رنگ کرکره برقی

کرکره برقی

کرکره برقی چیست ؟

کرکره های برقی امروزه جای کرکره های قدیمی را گرفته است و امروزه بیشتر از کرکره های برقی استفاده میشود ، وقتی از این سیستم استفاده شود تردد در راحت تر میشود ، این کرکره ها امنیت  را افزایش میدهند، این سیستم از مواد های اولیه ی مختلفی ساخته و تولید میشوند ، این کرکره ها شامل انواع و طرح ها و رنگ های مختلف میباشد ، قیمت کرکره های برقی با یک دیگر متفاوت است و همینطور استحکام این کرکره ها هم با یک دیگر متفاوت میباشد. باز کننده های اتوماتیک نوعی از کرکره میباشند. اما به صورت پیشرفته تر از قدیم که تیغه ی این کرکره ها به وسیله ی موتور حرکت میکند و باز و بست میشود.  باز و بست شدن این کرکر ها به وسیله یک ریموت انجام میشود. امنیتی که این کرکره ها دارند از کرکره های قدیمی بسیاری بیشتر میباشد.

در ادامه مطلب قصد داریم انواع مختلفی از کرکره های برقی را برای شما عزیزان ارائه دهیم.

انواع کرکره برقی چیست ؟

این ابزارهای اتومتیک از جنس های مختلفی مانند : پلی کربنات ، فولاد و آلمینیوم ساخته و تولید میشوند.از همین رو این ابزار ها دارای انواع و مدل های مختلفی میباشد  این مدل ها عبارت اند از :

1- ی آلمینیومی

2-  پلی کربنات

3-  گالوانیزه

4- سیستم رول گیتر

5- سکشنال

کرکره برقی های آلمینیومی چیست ؟

این کرکره ها پر استفاده ترین و پر کاربرد ترین نوع کرکره ها هستند ، این سیستم دارای دو مدل پانچ دار و ساده میباشد. ضخامت این سیستم متفاوت میباشد و به صورت چند جداره یا تک جداره ساخته و تولید میشوند ، آلمینیومی که در این کرکره ها استفاده میشود هم متفاوت است ، کرکره های آلمینیومی بسیار سبک و مقاوم بوده است و از همین رو این کرکره ها به کرکره های ضد سرقت مشهور شده است و از محبیوبیت بسیار بالایی برخوردار میباشد. درجه بندی این کرکره های درجه 1 هست تا درجه ی 3 استحکام کرکره های چند جداره بیشتر است و همچنین استحکام کرکره های 1 درجه هم بسیار بالا میباشد.

نصب کرکره های برقی چگونه است ؟

نصب کردن این ابزارها بسیار تخصصی و دارای مهارت میباشد و کسی که تجربه کافی و تخصص نصب این ابزار ها را نداشته باشد نمیتواند ابزارها را نصب کند ، از همین جهت بهتر است تا نصب ابزارهای برقی را به دست افراد متخصص و کاربلد بسپارید تا بتواند امنیت و کیفیت و نکات ایمنی را در هنگام نصب آن به صورت اصولی انجام دهد.