برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 4.9]

پارتیشن شیشه ای، انتخابی هوشمندانه برای استفاده بهینه از کمترین فضا با هزینه مناسب و مقرون به صرفه است که در دفاتر اداری، شرکت ها و منازل بسیار کاربرد دارد. در این مقاله قصد داریم به موضوعات ذیل بپردازیم:

 • پارتیشن شیشه ای چیست؟
 • انواع پارتیشن شیشه ای
 • قیمت پارتیشن شیشه ای
 • پارتیشن شیشه ای اداری و انواع آن
 • آموزش نحوه نصب پارتیشن شیشه ای

پارتیشن‌ شیشه‌ای همان دیوارهای شیشه‌ای داخلی هستند که برای تفکیک و مشخص کردن فضاهای داخلی استفاده می‌شوند. زمانی که بخواهید بین بخش های مختلف تفاوت قائل شوید از این سازه استفاده کنید. پارتیشن شیشه ای برای امنیت و تفکیک بخش های مختلف شرکت یا دفتر کار می باشد.

چرا از شیشه در پارتیشن استفاده می شود؟

شیشه بهترین راه برای به نمایش گذاشتن فضای داخلی محل کار شما است که نظر مراجعین و پیمانکاران شما را به خود جلب می کند. با توجه به طراحی محل کار خود ، می توانید طرح ها و رنگ های مختلفی را برای شیشه انتخاب کنید.

شیشه ای که برای این منظور استفاد ه می شود از جنس شیشه سکوریت می باشد که 5 برابر شیشه معمولی در برابر حرارات ، سرما ، شکستن مقاوم می باشد.

پارتیشن-شیشه-ای

چرا پارتیشن شیشه ای را انتخاب کنیم؟

[dt_vc_list]

 •  این دیوارها نه تنها نمای زیبایی به دفتر شما می بخشد، بلکه به شما این امکان را می دهد تا فعالیت های کارمندان خود را نیز بررسی کنید.
 •  ایجاد حریم امن به کارمندان کمک می کند تا تمرکز بیشتری در کار داشته باشند. در نتیجه راندمان کاری افزایش پیدا می کند.
 • این دیوارها عایق برقی است بدین معنی که عایق در برابر نوسانات برقی است. بخصوص در فضاهایی که دارای میدان الکتریکی است، جریان الکتریکی بسیار نادر است.

[/dt_vc_list]

انواع پارتیشن شیشه ای از نظر طراحی

1. پارتیشن های شیشه ای فریم لس یا بدون فریم

این نوع طرح پارتیشن فریم لس یکی از مناسب ترین دیوار شیشه ای برای دفتر کار شما است. این نوع پارتیشن برای دفاتری که فضای کمی با نورگیر ضعیف دارند مناسب می باشد با جدا کردن بخش های مختلف از یکدیگر با شیشه اجازه عبور نور طبیعی در همه فضاها را می دهید. همچنین فضای شما بزرگتر به نظر می رسد.

پارتیشن-شیشه-ای-فریم-لس
پارتیشن-شیشه-ای-فریم-دار

2. پارتیشن شیشه ای فریم دار

پارتیشن شیشه ای فریم دار با عرض استاندارد همراه با فریم پروفیل آلومینیومی ، فرین 5 سانتی یا دو تکه، درب تک لعاب با لولاهای پچ جبران شده ، قفل اهرم دار ، متناسب با کف نصب می شود. هزینه این پارتیشن به دلیل استفاده از یراق آلات بیشتر از فریم لس می باشد.

3. پارتیشن شیشه ای منحنی
ما همچنین می توانیم شیشه های منحنی را برای فضای داخلی منحصر به فرد اداری یا شیشه های برش خورده در صفحات باریک تهیه کنیم تا منحنی شکل بگیرد . این فرآیند در کارخانه انجام می شود و پس از آماده شددن در محل کار شما نصب می شود.

پارتیشن-شیشه-ای-کرو
پارتیشن-شیشه-ای-تک-جداره

4. پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن شیشه ای تک جداره از یک فریم ساده با سک لایه شیشه سکوریت تهیه شده است.
چارچوب این پارتیشن باریک و کوچک بوده و در سر و مسیر خود پایه25 میلی متری دارد. رنگ های استاندارد آن سفید یا نقره ای است. سایر رنگها در صورت درخواست مشتری و در صورت موجودی قابل اعمال است.

این نوع پارتیشن ها از دو لت شیشه تشکیل شده است که به صورت ریلی و کشویی حرکت می کند. همچنین قابلیت جا به جایی از محل خود و انتقال به محل دیگر را دارد.

مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای

در ادامه چند مزیت استفاده از پارتیشن شیشه ای را لیست می کنیم:

پارتیشن شیشه ای اداری حس فضای بیشتری را ایجاد می کنند.

یک فضای کاری باز و بدون پارتیشن ممکن است چندان جذاب به نظر نرسد. برای استفاده حداکثری از فضا، باید پارتیشن‌ها را انتخاب کنید.

این به این دلیل است که آنها یک فضای خاص را از بقیه فضای کاری جدا می کنند و احساسی فوق العاده برای کارمندان ایجاد می کنند.

همسو با گزینه های سفارشی سازی

انتخاب دیوارهای شیشه ای اتاق کنفرانس از بسیاری جهات سودمند است. به عنوان مثال، شما می توانید آن را با توجه به سلیقه و ترجیحات خود سفارشی کنید. از اندازه آنها گرفته تا ظاهر کلی آنها، به راحتی می توانید بیشترین بهره را از این دیوارهای پارتیشن ببرید.

پیکربندی مجدد  با آن ها آسان است

این پارتیشن های شیشه ای اداری، به راحتی قابل پیکربندی مجدد هستند. علاوه بر این، اکثر این دیوارها را می توان به راحتی جدا کرد. بنابراین، اگر قصد دارید فضای کاری خود را تغییر دهید یا ارتقا دهید، هیچ مشکلی نخواهید داشت.

جذابیت زیبایی شناختی

دیوارهای شیشه ای همچنین ظاهر و احساس فضای کار شما را دو چندان می کند. بنابراین، در کنار سایر مزایا، افزایش جذابیت زیبایی شناسی یک امتیاز است.

قیمت پارتیشن شیشه ای

عوامل مختلفی بر قیمت پارتیشن شیشه ای تاثیر گذار است از جمله :
• ابعاد و اندازه شیشه و فضای مورد نظر
• نوع درب ( ثابت یا متحرک ) ،کشویی یا ریلی
قیمت پارتیشن ثابت با هزینه نصب متری 600 هزار تومان می باشد و متحرک با توجه به متریال و نوع درب آن متفاوت می باشد.
• رنگ و طرح شیشه : طرح های سفارشی مانند لوگو قیمت نهایی را افزایش می دهد. همچنین رنگ دودی و برنزی شیشه از رنگ سفید بیشتر است.
• کیفیت یراق آلات ( استیل ، برنج ، آلومینیوم ) که بهترین آنها برنج می باشد.
• تعداد شیشه

برای مشاهده لیست قیمت پارتیشن شیشه ای در سال 1401 روی ادامه مطلب کلیک کنید.

انواع پارتیشن شیشه ای اداری

1. پارتیشن شیشه ای فریم دار

پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیومی
همچنین پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیومی یکی از انعطاف پذیرترین سیستم های موجود در بازار است که می تواند در فضاهایی با سقف باز مورد استفاده قرار گیرد. همچنین از نظر طراحی بسیار انعطاف پذیر است زیرا ساخت ویژه پروفیل آلومینیوم امکان استفاده آن در طرح های مختلف را فراهم می کند.

در مواردی که امکان استفاده از Lift و Drop وجود ندارد ، می توان از سیستم آلومینیوم استفاده کرد.
فریم ها در رنگ های مشکی ، سفید و آنادایز موجود هستند.

پارتیشن شیشه ای با فریم فولادی

پارتیشن های شیشه ای با فریم فولادی به صورت سفارشی ساخته می شود که نام های مختلفی دارد : فرانسوی ، صفحات نمایشی ، پارتیشن های شبکه ای ، اما ماهیت همه یکسان است . این پارتیشن ها در برابر ضربه مقاوم هستند و عمر طولانی دارند. در حال حاضر این نوع فریم در باراز به صورت آماده موجود نمی باشد و باید سفارشی تولید شود.
ابعاد فریم فولادی موجود در بازار دارای ضخامت 1-3 تا 16 اینچ می باشد.

2. پارتیشن شیشه ای اداری بدون فریم

حداقل فریم حداکثر نور روز را در فضا فراهم می کند. شیشه بیشتر و فریم کمتر نیز به معنای چشم اندازهای باز و دید بهتر است. پارتیشن های شیشه ای بدون فریم با توجه به ابعاد فضا و نیاز مشتری به صورت درب های شیشه ای ثابت یا متحرک کشویی نصب می شود.

در طراحی پارتیشن های تمام شیشه ای بدون قاب ، از پروفیل هایی استفاده می شود که از طریق آنها شیشه ها به سقف ، کف و دیوارها نصب می شوند. از آنجا که قابل رویت نیستند ، بنابراین تنها صفحات پارتیشن از شیشه ایجاد می شود.
پارتیشن های بدون قاب دارای سطح شیشه بزرگتر و ظاهر سبک تری نسبت به پارتیشن های فریم دار هستند. به دلیل عدم وجود فریم عمودی ، نصب بسیار ساده می شود

پارتیشن بندی شیشه ای

 

شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت در تهران در زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

مزایای پارتیشن شیشه ای اداری

[dt_vc_list style=”2″]

 • صاحبان مشاغل با داشتن دیوارهای شیشه ای می توانند راحت ترین و ایمن ترین شرایط کار را برای کارمندان ایجاد کنند.
 • نصب پارتیشن در دفتر امکان حفظ سطح طبیعی روشنایی را فراهم می کند. کیفیت بهتر محیط کار منجر به بهره وری بالاتر می شود
 •  ترکیبی از شیشه و فلز به بهبود طراحی فضای داخلی کمک می کند. زیرا امکانات طراحی برای انواع فضای اداری مدرن نامحدود است. بنابراین ، این پارتیشن برای دفاتر اداری یا سازمان ها ایده آل می باشد.
 • در مقایسه با دیوارهای ثابت ، نصب پارتیشن آسان است و در صورت لزوم بدون تداخل زیاد با پایه نگهدارنده ساختمان ، می توان آن را جدا کرد.این پارتیشن ها را می توان در 1-2 روز نصب کرد
 • سازه های شیشه ای حداقل ضریب بار را دارند. بنابراین ، چنین پارتیشن هایی باعث ایجاد بار بیش از حد در سقف ساختمان اداری نمی شوند ، که تأثیر مثبتی بر ایمنی ساختمان دارد.
 • عمر مفیدی دارد (نیاز به حداقل تعمیر و نگهداری با حفظ حداکثر کیفیت دارد.)
 • پارتیشن ها بدون محدود کردن فضا ، فضا را به بخش های مختلف تقسیم می کند.
 • قابل تنظیم با هر طرح و سبکی

[/dt_vc_list]

انواع طرح های پارتیشن شیشه ای اداری

1. طرح دار یا سندبلاست : برخی از پارتیشن ها طبق سفارش مشتری طرح دار می شود مانند طرح برند تجاری.

2. لمینت شده :شیشه لمینت از چند لایه شیشه سکوریت تولید شده است که برای فضاهایی که نیاز به امنیت فراوان دارد مانند اداره پلیس و دادگاه ها استفاده می شود.

3. رنگی : برای فضاهایی که متناسب با دکوراسیون اداری طراحی شده کاربرد دارد.

4. شفاف :شیشه شفاف در شرکت های بزرگ کاربرد فراوان دارد و باعث روشنایی فضای داخلی می شود.

5. شیشه مات : سطح حریم خصوصی را افزایش می دهد.

6. سوپر کلیر : همان شیشه سکوریت های معمولی است و رنگ و طرح خاصی ندارد و از نظر قیمت، ارزانتر از بقیه شیشه های موجود است.

چرا نصب پارتیشن شیشه ای مهم است؟

پارتیشن شیشه ای اداری ، شاید بهترین متریال برای پارتیشن خود داشته باشید اما اگر به درستی نصب نشود دچار آسیب می شود. شما می توانید از یک کارشناس برای نصب کمک بگیرید یا اگر می خواهید این سازه را خودتان نصب کنید، دستورالعمل هایی را در این مقاله بیان می کنیم .کیفیت نصب پارتیشن شیشه ای به طور مستقیم بر کیفیت و عمر ماندگاری آن پس از اتمام نصب تأثیر می گذارد. بنابراین نصب این سیستم  اهمیت بسیار بالایی دارد. ما تاکید می کنیم که پارتیشن شیشه ای یک سیستم است نه یک محصول. این سیستم در عین حال که ساده به نظر می رسد نیاز به دقت بالایی دارد. این سیستم متحرک است بدین معنا که می توان آن را جدا کرد و به جای دیگری جا به جا کرد.بیایید جزئیات مراحل نصب پارتیشن شیشه ای را بررسی کنیم.

آموزش نحوه نصب پارتیشن شیشه ای اداری

1. کانال U – قطعه ای که پانل های شیشه ای را نگه می دارد.

 

اولین مرحله از فرآیند نصب، ایجاد کانال U را در بالا و پایین پارتیشن شیشه ای که می خواهید بسازید، تنظیم کنید. کانال U در چهار ضخامت مختلف موجود است تا به شما امکان دهد دهانه پارتیشن خود را با اندازه پانل شیشه ای که در نظر داریددد، مطابقت دهید. اگر مطمئن نیستید که به کدام اندازه کانال U نیاز دارید، از ما بپرسید تا بتوانیم شما را در این خصوص راهنمایی کنیم.

سپس باید سوراخ هایی را در کانال U ایجاد کنید و آن را با پیچ به کف، دیوارها و سقف ثابت کنید. توصیه می شود پیچ ها را در کانال U فرو کنید تا سر پیچ ها غر نشود زیرا ممکن است به شیشه آسیب برساند.

2. پانل های شیشه ای

 

هنگامی که کانال U در جای خود قرار گرفت، شیشه را می توان به وسیله کانال U بلند کرد یا از طریق دهانه درب به سمت کانال U بلغزید. پانل های شیشه ای باید با استفاده از پکرها در پایه کانال U تراز شوند تا اطمینان حاصل شود که پانل های شیشه ای به صورت عمودی ایستاده اند و اتصالات بین آنها عمودی است.

U ایجاد کنید و آن را با پیچ به کف، دیوارها و سقف ثابت کنید. توصیه می شود پیچ ها را در کانال U فرو کنید تا سر پیچ ها غر نشود زیرا ممکن است به شیشه آسیب برساند.

3. اتصالات و یراق آلات پارتیشن

 

هنگامی که پانل های شیشه ای در جای خود قرار گرفتند، می توان آنها را به صورت عمودی با استفاده از لولا که معمولا از جنس چودن می باشد بهم متصل کرد. استفاده از فریم برای پارتیشن هایی که دارای قاب می باشد.

4.واشر لاستیکی

 

هنگامی که پانل های شیشه ای در جای خود قرار می گیرند و به صورت عمودی به هم متصل می شوند، از واشر لاستیکی برای ثابت کردن پانل های شیشه ای در کانال U استفاده می شود. واشر لاستیکی را به کانال U در دو طرف شیشه فشار دهید تا آن را در کانال U فرو کنید.

5) درب های شیشه ای لولایی

 

درب‌های شیشه‌ای متقارن و 180 درجه باز می‌شوند، بنابراین می‌توانید آن‌ها را به سمت چپ یا راست قرار دهید. ابتدا باید یک صفحه کف را با پیچ و مهره های مشخص روی زمین ثابت کنید. سپس نقطه محوری کانال U را مستقیماً بالای صفحه کف قرار داده و ثابت کنید.

سپس درب را به سمت نقطه محوری کانال U خم کنید. پیچ قفل را که سوراخ دایره‌ای در قسمت بالایی را نگه می‌دارد باز کنید و سپس آن را به سمت بیرون و اطراف نقطه محوری کانال U دایره‌ای که از کانال U به سمت پایین است بچرخانید. هنگامی که نقطه چرخش دایره ای در سوراخ دایره ای قرار گرفت، پیچ ها را سفت کنید. در حال حاضر باید درب باز شود.
نصب پارتیشن شیشه ای تمام شد.

پروژه های اجرایی پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن-شیشه-ای- اداری تک جداره

پارتیشن شیشه ای اداری فریم لس

پارتیشن-شیشه-ای-آنادایز

پارتیشن اداری تک جداره

پارتیشن-شیشه-ای-دوجداره پرده خور

پارتیشن دوجداره پرده خور

پارتیشن شیشه ای اداری در شیراز

پارتیشن شیشه ای در ستارخان

پارتیشن-شیشه-ای-اداری در غرب تهران

پارتیشن شیشه ای در ولیعصر

پارتیشن-شیشه-ای-دو-جداره-1

پارتیشن شیشه ای در سعادت آباد

پارتیشن-شیشه-ای-دوجداره

پارتیشن  اداری در پیروزی

پارتیشن-شیشه-ای-دوجداره-پرده-خور

پارتیشن شیشه ای اداری در اقدسیه

پارتیشن-شیشه-ای-دو-جداره-پرده-خور-2

پارتیشن شیشه ای دوجداره در شریعتی

پارتیشن-شیشه-ای-طرح-ایتالیایی

پارتیشن شیشه ای در جنت آباد

انواع پارتیشن های شیشه ای

پارتیشن شیشه ای در قیطریه

پارتیشنن-شیشه-ای-ایتالیایی

پارتیشن شیشه ای در کرج

مطالب مرتبط

نحوه تعویض درب کشویی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]نحوه تعویض درب کشویی نحوه تعویض درب کشویی چگونه است؟ خیلی از افراد که از درهای قدیمی استفاده می کردند و قصد بازسازی منزل و اداره خود را دارند، معمولا درب کشویی را به عنوان جایگزین درب های معمولی انتخاب می کنند. اگر شما هم …

نحوه تعویض درب کشویی ادامه »

طراحی دفتر کار با پارتیشن شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]طراحی دفتر کار با پارتیشن شیشه ای طراحی دفتر کار با پارتیشن شیشه ای چه مزایایی دارد؟ ایده های مدرن برای طراحی دفتر شیشه ای کدامند؟ پس از تحولات دو سال گذشته از همه‌گیری کووید-19، مردم آماده بازگشت به زندگی عادی هستند. از آنجایی که …

طراحی دفتر کار با پارتیشن شیشه ای ادامه »

اهمیت پارتیشن شیشه ای اداری در طراحی داخلی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]اهمیت پارتیشن شیشه ای اداری در طراحی داخلی اهمیت پارتیشن شیشه ای اداری در طراحی داخلی چیست؟ چرا پارتیشن های اداری شیشه ای برای طراحی داخلی مهم هستند؟ دفاتر در سرتاسر جهان در چند سال گذشته تغییرات شدیدی را تجربه کرده‌اند،  اما این موضوع چگونه …

اهمیت پارتیشن شیشه ای اداری در طراحی داخلی ادامه »

کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان چیست؟ آیا شما هم اطلاعی در رابطه با کاربرد شیشه در ساختمان ندارید؟ شیشه در حال حاضر مزایای منحصربه‌ فردی را به دنیای طراحی ارائه می‌دهد، که روز به روز در حال رشد هستند. اکنون …

کاربردهای شیشه در طراحی ساختمان ادامه »

قیمت نمای شیشه ای ساختمان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 5]قیمت نمای شیشه ای ساختمان قیمت نمای شیشه ای ساختمان چقدر است؟ شیشه یکی از متعارف ترین مصالح ساختمانی است که به دلیل مزیت های مختلف و گزینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.شیشه ظاهری، ظریف و براق به نما می دهد و در …

قیمت نمای شیشه ای ساختمان ادامه »

خرید نرده شیشه ای تراس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 4]خرید نرده شیشه ای تراس آیا به دنبال خرید نرده شیشه ای برای تراس هستید؟ نرده های شیشه ای به محبوب ترین انتخاب برای پروژه های مختلف معماری در سراسرایران و اروپا تبدیل شده اند. جای تعجب نیست زیرا با استفاده از سیستم های نرده …

خرید نرده شیشه ای تراس ادامه »

شیشه مات

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]شیشه مات شیشه مات چیست؟ شیشه مات یک راه عالی برای وارد کردن نور به اتاق بدون قربانی کردن حریم خصوصی است. اثر یخ زدگی را می توان از طریق روش های مختلفی به دست آورد، اما همه به یک هدف عمل می کنند و …

شیشه مات ادامه »

انواع نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]انواع نرده شیشه ای آیا به دنبال انواع نرده شیشه ای هستید؟ معمار باید نیاز به نرده شیشه ای و نوع نرده را با توجه به خطرات احتمالی، کاربرد و احتمال خطرات برای کاربران ساختمان ارزیابی کند. در ساختمانی که برای چند منظور استفاده می …

انواع نرده شیشه ای ادامه »

مزایای پارتیشن شیشه ای مات

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4.5]مزایای پارتیشن شیشه ای مات مزایای پارتیشن شیشه ای مات چیست؟ همانطور که قبلا هم گفته شد، انواع مختلفی از پارتیشن های اداری در بازار وجود دارد. با وجود گزینه‌های بسیار زیاد، تشخیص اینکه کدام یک برای دفتر شما مناسب‌تر است، دشوار است.وقتی می‌خواهید تمام …

مزایای پارتیشن شیشه ای مات ادامه »

مکان های مناسب برای نصب پارتیشن شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]مکان های مناسب برای نصب پارتیشن شیشه ای مکان های مناسب برای نصب پارتیشن شیشه ای کدامند؟ بهتر است پارتیشن شیشه ای در چه مکان هایی نصب شود؟ خیلی از افراد قبل از نصب پارتیشن شیشه ای در رابطه با مکان های مناسب برای نصب …

مکان های مناسب برای نصب پارتیشن شیشه ای ادامه »

پارتیشن شیشه ای دوجداره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]پارتیشن شیشه ای دوجداره به دنبال راهی شیک و در عین حال مطمئن برای تقسیم بندی فضای داخلی خود هستید؟ آیا شما هم تصمیم به خرید و سفارش پارتیشن شیشه ای دو جداره دارید؟ خیلی از افراد در زمان بازسازی و یا ساخت ساختمان های …

پارتیشن شیشه ای دوجداره ادامه »

راهنمای انتخاب بهترین پنجره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]راهنمای انتخاب بهترین پنجره آیا شما هم به دنبال راهنمای انتخاب بهترین پنجره هستید؟ راهنمای انتخاب بهترین پنجره چیست؟ آیا تصمیم به بازسازی خانه خود و یا چیدمان خانه جدید خود هستید؟ شرکت کامادر یکی از  در ادامه این متن راهنمای انتخاب بهترین پنجره را …

راهنمای انتخاب بهترین پنجره ادامه »

مقایسه شیشه سکوریت و لمینت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 1]مقایسه شیشه سکوریت و لمینت شیشه سکوریت و لمینت چه تفاوت هایی باهم دارند؟ آیا شما هم به دنبال مقایسه شیشه سکوریت و لمینت هستید؟ شیشه های سکوریت و لمینت دو نوع شیشه ایمنی هستند که می توانید تهیه کنید. در ادامه  به بررسی مقایسه …

مقایسه شیشه سکوریت و لمینت ادامه »

کاربرد پانل های شیشه ای دودی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]کاربرد پانل های شیشه ای دودی کاربرد پانل های شیشه ای دودی در ساختمان چیست؟ بدون شک شیشه بهترین ماده برای دکوراسیون شماست. جدا از جذابیت زیبایی شناختی آن، عملکردها و مزایای زیادی نیز دارد. با این حال، انواع مختلفی از شیشه ها برای نشان …

کاربرد پانل های شیشه ای دودی ادامه »

انواع شیشه های ساختمانی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]انواع شیشه های ساختمانی انواع شیشه های ساختمانی کدامند؟ آیا به فکر نصب ورق شیشه ای جدید در خانه خود هستید؟ شیشه کاربرد های مختلفی در ساختمان دارد و می توان از آن در مصارف گوناگون استفاده کرد.  انتخاب صحیح نوع شیشه ضروری است، چه …

انواع شیشه های ساختمانی ادامه »

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 4.9]
شیشه یخچال

شیشه یخچال

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5] خرید شیشه یخچالی با قیمت مناسب و بصرفه!! قدرت بالای شیشه یخچال باعث کاهش

ادامه مطلب »
نمونه شیشه حمام لولایی

شیشه ساتینا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3]شیشه ساتینا شیشه ساتینا، علاوه بر زیبایی به محیط می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد.

ادامه مطلب »
تصویر-مزایای-نرده-شیشه-ای-7654

مزایای نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4.5]مزایای نرده شیشه ای مزایای نرده شیشه ای در خانه چیست؟ نرده شیشه ای  چیست

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *