پیش پرداخت محاسبه می کنید و در نهایت شرایط جانبی مانند اینکه شیشه ها باید ساده باشد یا به صورت سندبلاست باشد و یا اینکه باید از نوع شیشه های رنگی باشد یا خیر را بررسی می کنیم.

سپس ما برای شما تاریخ زمان و تحویل را ارائه می دهیم. در نهایت پروژه شروع شده و ما در زمان تعیین شده در محل پروژه حضور پیدا می کنیم و خدماتی که شما نیاز دارید را به شما عزیزان ارائه می دهیم.

شیشه لمینت را از شرکت کامادر دریافت کنید و منتظر این باشید که خدمات با سرعت مناسب و با بالاترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد و شما تنها از خدمات ما استفاده کنید. پس از تحویل هم شما می توانید از شیشه لمینت کار شده در محل مورد نظر خود استفاده کنید و از مزایای بسیار زیاد و مهم این محصولات استفاده کنید.

چگونگی خرید شیشه لمینت

زمانی که شما انتخاب خود را انجام داده اید و تصمیم گرفته اید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید باید مراحل خرید را طی کنید. در ابتدای مقاله و در بخش قبلی در خصوص اینکه مراحل خرید چگونه می باشد به شما توضیح دادیم.

اما خرید شما نیاز به ملزوماتی دارد که بتوانیم بر اساس آن ملزومات خدمات خود را به شکلی صحیح به شما ارائه دهیم. در این بخش از مقاله شیشه لمینت  قصد داریم ملزوماتی که در هنگام خرید به آنها نیاز دارید را به شما عزیزان معرفی کنیم. این ملزومات مهم عبارت اند از:

 • مشخص کردن نوع کاربری شیشه لمینت اینکه برای نمای شیشه ای مد نظر دارید و یا اینکه می خواهید از این شیشه برای نمای سقف استفاده کنید و یا قصد کاربرد دیگری را دارید
 • مشخص کردن متراژ کاری خودتان که البته شما به ما فقط در این حد توضیح می دهید که کل محیطی که قصد دارید در آن از شیشه لمنت استفاده کنید چقدر است. ما محاسبات جزئی تری را برای شما انجام خواهیم داد.
 • اگر این شیشه برای استفاده در سقف استفاده می کنید و سقف در حال حاضر آماده هست و فقط باید نصب شیشه انجام شود بهتر است که شما تصویری را از محل مورد نظر برای کارشناسان ما ارسال کنید.

 

همچنین شما باید برای خرید شیشه لمینت تاریخ و زمان مورد نیاز برای تحویل پروژه را هم ارسال کنید تا با توجه به تاریخ شروعی که شما مد نظر دارید تاریخ تحویل را بر حسب نوع کار و حجم کاری که وجود دارد برای شما عزیزان تعریف کنیم و در زمان تحویل به این ترتیب مشخص شود.

در نهایت توافقات در خصوص نحوه پرداخت ها از دیگر مراحلی می باشد که باید مورد توجه قرار بگیرد و بر اساس آن پرداخت ها صورت بگیرد.

قیمت شیشه لمینت

با توجه به این موضوع که شیشه های لمینت بر حسب متراژ محاسبه می شود اینکه شما در کدام شهر یا استان برای سفارش محصول مورد نظر خود اقدام کنید تفاوت چندانی نخواهد داشت. قیمت ها به صورت ثابت می باشد و تنها متغییر در قیمت ها هزینه های حمل و نقل می باشد.

بر حسب اینکه باید چه مسافتی طی شود تا شیشه ها در محل نصب قرار بگیرند. به همین دلیل شما می توانید در بخش قیمت شیشه لمینت به صورت کامل قیمت ها ما و چه در سایر استان ها مورد بررسی قرار دهیم.

همچنین می توانید با توجه به حجم پروژه خود در خصوص شرایط ارسال شیشه و هزینه های حمل و نقل نیز با کارشناسان و مشاوران ما در شرکت کامادر تماس حاصل نمایید.

در این تماس تلفنی کارشناسان ما با توجه به حجم پروژه شما در خصوص قیمت و هزینه هایی حمل و نقل شیشه لمینت  اطلاعات مفیدی را به شما ارئه خواهد داد تا تمامی موارد مربوط به هزینه های نهایی برای شما مشخص شده باشد و شما بتوانید به راحتی برای ثبت سفارشات خرید خود اقدامات لازم را انجام دهید.

کاربرد شیشه لمینت

شیشه لمینت دارای کاربرد های بسیار منحصر به فردی می باشد. در واقع دو عامل هستند که موجب تمایز شیشه لمینت شیراز با سایر شیشه ها می باشند. یکی از آنها این است که شیشه های لمینت دارای کاربرد های بسیار منحصر به فردی هستند و دیگری اینکه این محصولات مزایای بسیار بالایی را هم دارند.

به همین دلیل در این بخش ابتدا برای شما کاربرد های شیشه لمینت را توضیح خواهیم داد و در نهایت در خصوص مزایای این محصولات اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. مهم ترین کاربرد های شیشه لمینت عبارت اند از:

 • استفاده از شیشه لمینت در فروشگاه های کوچک و بزرگ که در بر خیابان یا در مجتمع های اداری و تجاری واقع شده اند.
 • استفاده از شیشه لمینت در بانک ها از دیگر کاربرد های شیشه های لمینت هستند.
 • شما می توانید از شیشه لمینت برای استفاده در طلا فروشی ها و صرافی هاس استفاده کنید.
 • شما می توانید از این محصولات برای افزایش زیبایی نمای ساختمان ها استفاده کنید
 • همچنین این محصولات می تواند در اداره های مختلف و محیط های دفتری به عنوان شیشه های مورد استفاده در پارتیشن شیشه ای به کار برود.
 • در نهایت شما می توانید از این محصولات برای ساخت آلاچیق های شیشه ای و یا برای استفاده در سقف نیز استفاده کنید.
 • شما می توانید در شهر سازی هم برای ساخت پل ها در ارتفاعات بسیار بالا از این محصولات استفاده کنید و با حفظ امنیت شرایط بسیار خوبی را برای گردشگران و اهالی شهر شیراز فراهم کنید.
شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت  زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاوره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید. برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.
 

مزایای استفاده از شیشه لمینت

در بخش انتهایی مقاله شیشه لمینت قصد داریم برای شما عزیزان مهم ترین مزایای استفاده از شیشه لمینت را معرفی کنیم. دلیل اینکه این بخش را در انتهای مطلب قرار می دهیم این است که شما حتما از برخی از مهم ترین مزایای استفاده از این شیشه ها با خبر هستید. مهم ترین مزایای استفاده از شیشه لمینت عبارت اند از:

 1. امنیت بسیار بالا برای محصولات و اجناس شما: با توجه به اینکه این شیشه ها امنیت بالایی برای شما خواهند داشت شما می توانید با هدف جلوگیری از سرقت از شیشه لمینت استفاده کنید.
 2. استحکام و دوام بسیار بالا از دیگر مزایای استفاده از شیشه های لمینت می باشد. این شیشه ها نه تنها به این سادگی ها نمی شکنند بلکه باید گفت این شیشه ها اصلا نمی شکنند.
 3. ضد سرقت بودن مهم ترین مزیت این شیشه ها می باشد. بسیاری از مجموعه به علت ضد سرقت بودن این شیشه ها از این محصولات استفاده می کنند.
 4. ضد گلوله بودن از دیگر مزایای مهم و رقابتی این محصولات بسیار کاربردی می باشد که موجب شده شیشه لمینت شیراز با استقبال بسیار زیادی از سوی طرفداران این محصولات رو به رو شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات خرید خود می توانید هم اکنون از طریق شماره های مندرج در ای وب سایت با کارشناسان ما در شرکت کامادر تماس حاصل نمایید.