نرده شیشه ای اسپیگات یکی از انواع نرده شیشه ای میباشد که در دهه های اخیر بسیار محبوب و پرطرفدار شده است . این نرده ها در مکان های مختلفی دارای کاربرد میباشد و بسیار از این نرده های شیشه ای استفاده میشود. نرده شیشه ای به علت کاربرد های بسیار زیادی که دارد حتی از نرده های قدیمی هم این روز ها بیشتر استفاده میشود. این نرده ها به علت صفحات شیشه ای که در آن به کاربرده شده دارای دید وسیع و شفافی هستند. همانطور که میدانید از گذشته تا کنون شیشه مورد استفاده بسیاری از انسان ها بوده و در مکان های مختلف زیادی از شیشه استفاده میشود. از همین رو برای حفظ ایمنی شیشه های مقاوم مانند شیشه سکوریت و شیشه لمینت کشف و به تولید انبوه رسید. استفاده از این شیشه ها به علت مقاومت بالایی که دارد بسیار کاربردی و محبوب است. و با ساتفاده از این شیشه ها میتوانید ایمنی را برای خود و اطرافیان خود به ارمغان بی آورید. این شیشه های مقاوم در نحوه ی تولید با شیشه های خام و یا معمولی متفاوت است .  و در هنگام تولید در کوره هایی با دمای بالا به آن شوک دمایی داده میشود و همین امر سبب میشود تا این شیشه ها مقاوم شود . الته باید بدانید که هر شیشه ای میشکند و شکستن خواص بارز شیشه ها است و نمیشود گفت که هیچ شیشه ای نمیشکند اما میشود با روش هایی مثل همین شوک دمایی آن ها را در برابر عواملی چون باد های شدید و ضربات مقاوم تر کرد. در این مقاله سعی داریم تا در مورد نرده شیشه ای اسپیگات برای شما توضیحاتی را ارائه دهیم تا با این نرده ها بهتر و بیشتر آشنا شوید. در ادامه موضاعات زیر را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

1- نرده شیشه ای چیست ؟

2- نرده شیشه ای اسپیگات چیست ؟

3- ویژگی های نرده شیشه ای اسپیگات چیست ؟

4- کاربرد های این نرده شیشه ای  چیست ؟

در ادامه همراه ما باشید تا این موضاعات را مورد بررسی قرار دهیم.

نرده شیشه ای چیست ؟

همانطور که در مطلب بالا به آن اشاره کردیم نرده شیشه ای یکی از محبوب ترین سازه ها در دهه های اخیر به حساب می اید. این نرده ها با صفحات شیشه ای که دارند دید وسیع و شفافی را به وجود می آورند. و به قدری کاربرد و کارایی دارند که از نرده های قدیمی هم بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. در ادامه مطالب به کاربرد های نرده شیشه ای اسپیگات اشاره خواهیم کرد تا در مورد کارایی های این نرده بیشتر بدانید. همانطور که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم جنس شیشه ای نرده ها از شیشه سکوریت میباشد. شیشه سکوریت به دلیل ایمنی و مقاومت بالایی که دارد بسیار محبوب و پر طرفدار است و از شیشه های خام و یا شیشه های معمولی هفت برابر قوی تر است. شیشه های معمولی و خام در برابر عواملی چون آتش، ضربه، باد های شدید مقاوم نیست و به راحتی شکسته میشود و زمانی که شکسته شود به قطعات بزرگ و برنده تبدیل میشود . که میتواند خطرات و آسیب های جسمانی به همراه داشته باشد. اما شیشه های مقاوم مانند سکوریت و لمینت به این شکل نیستند و از مقاومت بسیار بالایی برخورد دار هستند سکوریت در نحوه تولید با شیشه های خام و یا شیشه های معمولی متفاوت است. این شیشه ها قبل از این که به سکوریت تبدیل شود در ابعاد و اندازه های مدنظر برش داده میشود و سپس در کوره هایی با دمای بسیار بالا قرار میگرد و سپس با فشار هوای سرد به آن شوک دمایی وارد میشود و تبدیل به سکوریت میشود. از همین رو و بابت همین شوک دمایی این شیشه ها مقاوم میشود. البته اینطور نیست که شکسته نشود. ای شیشه ها نیز شکسته میشود اما به نسبت شیشه های معمولی و یا شیشه ها یخام مقاومت بیشتری دارد و در برابر آتش تا دمای 300 درجه سانتی گراد مقاومت میکند. البته باید این نکته را خدمت شما عزیزان بگوییم که این شیشه ها در زمان شکستن به قطعات ریز بی خطر تبدیل میگیردد. که آسیب و خطرات جسمانی را به همراه نخواهد داشت. از همین رو بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. باید این نکته را خدمت شما عزیزان بگوییم که در طراحی یک ساختمان با توجه به نرده ها و شکل تناسب آن ها با سایر قسمت های طراحی شده ساختمان، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار میباشد. نرده ها و یا هندریل ها در طرح ها متنوعی قابل اجرا میباشد. و بخش مهمی از جذابیت یک ساختمان را بر دوش میکشد و بسیار مدرن شیک و امروزی است. الته باید این نکته را هم خدمت شما بگوییم که در نرده شیشه ای تنوع نرده به طراحی و فذم آن محدود نشده است. متریال مورد استفاده برای ساخت نرده شیشه ای نیز دارای تنوع های بسیار زیادی میباشد. نرده های شیشه ای در طرح ها و شیوه های اجرایی متنوعی در ساختمان سازی مورد استفاده های زیادی قرار میگیرد. این نرده ها یکی از محبوب ترین نرده ها میباشد که در صنعت ساختمان سازی به طور زیاد از آن استفاده میشود. در ادامه ی مطلب سعی داریم تا در مورد نرده شیشه ای اسپیگات برای شما عزیزان توضیحاتی را ارائه دهیم تا به این مدل از نرده آشنا شوید. در ادامه ی مقاله همراه ما باشید.

نرده شیشه ای اسپیگات چیست ؟

نرده شیشه ای اسپیگات یکی از انواع نرده های شیشه ای میباشد که بسیار محبوب و پرطرفدار است. این نرده ی شیشه ای دارای سیستم اجرایی میباشد که در آن از پایه هایی با جنس فولادی، آلومینیوم و استیل با فاصله های مشخص شده از یک دیگر قطعات شیشه را به زمین متصل میکند. در مورد نرده شیشه ای اسپیگات باید این نکته را خدمت شما عزیزان بگوییم، این پایه های به کار رفته به صورت رو کار اجرا میگیرد. و سطح مقطع آن ها به شکل های مختلف قابل طراحی و اجرا میباشد. در مورد این پایه ها باید بدانید که انواع شیشه ها را با ضخامت های مختلف را در خود نگه میدارد. و باید این را هم بدانید در این زمینه هیچ محدودیتی ندارد.

ویژگی های نرده شیشه ای اسپیگات چیست ؟

هر محصولی که تولید میشود شامل یکسری ویژگی های منحصر به فرد خود میباشد و نرده شیشه ای اسپیگات هم دارای یکسری ویژگی ها میباشد که سعی داریم در ادامه ی مطلب این ویژگی ها را خدمت شما عزیزان بگوییم. ویژگی های نرده شیشه ای اسپیگات به شرح ذیل است :

 

1- استفاده از این نرده ها سرعت اجرایی بسیار بالایی دارد که این ویژگی بسیار خوبی به حساب می آید.

2- به راحتی قابل نظافت است و به راحتی میشود بدون هیچ آزار و اذیتی آن را نظافت کرد.

3- این نرده قیمت بسیار مناسبی دارد که بسیار مقرون به صرفه است.

4- دارای تنوع بسیار زیاد میباشد که بخاطر متنوع بودن آن همه نوع سلیقه را مورد پوشش قرار میدهد. این موارد ویژگی های نرده شیشه ای اسپیگات میباشد.

در ادامه ی مطلب سعی داریم تا در مورد کاربرد های این نرده برای شما عزیزان توضیحاتی را ارائه دهیم تا با کاربرد های این نرده آشنا شوید. در ادامه ی مطالب همراه ما باشید.

شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت در تهران در زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاوره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید. برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.
 

کاربرد های نرده شیشه ای اسپیگات چیست ؟

باید این را بدانید که کاربرد نرده شیشه ای اسپیگات بسیار متنوع میباشد و در خیلی از جاها میشود از این نرده شیشه استفاده کرد و در ادامه ی مطلب چند مورد از کاربرد های اصلی این نرده شیشه ای را خدمت شما عزیزان خواهیم گفت تا با کاربرد های این نرده بیشتر و بهتر آشنا شوید. کاربرد های نرده شیشه ای اسپیگات به شرح ذیل است : 

1- در راه پلاه ها میشود از این نرده ها استفاده کرد.

2-  کاربرد دیگر این نرده ها در وید میباشد که بسیار کاربردی است. 

3- یکی دیگر از کاربرد های این نرده شیشه ای در استخر ها میباشد. 

4- بالکن ها مکان دیگری است که از این نرده ها استفاده میشود. 

البته همانطور که گفتیم این نرده ها دارای کاربرد های بسیار متنوعی میباشد و این موارد تنها بخشی از کاربرد های بیشمار این نرده ها میباشد.

قیمت نرده شیشه ای اسپیگات چقدر است ؟

در جواب این سوال باید خدمت شما عزیزان بگوییم که به صورت دقیق نمیشود یک قیمت دقیق به شما عزیزان اعلام کرد چون قیمت این نرده ها به عوامل مختلفی مانند ابعاد و اندازه های مد نظر بستگی دارد. اما شما عزیزان برای اطلاع دقیق از قیمت این نرده ها میتوانید با شماره ها درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان شرکت کامادور بعد از گرفتن اطلاعات ابعاد قیمت دقیق را خدمت شما عزیزان اعلام کنند. در این نرده ها از شیشه های سکوریت یا شیشه ی میرال استفاده میشود.