کابین دوش در واقع یه محفظه مربعی شکل است که افراد می توانند در آن استحمام کنند. معمولا این کابین به صورت شیشه ای باشد که یا به صورت شیشه هوشمند مات می شود. یا با استفاده از روش های مختلف شیشه مات کن مات می شوند. ما در مطلبی در مورد انواع شیشه مات کن و تمامی شرایط آن به ارائه اطلاعات پرداختیم. در انتهای این بخش از مطلب لینک دسترسی به صفحه شیشه مات کن را در اختیار شما قرار می دهیم. اما کابین دوش چیست و چه کاربردی دارد؟ با ما همراه باشید تا در ادامه اطلاعات جامعی را در مورد این محصولات به شما عزیزان ارائه دهیم. لازم به ذکر است تمامی مشاوره های ما در مجموعه کامادر کاملا رایگان می باشد. شما می توانید از طریق شماره های مندرج در سایت با کارشناسان و مشاوران ما در کامادر تماس حاصل نمایید.

کابین دوش چیست

همان طور که گفتیم این محصولات یکی از محبوب ترین و پر کاربرد ترین انواع تکنولوژی های دکوراسیون داخلی منازل می باشد. یک حمام بسیار زیبا، منحصر به فرد و کاربردی که می تواند نیاز های استحمام شما را در کمترین فضا رفع نماید. یک محفظه مربعی و یا مستطیل شکل مانند یک اتاق یا یک کابین بسیار کم جا اما کاربردی می باشد. تمامی امکانات یک حمام کامل را دارد اما در فضای بسیار محدود تر و کوچک تر می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. برای مشاهده نمونه کار های کابین دوش ما می توانید به بخش نمونه کار ها مراجعه کنید. همچنین می توانید با کارشناسان و متخصصان ما تماس بگیرید. علاوه بر دریافت نمونه کار های ما می توانید از مشاوره های رایگان ما استفاده نمایید.

شیشه مات کن

در کابین دوش معمولا از شیشه مات کن استفاده می شود. شیشه هایی که می توانند زد گلوله یا ضد گلوله باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر به شیشه مات کن می توانید بر روی لینکی که در ادامه قرار می دهیم کلیک کنید.

برای دسترسی به صفحه شیشه مات کن می توانید بر روی این متن کلیک کنید.

جنس شیشه کابین دوش

مشخصا این محصولات به صورت شیشه ای تولید می شوند. همان طور که بیان کردیم شیشه های مات در ساخت این محصولات به کار می رود. شیشه هایی که به یکی از روش های شیشه مات کن، مات می شوند. اما جنس این شیشه ها معمولا از نوع شیشه سکوریت می باشد که بسیار مستحکم می باشد. شما می توانید از طریق لینک ذیل به صفحه مربوط به شیشه سکوریت دسترسی پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیشه سکوریت بر روی این متن کلیک نمایید.