پارتیشن شیشه ای به یکی از محبوب ترین سازه ها در قرن بیست و یکم شناخته شده است؟ اما این سازه با توجه به نوع معماری ساختمان، اقلیم، کاربری ساختمان به صورت متفاوت نصب و اجرا می شود. در این مقاله قصد داریم به موضوعاتی از جمله موارد ذیل بپردازیم.

پارتیشن شیشه ای چیست ؟ مزیت های پارتیشن های شیشه ای معایب پارتیشن های شیشه ای نصب و اجرای این سیستم

پارتیشن شیشه ای چیست ؟

پارتیشن های شیشه ای ، پارتیشن هایی هستند از جنس شیشه و شیشه ی به کار رفته در این پارتیشن ها شیشه سکوریت یا همان شیشه های نشکن میباشد.این پارتیشن شیشه ای از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. این سازه ها فقط میتوانند وزن خود را تحمل کنند و تحمل وزن های اضافی را ندارند. برای جدا کردن قسمتی از محیط با قسمتی دیگر از محیط از این پارتیشن ها استفاده میشود. استفاده کردن از این سیستم باعث میشود نور و روشنایی به داخل محیط به خوبی وارد شود و همچنین باعث دید بسیار مناسبی هم هست.

در محیط های اداری گاها دیده شده که که این دفتر ها از تعداد اتاق های کمی برخورد دار هستند و یکی از دغدغه اصلی مدیران در محیط های اداری تفکیک محیط برای کارمندان مختلف میباشد از این رو استفاده از پارتیشن های شیشه ای یکی از به صرفه ترین جدا کننده های قسمت های مختلف از یک دیگر میباشد و به همین علت و به خاطر مقرون به صرفه بودن آن این پارتیشن ها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده اند.

پارتیشن های شیشه ای محبوب ترین پارتیشن در بین مدیران مختلف است که با استفاده از این سیستم میتوانند به تفکیک سازی محیط بپردازند و هر بخش تقسیم شده ای را به کارمندی بدهند تا به راحتی از محیط خود استفاده کند. این سیستم باعث میشود فضا مدرن و شیک و زیبا شود و همچنین کارایی های به مراتب بیشتری نسبت به پارتیشن های چوبی را داراست و از محبوبیت بیشتری نسبت به پارتیشن های چوبی دارد. این موارد گفته شده تنها بخشی از مزایای پارتیشن های شیشه ای بود در ادامه ی مطلب به مزایای بیشتری از پارتیشن شیشه ای می پردازیم پس در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

مزایای پارتیشن شیشه ای چیست ؟

1- با استفاده از پارتیشن های شیشه ای از نور میشود بهره ی بیشتری را برد : 

زمانی که نور کافی به داخل محیط کار نتباید باعث خستگی و افت انرژی کارمندان میشود و از همین رو کیفیت کار پایین می اید . اما با نصب پارتیشن شیشه ای میتوان از نور طبیعی که از خورشید می تاید استفاده مفیدی کرد.

2- یکی از مزیت های بسیار خوب پارتیشن های شیشه صرفه جویی در انرژی هست : 

یکی از مزیت های خوب این پارتیشن ها صرفه جویی در انرژی میباشد همانطور که در مطالب بالا ذکر کردیم . پارتیشن های شیشه ای بر خلاف پارتیشن های چوبی و پارتیشن های آلومینیومی نیاز انسان را به استفاده از نور های مصنوعی نصب روشنایی های مختلف تا حد بسیار بسیار زیادی کاهش میدهد . از همین رو در دارز مدت باعث صرفه جویی در مصرف انرژی میگردد.

3- این پارتیشن ها بسیار مقرون به صرفه هستند : 

در بین تمامی جدا کننده های فضا یا تفکیک کننده های محیط پارتیشن شیشه ای و یا پارتیشن شیشه ای تک جداره مقرون به صرفه ترین جدا کننده ی محیط می باشد. شما عزیزان با نصب این پارتیشن ها میتوانید با کمترین هزینه فضای خود را به سلیقه خود تفکیک بندی کنید و از محیط به وجود امده لذت ببرید و استفاده کنید.

4- برای اجرای این پارتیشن ها هزینه بسیار پایینی گرفته میشود :

پارتیشن های شیشه ای در مقایسه با دیوار های ثابت یا دیوار های پیش ساخته هزینه ی بسیار پایین تری را دارند. با این حساب اگر به دنبال تغییر دکور خود و جدا سازی فضا افتاده اید . استفاده از پارتیشن های شیشه ای بسیار با صرفه تر و در عین حال بسیار مدرن و کاربردی است.

5- این سیستم دارای عایق صوتی بوده است که در نوبه ی خود بسیار مزیت خوبی هست. :

این پارتیشن ها دارای عایق صوتی ست و میتواند محیط ارامی را برای کارمندان به ارمغان بی اورد.

6- وقتی این سیستم در محیط به اجرا در بی اید باعث مدرن شدن آن فضا میشود : 

امروزه روز پارتیشن های شیشه ای یکی از مدرن ترین و زیباترین جدا کننده های فضا هستند. شما با استفاده از این سیستم میتوانید محیط یک دست و یک پارچه ای را برای کارمندان خود فراهم کنید.

7- بسیار انعطاف پذیر است : 

با استفاده از این سیستم بیشتری انعطاف پذیری در بهره وری از محیط و تعامل نیرو ها و پرسنل باهم ایجاد میکند و این یک مزیت بسیار خوبی میباشد.

8- پارتیشن های شیشه ای طول عمر بسیار بالایی دارند : 

با نگهداری و مراقبت های صحیح از پارتیشن های شیشه ای باعث میشود این پارتیشن ها طول عمر بالایی داشته باشند. و تنها با یک بار هزینه کم میتوانید تا مدت ها از این سیستم در فضای خئد استفاده داشته باشید.

9- به راحتی و خیلی آسان میشود آنها را نظافت کرد : 

یکی از مزیت های خوبی که این پارتیشن ها دارد این است که به راحتی میشود آن را نظافت کرد و با شیشه پاک کن های موجود و دستمال های تمیز کننده به راحتی قابل نظافت است.

10- رو این پارتیشن ها میشود لوگو مجموعه را حک کرد : 

شما میتوانید برند خود را به راحتی روی این پارتیشن های شیشه ای داشته باشید و حک کردن لوگو در این پارتیشن ها به سادگی امکان پذیر است.

11- این سیستم یک حریم خصوصی به وجود می اورد : 

یکی از مزیت های فوق العاده خوب این سیستم ها این است که باعث حفظ حریم خصوصی کارمندان میشود.

12- بهره وری کارمندان را افزایش میدهد : 

به علت شفاف بودن این پارتیشن ها به اعتقاد خیلی از کارفرمایان این امر موجب میشود تا کارمندان این حس را داشته باشند که تحت کنترل هستند و نمی توانند از زیر کار در بروند از همین رو باعث بهره وری کارمندان میشود.

شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت در تهران در زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید. برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

قیمت پارتیشن های شیشه ای

بستگی به شیشه ای و نوعی که از نما انتخاب میشود توسط کارفرما متفاوت و متغییر میباشد. به همین علت یک قیمت دقیق نمیشود از سمت مجری به سمت کارفرما ارائه گردد.شما عزیزان میتوانید برای سفارش با شرکت کامادور تماس حاصل فرمایید. در اینپارتیشن ها از شیشه های سکوریت یا شیشه ی میرال استفاده میشود.