برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

امروزه نرده شیشه ای جایگزین نرده های قدیمی شده است به طوری که در اکثر ساختمان ها و سازها های مدرن از این محصول استفاده می شود .

این مدل از نرده ها در کنار زیبایی منحصربه فرد ، مزیت و ویژگی های زیادی دارد  .

نرده شیشه ای در مکان های مختلفی نصب و قابل استفاده است به عنوان مثال در تراس ها ، بالکن ها ، راه پله ، اطراف استخر ، ساختمان های مسکونی ، ویلاها و ادارات ؛ ما در ادامه به مطلاب زیر به طور کامل خواهیم پرداخت .

1 . نرده شیشه ای چیست ؟

2 . انواع نرده های شیشه ای و برسی آن ها

3 . کاربرد نرده شیشه ای

4 . سخن پایان و جمع بندی

1 . نرده شیشه ای چیست ؟

نرده شیشه ای محصولی شکیل و پرکاربرد است که توانایی جایگزین شدن در هر نوع نرده دیگری را دارد . از این مدل از نرده ها در جاهایی استفاده می شود که زیبایی نما و مکان برای اشخاص مهم و حائز اهمیت باشد . نصب این محصول به این گونه است که شیشه تا ارتفاع استاندارد بالا می آید و هندریل یا دست انداز بر روی آن نصب می شود .

کاربرد هندریل تنها مربوط به دست انداز بودن آن نمی شود بلاکه شیشه را نیز محکم تر می کند .

یکی دیگر از مزیت های استفاده از نرده شیشه ای یا جان پناه بحث ایمنی آن است ( مقاوم در برابر آتش سوزی و  حفاظ ایمنی ) .

به دلیل استفاده از شیشه های سکوریت و لمینت در جان پناه ، این محصول از مقاومت بالایی برخوردار است اما هر چه ضخامت لایه های شیشه بیشتر باشد شیشه نیز مقاومت بیشتری دارد .

2 . انواع نرده های شیشه ای و برسی آن ها :

انواع نرده شیشه ای ها عبارت است از :

2.1 – اکسپوز

2.2 – دفنی

2.3 – اسپیگوت

2.4 – فیکس پوینت

ما در ادامه به برسی چهار محصول بالا خواهیم پرداخت .

سقف شیشه ای

2.1 – نرده شیشه ای اکسپوز:

نرده شیشه ای : این مدل از نرده های شیشه ای در مکان هایی همچون حفاظ پرتگاه ، بالکن ، تراس و روف گاردن استفاده می شود . اکسپوز بعد از پایان کف سازی نذیر نصب سنگ و سرامیک نصب می شود .

نکته ای که در این محصول حائز اهمیت است و باید به آن توجه کرد ، تراز ( صاف ) بودن کف سازی و کف نهایی می باشد زیرا اکسپوز بر روی کف نا صاف نصب نمی شود و اگر هم نصب شود شیشه ها در یک راستا قرار نگرفته و مشکلات زیادی را به وجود می آورند .

این مشکلات عبارت است از از دست دادن زیبایی این محصول ، همچنین از دست دادن بخش زیادی از ایمنی این محصول و …

متریال اصلی استفاده شده در اکسپوز عبارت است شیشه ( سکوریت یا لمینت ) و پروفیل های آلومینیومی ؛ پروفیل های آلومینیومی خاص بر روی زمین تراز ( صاف ) نصب شده و شیشه های استفاده شده در این محصول که سکوریت یا لمینت هستند با ضخامت 16 تا 20 میلی متر هستند .

در واقع می توان از دو لایه شیشه 8 میل یا دو لایه شیشه 10 میل استفاده کرد و هندیلی که در این سیستم از نرده ها استفاده می شود تنوع زیادی دارد که البته بیشتر از آلومینیوم استفاده می شود .

2.2 – نرده شیشه ای دفنی :

نرده شیشه ای دفنی از لحاظ شباهت ظاهری شبیه به اکسپوز است . تفاوت اصلی این مدل از نرده ها با اکسپوز در توکار بودن آن است .

به طوری که تمامی پروفیل ها در داخل زمین کار گذاشته می شوند و تنها کاور های آلومینیومی قابل مشاهده است ؛ تفاوت بعدی که باید خدمت شما عزیزان عرض کرد در مرحله نصب دفنی است چرا که در محصول اکسپوز پروفیل ها بعد از پایان کف سازی نصب می شدند ولی در اینجا قبل از پایان کف سازی نصب می شوند و سپس عمل کف سازی صورت می گیرد .

2.3 – نرده شیشه ای اسپیگوت :

در این مدل از نرده شیشه ای از شیشه های لمینت 2 لایه و یراق استیل یو شکل ایستاده که شیشه ها را مهار می کند ساخته می شود. محصول اسپیگوت نسبت به بقیه محصول ها زمان بیشتری برای نصب نیاز دارد . این محصول بخاطر استفاده کردن از لمینت مقاومت بالایی دارد چرا که شیشه های لمینت به خاطر دارا داشتن طلق میان دولایه هنگام شکستن فرو نریخته و در جای خود باقی می مانند .

2.4 – نرده شیشه ای فیکس پوینت :

نرده شیشه ای : این مدل از نرده ها از شیشه سکوریت و بست پوینت گل ساخته شده است . سکوریت استفاده شده در این مدل از نرده شیشه ای 10 میل می باشد . محصول فیکس پوینت مثل دفنی قابلیت دید بالایی را به اشخاص می دهد و به همین جهت طرفداران زیادی دارد .

ولی مقاومت آن از محصول اسپیگوت کنر است زیرا در محصول اسپیگوت از شیشه لمینت استفاده می شود ؛ قابلیت دیگر این محصول استفاده از شیشه های رنگی سکوریت شده است .

3 . کاربرد نرده شیشه ای :

کاربرد نرده شیشه ای : همانطور که در بالا گفته شد نرده های شیشه ای انواع مختلفی دارند که هر کدام نقاط ضعف و نقاط قوتی داشته و باید به آن نکته ها هنگام خرید توجه کرد . این سیستم از نرده ها با هر نمایی سازگار بوده و جایگزین بسیار خوبی برای نرده های قدیمی است .

استفاده از این محصول ویژگی های مثبت فراوانی دارد که به جرات می توان گفت بهترین گزینه برای نرده های پله ها ، حفاظ تراس ها ، بالکن ها ، استخر ها و روف گاردن هاست .

از آنجا که شیشه دچار پوسیدگی نمی شود و تمیز کردن آن نیز بسیار آسان است در حال حاضرتبدیل به پر طرفدارترین نرده های موجود در ساختمان های مدرن شده است .

4.انتخاب شیشه برای نرده شیشه ای

در مورد طراحی و سبک نرده های شیشه ای نمی توان بدون ذکر شیشه برای نرده صحبت کرد. از آنجایی که شیشه بخش اصلی سیستم نرده شیشه ای است، مهم است که تغییرات زیادی در آن اعمال شود. بسته به طراحی پروژه خود می توانید سفارشی سازی های منحصر به فرد شیشه ای را ایجاد کنید.

ما در شرکت کامادر به‌عنوان یک تولیدکننده معتبر سیستم‌های نرده شیشه و شیشه سکوریت، لمینت و…، به مشتریان خود توصیه می‌کنیم که از شیشه‌های لمینت شده استفاده کنند. نه تنها قوی ترین و ایمن ترین نوع شیشه برای پروژه شماست، بلکه پایه ای عالی برای سفارشی سازی شیشه نیز ارائه می دهد. از آنجایی که شیشه لمینت حداقل از دو صفحه شیشه ای به هم چسبیده تشکیل شده است، طرحی عالی است که می توانید طرح منحصر به فرد شیشه نرده را روی آن نقاشی کنید. برای مثال می توانید شیشه شفاف را با شیشه خاکستری ترکیب کنید، از شیشه فوق شفاف استفاده کنید، آن را با شیشه مات ترکیب کنید و بسیاری موارد دیگر بسازید.

5 . سخن پایان و جمع بندی

امروزه نرده شیشه ای جایگزین نرده های قدیمی شده است به طوری که در اکثر ساختمان ها و سازها های مدرن از این محصول استفاده می شود .

نرده شیشه ای محصولی شکیل و پرکاربرد است که توانایی جایگزین شدن در هر نوع نرده دیگری را دارد . از این مدل از نرده ها در جاهایی استفاده می شود که زیبایی نما و مکان برای اشخاص مهم و حائز اهمیت باشد . نصب این محصول به این گونه است که شیشه تا ارتفاع استاندارد بالا می آید و هندریل یا دست انداز بر روی آن نصب می شود .

به دلیل استفاده از شیشه های سکوریت و لمینت در جان پناه ، این محصول از مقاومت بالایی برخوردار است اما هر چه ضخامت لایه های شیشه بیشتر باشد شیشه نیز مقاومت بیشتری دارد .

انواع نرده شیشه ها عبارت است از : ( اکسپوز ، دفنی ، اسپیگوت ، فیکس پوینت )

شیشه مات

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]شیشه مات شیشه مات چیست؟ شیشه مات یک راه عالی برای وارد کردن نور به اتاق بدون قربانی کردن حریم خصوصی است. اثر یخ زدگی را می توان از طریق روش های مختلفی به دست آورد، اما همه به یک هدف عمل می کنند و …

شیشه مات ادامه »

راهنمای انتخاب بهترین پنجره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]راهنمای انتخاب بهترین پنجره آیا شما هم به دنبال راهنمای انتخاب بهترین پنجره هستید؟ راهنمای انتخاب بهترین پنجره چیست؟ آیا تصمیم به بازسازی خانه خود و یا چیدمان خانه جدید خود هستید؟ شرکت کامادر یکی از  در ادامه این متن راهنمای انتخاب بهترین پنجره را …

راهنمای انتخاب بهترین پنجره ادامه »

مقایسه شیشه سکوریت و لمینت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 1]مقایسه شیشه سکوریت و لمینت شیشه سکوریت و لمینت چه تفاوت هایی باهم دارند؟ آیا شما هم به دنبال مقایسه شیشه سکوریت و لمینت هستید؟ شیشه های سکوریت و لمینت دو نوع شیشه ایمنی هستند که می توانید تهیه کنید. در ادامه  به بررسی مقایسه …

مقایسه شیشه سکوریت و لمینت ادامه »

کاربرد پانل های شیشه ای دودی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]کاربرد پانل های شیشه ای دودی کاربرد پانل های شیشه ای دودی در ساختمان چیست؟ بدون شک شیشه بهترین ماده برای دکوراسیون شماست. جدا از جذابیت زیبایی شناختی آن، عملکردها و مزایای زیادی نیز دارد. با این حال، انواع مختلفی از شیشه ها برای نشان …

کاربرد پانل های شیشه ای دودی ادامه »

انواع شیشه های ساختمانی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]انواع شیشه های ساختمانی انواع شیشه های ساختمانی کدامند؟ آیا به فکر نصب ورق شیشه ای جدید در خانه خود هستید؟ شیشه کاربرد های مختلفی در ساختمان دارد و می توان از آن در مصارف گوناگون استفاده کرد.  انتخاب صحیح نوع شیشه ضروری است، چه …

انواع شیشه های ساختمانی ادامه »

درب دوش ثابت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]درب دوش ثابت آیا شما هم تصمیم به خرید درب دوش ثابت دارید؟ وقتی صحبت از بهبود دوش می شود، درب دوش ثابت یکی از انتخاب های صاحبان خانه است. این یک انتخاب عالی برای کسانی است که می خواهند ظاهری شیک و مدرن در …

درب دوش ثابت ادامه »

قیمت کابین دوش شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]قیمت کابین دوش شیشه ای قیمت کابین دوش شیشه ای چقدر است؟اگر قصد بازسازی خانه یا فقط حمام خود را دارید، یکی از اولین چیزهایی که اغلب مطرح می شود این است که کل این فرآیند چقدر هزینه دارد.  خیلی از افراد در رابطه با …

قیمت کابین دوش شیشه ای ادامه »

مقاومت شیشه حمام چقدر است ؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 5]شیشه حمام  شیشه حمام : به قسمت جدا کننده قسمت دوش سرویس بهداشتی از ما بقی محیط سرویس بهداشتی ، به اصطلاح عامیانه شیشه حمام گفته میشود . باید این نکته را توجه داشته باشید که در ساخت شیشه حمام در تهران باید از مواد ضد …

مقاومت شیشه حمام چقدر است ؟ ادامه »

خرید شیشه سکوریت به همراه نصب

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]

مزایا و کاربرد های شیشه حمام | شرکت کامادر

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 3 میانگین: 5]شیشه حمام شیشه حمام همانطور که از نامش مشخص است محصولات شیشه هایی هستند که از آنها برای ساخت کابین دوش استفاده می شود. این محصولات از جنس شیشه هستند. به این معنا است که این محصولات از بهترین متریال های ممکن هستند و دارای …

مزایا و کاربرد های شیشه حمام | شرکت کامادر ادامه »

درب شیشه ای حمام و انواع آن | مزایای نصب شیشه حمام

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 5]درب شیشه ای حمام چیست؟ درب شیشه ای حمام به طور کلی علاوه بر نمای زیبایی که به محیط منزل و بخش خصوصی محیط شما می دهد، یکی از این کاربردها می تواند این باشد که فضای اتاق و حمام و همچنین فضای حمام و …

درب شیشه ای حمام و انواع آن | مزایای نصب شیشه حمام ادامه »

آیا شیشه حمامی می شکند؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 1]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 1]

چگونه شیشه حمام را تمیز کنیم ؟ روش های تمیز کردن این سازه

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 3 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 3 میانگین: 5]

انواع شیشه حمام | مدل های جدید و درجه 1 شیشه حمام

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 5]

مدل های شیشه حمام | به روزترین مدل های سال 2022

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 5]مدل های شیشه حمام :  ، شیشه حمام این روز ها یکی از سازه های بسیار محبوب و پرطرفدار میباشد ، حتما می دانید که امروزه دکوراسیون و نمای داخلی از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار است. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم …

مدل های شیشه حمام | به روزترین مدل های سال 2022 ادامه »

شیشه میرال در شیراز | مراحل ساخت و انواع شیشه میرال | کامادر 2022

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

خرید شیشه حمام در تهران | 1 یا چند مزیت شیشه حمام | کامادر

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

خرید شیشه سکوریت در تهران | کامادر | 02144335292

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5] برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

شیشه دور دوشی | شیشه حمام | شرکت کامادر 2023

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

شیشه حمام در کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
شیشه یخچال

شیشه یخچال

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5] خرید شیشه یخچالی با قیمت مناسب و بصرفه!! قدرت بالای شیشه یخچال باعث کاهش

ادامه مطلب »
نمونه شیشه حمام لولایی

شیشه ساتینا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3]شیشه ساتینا شیشه ساتینا، علاوه بر زیبایی به محیط می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد.

ادامه مطلب »
تصویر-مزایای-نرده-شیشه-ای-7654

مزایای نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4.5]مزایای نرده شیشه ای مزایای نرده شیشه ای در خانه چیست؟ نرده شیشه ای  چیست

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *