3 علت شکستن شیشه سکوریت حمام و روش های جلوگیری از آن

آیا شیشه حمام می شکند؟

شیشه سکوریت حمام : درب های شیشه ای دور دوشی زیبایی حمام را دو چندان می کند. این درب های شیشه ای که به صورت کشویی یا ریلی ، هر دو روش خوبی برای نمایش دوش های حمام است. اما مانند همه محصولات شیشه ای ، ممکن است دچار مشکلات فنی شود. که می تواند به اندازه شل شدن یک پیچ ، یا در حد خرد شدن شیشه از وسط باشد.

امیدوارم که هرگز با شیشه درب دوش خرد شده روبرو نشوید ، اما در صورت بروز این مشکل ، بهتر است درباره بایدها و نبایدهای شکستن شیشه بدانید زیرا با دانستن این اطلاعات، رفع این مشکل به راحتی بستن پیچ باشد ، اما درباره شکستن شیشه سکوریت حمام مطمئن تر است که به دنبال متخصص و کارشناس حرفه ای باشید.شیشه سکوریت حمام

مشکلات رایج درب شیشه ای حمام و تعمیر آن

گاهی اوقات ئشما شیشه حمام خود را مرتب تمیز می کنید اما آیا در اثر تجمع آب و صابون در پیچ و شیرآلات درب شیشه ای شما آسیب می بیند؟ اما جای نگرانی نیست سعی کنید مسیر درب ، لولاها و درب را کاملا تمیز کنید. با استفاده از پاک کننده های دارای آمونیاک ، به تمام قسمت های درب مشکل برطرف می شود. اگر مشکل ادامه پیدا کرد ، لازم است قرقره های درب شیشه ای  تعویض گردد.

معمولا این مشکل بعد از 5 سال بوجود می آید و به طور معمول هر 5 سال یکبار بهتر است تعویض گردد. این کار را می توانید خودتان نیز انجام دهند یا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا این کار را برای شما انجام دهند.شیشه سکوریت حمام

اگر درب شیشه حمام شما خرد شود چه می کنید؟ زیرا جنس این شیشه سکوریت بوده و در صورت شکستن کاملا پودر می شود و لبه های تیزی ندارد. بنابراین آسیبی به شما نمی رساند.

فقط روی شیشه ها راه نروید و از کسی کمک بگیرید. در این وضعیت با کارشناس ما تماس بگیرید کارشناسان ما بعد از اندازه گیری ابعاد درب شیشه جدیدی را جایگزین می کنند.

خودکشی-شیشه-سکوریت