عوامل موثر در انتخاب انواع رنگ کرکره برقی

برای اینکه کرکره های برقی واقعاً در خانه یا محل کار زیبا به نظر برسند نیاز به انتخاب انواع رنگ کرکره های برقی زیبا و باید رنگ یا ترکیبی از رنگ ها باشند. به همین دلیل ما این راهنما را برای کمک به شما در اطمینان از انتخاب صحیح به شما خواهیم کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا به این موضوع بپردازیم.

رنگ های استاندارد کرکره برقی

کرکره های برقی در رنگ های استانداردی در بازار موجود است. اگر دوست ندارید که کرکره شما یک رنگ باشد می توانید ترکیبی از دو رنگ مختلف را سفارش دهید. رنگ های کرکره ای استاندارد موجود شامل قهوه ای، سفید، نقره ای است.

رنگ کرکره برقی

آیا همه متعلقات کرکره برقی رنگی است؟

همه اجزای اصلی که شامل موتور، ریل، لوله دارای رنگ بندی نیستند و تنها تیغه کرکره برقی در انواع مختلف رنگ ها می باشد. رنگ های تیغه کرکره برقی معمولا سفید و نقره ای می باشد . در صورتی که رنگ خاصی سفارش دهید رنگ آمیزی شده و به مدت 2 الی 3 روز کاری آماده تحویل می باشد. معمولا کسب و کارها از یه رنگ معمولی و استانداردی مانند سفید استفاده می کنند. برخی افراد برای کرکره پنجره منازل و درب پارکینگ رنگ مورد نظر خود را سفارش می دهند.

Previous slide
Next slide

بهترین رنگ کرکره برقی

بهترین رنگ مختص کرکره برقی از نظر کیفیت و زیبایی رنگ الکتروستاتیک است. کرکره ای با این رنگ علاوه بر اینکه با گذشت زمان رنگ و کیفیت خود را از دست نمی دهد مزایای بیشماری دارد که در ادامه به آن می پرددازیم.

مراحل رنگ آمیزی کرکره برقی

این رنگ که تنها در تیغه کرکره برقی به کار برده می شود با روش ذیل رنگ آمیزی می شود:

ابتدا به صورت پودری با فشار بالا و با کمک باد بر روی تیغه اسپری می شود.

با اعمال بار الکترواستاتیک به صورت قوی بینن ذرات و تیغه کرکره برقی نوعی پیوند یونی ایجاد می شود. بدین صورت رنگ آمیزی صورت می گیرد.

بعد از این مراحل تیغه رنگ شده با حرارت 200 درجه سانتیگراد در کوره قرار می گیرد تا کاملا پخته شود. این مراحل برای این است که رنگ به خوبی بر روی تیغه بچسبد و عمر طولانی داشته باشد.

مزایای انتخاب بهترین رنگ کرکره برقی

مقاومت زیاد : رنگ الکتروستاتیک در برابر آلودگی های شیمیایی مقاوم بوده و در همه شرایط آب و هوایی دارای دوام و ماندگاری طولانی است.

ضد خط و خراش : رنگ های معمولی دچار خط و خش شده و به مرور پوسته پوسته می شود، اما رنگ الکتروستاتیک دچار این تغییرات نمی شود و دوام زیادی دارد.

تنوع بالا : به طور کلی این رنگ تنوع بسیاری دارد و متناسب با انواع طراحی های دیوار و نما انتخاب می شود.

ضخامت استاندارد : برخلاف تصور عموم که هر چه ضخامت لایه رنگ بیشتر باشد دوام بیشتری دارد تصور اشتباهی است. رنگ الکتروستاتیک دارای ضخامت استاندار و در عین حال کیفیت بالایی است.

هماهنگ با محیط زیست : این رنگ برخلاف رنگ های معمولی که ضایعات آن برای محیط زیست مضر است، هیچ آلوددگی ندارد.

رنگ کرکره برقی

همان طور که مشاهده کردید اهمیت انتخاب رنگ مناسب برای کرکره برقی بسیار بالا می باشد. حتما باید به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب رنگ می تواند بر روی زیبایی ظاهری بسیار موثر باشد اما آنچه که می تواند برای ما روی افزایش کارایی کرکره ها تاثیر بگذارد وجود رنگ است. البته باید رنگی که انتخاب می کنیم از کیفیت بالایی برخوردار باشد. در این صورت می توانیم شاهد این موضوع باشیم که مزایای این رنگ ها حفظ شده و ما دارای بهترین انتخاب در رنگ کرکره برقی خود شده ایم.

به همین دلیل است که شرکت کامادر به عنوان تولید کننده و ارائه دهنده انواع کرکره برقی در ایران قصد دارد مشاوره های خود را در این حوزه به صورت گسترده و کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهد. چرا که با این کار شما می توانید از مزایای رنگ های مورد استفاده در کرکره های برقی استفاده کنید. این مشاوره های رایگان به شما کمک می کند که بتوانید در انتخاب خود دقت بیشتری داشته و بهترین انتخاب را انجام دهید. نتیجه یک انتخاب صحیح این است که شما می توانید از خرید خود آسوده خاطر باشید.

نگران چیزی نباشید ما در شرکت کامادر کنار شما هستیم تا بتوانیم بهترین را برای شما عزیزان فراهم کنیم و همواره از شما حمایت خواهیم کرد. از زمانی که شما قصد استفاده از کرکره برقی را دارید تا آن زمان که می خواهید رنگ کرکره برقی خود را انتخاب کنید و همچنین تا زمان نصب و تحویل و پس از آن در امر خدمات پس از فروش ما در کنار شما خواهیم بود و خدمات خود را به کم و کاستی به شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

آیا ظاهر کرکره برای شما مهم است؟

در صورتی که ظاهر و نمای ساختمان برای شما مهم است کرکره های شیشه ای یا پلی کربنات، کرکره گالوانیزه گزینه های مناسبی است. کرکره پلی کربنات برای پنجره و تراس خانه و گالوانیزه برای بوتیک و گالری جواهر مناسب می باشد.

مراحل نصب کرکره برقی با موتور توبلار

اندازه گیری عرض دهنه

همچنین اندازه تیغه کرکره بادخوراندازه گرفته شود :

اگر ریل 6 سانتیمتری است تیغه باید 3 سانتیمتر داخل برود و 3 سانتیمتر بادخور داشته باشد.

در صورتی که ریل 8 سانتیمتری است، تیغه باید ریل 4 سانتیمتری داخل برود و 4 سانتیمتر بادخور داشته باشد.

اگر ریل 10 سانتیمتری است 5 سانتیمتر داخل برود و 5 سانتیمتر بادخور داشته باشد.

اندازه گیری عرض دهنه
اندازه گیری ارتفاع کرکره برقی

اندازه گیری ارتفاع کرکره برقی

نحوه اندازه گیری ارتفاع کرکره برقی به سقف دارد.

اگر سقف نداشت تا هر اندازه بالا رود مشکلی ندارد.

در صورتی که سقف داشت 40 سانتیمتر برای رول کرکره باید درنظر گرفت.

نصب قوطی ها

از دیوار کمک بگیرید. با هیلتی داخل دیوار را سوراخ کنید و میلگرد را به قوطی جوش بدهید. این کار نیاز به دقت فراوان دارد و حتما باید شاقول شود.

نصب پلیت روی قوطی حتما باید با شلنگ تراز شود که نیاز به دقت زیاد دارد.

نصب تیغه اول کرکره بر روی شفت با پیچ سرمته (روی موتور پیچ نشود) به صورت نیم متر نیم متر انجام شود.

در صورتی که کرکره کوچک بود پیچ را روی لوله جوش می دهیم (به جای پیچ سرمته) و از بچه تیغه برای نصب آن استفاده می کنیم.

حتما باید دقت کنید فرورفتگی کرکره روی لوله قرار گیرد.

در هنگام نصب موتور کرکره روی لوله دقت شود. حتما دستی کرکره رو به پایین باشد.

نصب تیغه های کرکره ها بر روی هم از طرف نری و مادگی باشد.

میکروسوئیچ شود (حد پایین و بالا تنظیم شود). سپس برد نصب شود.

Learn کردن برد بار ریموت: یک ثانیه دکمه learn را بگیرید و همزمان دکمه ریموت را فشار دهید. ده ثانیه دکمه learn را بگیرید reaset می شود.

نصب ریل ها به قوطی با پیچ سرمته

نصب قوطی ها

کرکره غلتکی را مستقیم از تولید کننده خریداری کنید

مزیت این کار علاوه بر قیمت مناسب، برخورداری از کیفیت بالا نیز می باشد و در صورت بروز مشکل می تواند شما را در این خصوص راهنمایی کند.

زمان خرید محصول به گارانتی و خدمات پس از فروش آن توجه کنید. محصولات ما دارای 60 ماه گارانتی و یک سال خدمات پس از فروش رایگان می باشند.

به میزان بودجه خود با توجه به نیاز خود خرید کنید. در حال حاضر ارزان ترین کرکره برند “آلا”می باشد. ولی به این موضوع توجه داشته باشید که در صورتی که کرکره خوب با برند معتبر خریداری کنید، علاوه بر اینکه طول عمر زیادی دارد تا سالها نیازی به تعمیر و نگهداری پیدا نمی کند. اما در صورتی که کرکره کیفیت پایین نیاز به تعمیر در کوتاه مدت پیدا می کند در نتیجه هزینه هایی برای شما متحمل می شود. همچنین برندهای با کیفیت پایین تر بعد از چند ماه صدای زیادی در هنگام باز و بسته شدن ایجاد می کند که بخصوص در اماکن مسکونی ایجاد مزاحمت و اذیت می کند.

امنیت چقدر برای شما مهم است؟

در صورتی که امنیت خانه یا محل کار برای شما مهم است کرکره ضدسرقت خریداری کنید. همه کرکره های ما ضد سرقت بوده ولی کرکره پلی کربنات و رول گیتر دارای تاییدیه از پلیس امنیت و گواهینامه بین المللی می باشد.

فروش کرکره برقی بدون واسطه با نصب فوری

فروش کرکره برقی بدون واسطه یکی از مزیت های کامادر می باشد. ارسال کارشناس قبل از سفارش برای بررسی و اندازه گیری ابعاد فضای مورد نظر از خدمات ما می باشد. مدت زمان سفارش تا نصب و تحویل توسط کارشناسان ما 24 ساعت می باشد .

باکس کرکره برقی چیست و چه کاربردی دارد؟

باکس نوعی محافظ برای موتور کرکره برقی می باشد تا در برابر بارندگی و باد آسیب نبیند. این باکس برای موتور ساید کرکره کاربرد دارد.