تعمیرات کرکره برقی، درب اتوماتیک، شیشه سکوریت، جک پارکینگی

هر محصولی که خریداری می کنید ممکن است دچار نقص در عملکرد شود یا بر اثر حادثه ای آسیب ببیند در این صورت نیاز به تعمیر و سرویس دارد. کرکره برقی ، درب اتوماتیک، جک پارکینگی و شیشه سکوریت از جمله محصولاتی هستند که ممکن است نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشند. در ادامه با ما همراه باشید تا به طور مفصل به این موضوع بپردازیم.

تعمیر کرکره برقی

بدانید کرکره برقی در صورتی که به درستی و طبق اصول نصب شود دچار خرابی و نقض فنی نمی شود. اما در صورتی که در اثر اهمال کاری دچار نقضان شود یا حادثه ای رخ دهد، خدمات تعمیرات اضطراری ما همه چیز را به سرعت به حالت اولیه باز می گردانند. ما به تمام مشتریان خود که کرکره برقی دارند توصیه می کنیم که به طور مرتب از ما سرویس بگیرند تا از تعمیرات پرهزینه و طولانی شدن زمان انتظار جلوگیری کنند.

خدمات 24 ساعته تعمیر کرکره برقی

سرویس تعمیر اضطراری ما 24 ساعته در سراسر کشور ارائه می دهیم که در کل سال همه روز باز است.همچنین خطوط تلفن ما 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی مشتریان می باشد. پس از تماس با ما با توجه به مشکل شما کارشناس مربوطه در سریعترین زمان ارسال می شود و در صورتی که نیاز به تعویض قطعه ای داشته باشد، با سفارش به شرکت قطعه آماده نصب می شود.

کرکره برقی در چه مواردی نیاز به تعمیر دارد؟
شایع ترین مشکلاتی که برای کرکره برقی ایجاد می شود شامل موارد ذیل است:

باز یا بسته نشدن کامل کرکره برقی

 دررفتگی تیغه

  خم شدن تیغه

دررفتگی قلاب

 خراب شدن مدار و موتور

خراب شدن چشمی و فلاشر

چرا ما را انتخاب کنید ؟

سرعت و زمان جزو مهم ترین فاکتور در تیم ماست.

پاسخگویی 24 ساعته و ارسال کارشناس ظرف کوتاهترین زمان

تعمیر تخصصی و تحویل به موقع

سرمایه گذاری بر آموزش به روز پرسنل

کارشناسان متبحر و مجرب دارای گواهینامه بین المللی

دارای تجهیزات مورد نیاز و با کیفیت

آیا کرکره برقی نیاز به سرویس در زمان مشخص دارد؟

همان طور که گفتیم کرکره برقی در صورتی که به درستی نصب شود، نیاز به سرویس کمتری دارد. در هنگام نصب باید کرکره برقی به درستی تراز شود.اما به طور کلی هر شش ماه یکبار نیاز به دسرویس و نگهداری دارد. اگر سرویس به صورت دوره ای انجام نشود ، کرکره نیاز به تعمیر پیدا می کند.

هزینه تعمیر کرکره برقی در شبانه روز چقدر است؟

کرکره برقی نقشی اساسی در کنترل امنیت خانه یا محل کار شما دارد. در صورتی که کرکره شما آسیب ببیند ، این امر می تواند محل کار یا خانه شما را آسیب پذیر کند. از آنجایی که در صورت خرابی نیاز به تعمیر دارد، باید هزینه ای بابت آن پرداخت کنید. در اینجا قصد داریم درباره مواردی که بر روی هزینه تعمیر کرکره برقی موثر می باشد توضیح دهیم.

مشکلات رایج و نحوه عیب یابی کرکره برقی

قبل از اینکه بدانید در چه مواردی کرکره شما نیاز به تعمیر دارد و چه هزینه ای باید پرداخت کنید بهتر است با مشکلات شایع آن آشنا شوید :

 1. کرکره باز یا بسته نمی شود

یکی از موارد رایج عدم باز یا بسته شدن کامل کرکره برقی است. در این موارد اولین قدم ایسنت که بررسی کنید که آیا منبع تغذیه واقعاً روشن است یا خیر. بدین منظور به دنبال کلید چراغ بگردید و آن را چند بار خاموش و روشن کنید تا ببینید آیا این مسئله مشکلی را برطرف می کند. اگر بعد از بررسی این مسئله هنوز با مشکل روبرو هستید ، می توانید به دنبال راه حل دیگری باشید.

2. گرم شدن بیش از حد کرکره اگر کرکره برای مدتی مداوم مورد استفاده قرار گرفته باشد ، داغ می شود و در نهایت می تواند منجر به گرم شدن بیش از حد آن شود. اگر شک دارید که این موضوع ممکن است دلیل مشکل باشد ، بهتر است قبل از اینکه بخواهید کرکره ها را به کار بیندازید ، کمی منتظر بمانید تا خنک شود

3.کرکره چسبناک می شوداگر کرکره بسیار چسبناک یا مسدود شد ، این نشان دهنده اینست که نیاز به روغن کاری دارد. شما به راحتی می توانید ریل های کرکره را روغن کاری کنید ، این می تواند مشکل را حل کند. این کار همچنین به هر گونه صدای ناخوشایندی که ممکن است کرکره شما در هننگام باز و بسته شدن تولید می شود، پایان دهد.

4.کرکره در نیمه راه بسته می شودکرکره های اتوماتیک به وسیله سنسورها کار می کنند و هنگامی که این سنسورها کثیف می شوند ، منجر به خاموش شدن آنها در نیمه راه می شود. برای رفع این مشکل باید اطمینان حاصل کنید که سنسورهای شما در یک راستا قرار دارند ، از هرگونه آلودگی تمیز هستند و از نظر ساختاری آسیب ندیده اند. در صورت بررسی و تمیز کردنن سنسورها اگر مشکل برطرف نشد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیر کرکره برقی پارکینگ

کرکره درب پارکینگ با اشغال کردن کمترین فضا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجائیکه این نوع درب به صورت سفارشی ساخته می شود تعمیر آن تنها توسط کارشناس متخصص صورت می گیرد. در صورتی که سرویس دوره ای (هر 6 ماه یکبار) کرکره خود را انجام دهید بندرت نیاز به تعمیر پیدا می کنید. این سرویس شامل رگلاژ کردن که همان تنظیم حد پایین و بالا کرکره می باشد.

مواردی که نیاز به تعمیر کرکره برقی می باشد

 1. علت پایین نیامدن کرکره برقی

یکی از مشکلات رایج کرکره برقی بسته نشدن درب کرکره ای است که ممکن است به دلایل ذیل باشد :

 • مشکل در اتصالات برقی : در ابتدا از سالم بودن سیم های برق و اتصالات برقی مطمئن شوید اگر مشکلی در برق نبود موارد دیگر را بررسی کنید.
 • مشکل در ریموت کنترل : خراب شدن ریموت می تواند یکی از دلایل پایین نیامدن کرکره می باشد. دلیل خرابی ریموت اتمام باتری می باشد . برای فهمیدن این موضوع چراغ آن کمرنگ یا خاموش می شود.
 • خراب شدن موتور : یکی از دلایل این مشکل می باشد . در این صورت موتور باید تعمیر یا تعویض شود. برای این کار باید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید. موتور در محل تعمیر نمی شود و باید به کارگاه ارسال شود.

خرابی میکروسونیچ کرکره برقی

میکروسوئیچ نقش مهمی در کرکره برقی دارد. این سیستم مانند ناخدای کشتی می باشد که وظیفه بالا و پایین رفتن تیغه ها را دارد . این سیستم چرخ دنده که نوعی محرک می باشد در درون سیستم مرکزی موتور قرار گرفته است. یکی از بخش های کلیدی در موتور میکروسوئیچ است که در موتور توبلار در بیرون و در موتور ساید در داخل موتور قرار دارد. در صورتی که این چرخ دنده دچار خرابی شود می توان آن را در محل تعمیر کرد و در صورتی که مشکل آن جدی باشد باید برای تعمیر به کارگاه ارسال شود یا تعویض گردد.

تعمیر-میکروسوئیچ-موتور-توبلار-کرکره-برقی
تعمیر-میکروسوئیچ-موتور-توبلار-کرکره-برقی
 1. تعمیر رسیور کرکره برقی

در قسمت بالای ریل قطعه ای به نام ریسور دارد که سیگنال دریافت کرده و به موتور فرمان می دهد تا بالا و پایین رود. این سگینال زمانی که دکمه ریموت را فشار می دهید به ریسور منتقل میشود. این سیگنال ها بعد از دریافت، تجزیه و تحلیل شده و نیروی لازم برای باز و بسته شدن کرکره را فراهم می کند. عواملی از جمله نفوذ آب به داخل آن ، تابش مستقیم نور آفتاب، عدم تنظیم صحیح آن باعث خرابی ریسور می شود. برای جلوگیری از خرابی ریسور بهتر از پوششی برای محافظت از آن استفاده کرد. برای تعمیر یا تعویض این قطعه حتما با کارشناس متخصص تماس بگیرید.

     4. تعمیر خلاص کن کرکره برقی

خلاص کن موتور توبلار و ساید با هم تفاوت دارند در صورت خرابی در محل یا کارگاه تعمیر می شود.

    5.تعویض باتری ریموت کرکره برقی

با توجه به مصرف باتری و تاریخ انقضا ریموت ( روی برخی از ریموتها تاریخ انقضا وجود دارد) باتری تمام می شود اما به طور معمول سالی یکبار نیاز به تعویض دارد.

    6.خرابی باتری بکاپ کرکره برقی

در صورت خرابی باتری بکاپ کرکره برقی تعمیر می شود و در صورت تعمیر نشدن باید تعویض شود.

خرابی باتری بکاپ
تعمیر باتری بکاپ

 قیمت باتری کرکره برقی

قیمت دو عدد باطری کرکره برقی 270 هزار تومان می باشد .

روش حذف باتری کرکره برقی

در سیستم های قدیمی باتری جزو الزامات کرکره برقی می باشد و نمی توان آن را حذف کرد اما در سیستم های جدید 2020 به بعد نیازی به باطری نیست و به صورت اتوماتیک و خودکار کار می کند.

   7. تعمیر یو پی اس UPS کرکره برقی

ups کرکره برقی یا برق اضطراری جزو امکانناتی است که در زمان قطعی برق باعث از کارافتادن کرکره نمی شود. زمانی که این قطعه مهم خراب شود کرکره کلا از کار می افتد. در این صورت نیاز به تعمیر دارد .قیمت تعمیر ups کرکره برقی  از 450 تا 600 هزار تومان می باشد.

تعمیرات-upsکرکره-برقی
تعمیرات-upsکرکره-برقی

فیلم آموزش تعمیر موتور کرکره برقی

هزینه تعمیر کرکره برقی

هزینه تعمیر کرکره برقی شامل اجرت تعمیرمی باشد. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه ای باشد هزینه آن با خود مشتری می باشد.

تعمیر کرکره برقی مغازه

آیا کرکره مغازه شما خراب است؟ آیا به دلیل نقص کرکره خود قادر به انجام کارهای روزمره خود نیستید؟ تیم ما از مهندسان بسیار واجد شرایط در کامادر می توانند ظرف کمترین زمان در محل حضور داشته باشند تا تعمیرات کرکره شما را انجام دهند.
خواه شاتر شما در اثر فرسودگی دچار خرابی شود یا در اثر برخورد آسیب ببیند، نگران نباشید ما به شما می گوییم چه کار کنید ولی به یاد داشته باشید به سرعت برای تعممیر آن اقدام کنید. زیرا درب کرکره ای نامناسب با عملکرد ضعیف به دلیل عدم وجود خدمات تعمیر با کیفیت ، تأثیرات مخربی در کسب و کار شما ایجاد می کند:
• از دست دادن گرما
• از دست دادن انرژی
• سلامت و ایمنی کارمندان و مشتری را در معرض خطر قرار می دهید.
• به محصول خود آسیب وارد می شود.
• کاهش درآمدد و سود
• خطر امنیتی
• منجر به آسیب رساندن به ساختمان های اطراف می شود.

برنامه های تعمیر و نگهداری کرکره برقی

هنگامی که شما خدمات مهندسین ماهر ما را درخواست می کنید ، همیشه خدمات استثنایی به مشتری دریافت خواهید کرد. بعلاوه ، هر یک از کارمندان ما حداقل دارای 10 سال سابقه در زمینه تعمیر و نصب این محصول می باشند و دوره های آموزشی تکمیلی گذرانده اند که کاملاً مطابق با آخرین قوانین ایمنی و بهداشتی است. این بدان معنی است که هر زمان در درب کرکره ای یا غلتکی خود با مشکلی روبرو شدید می توانید روی خدمات تعمیر کرکره مغازه درجه یک ما حساب کنید.

سرویس و نگهداری کرکره برقی

به طور کلی کرکره برقی باید به صورت دوره ای هر6 یا 8 ماه باید سرویس و ننگهداری شود . این سرویس شامل روغن کاری ، آچرکشی یا رگلاژ می باشد. طبق گزارشات و تجربیات ما کرکره هایی که به صورت مرتب سرویس می شوند بسیار کمتر از کرکره هایی که نگهداری نمی شوند نیاز به تعمیر دارند.
در نتیجه پیرو پیشگیری بهترین درمان است ، ما یک طرح کامل سرویس کرکره برقی  را ارائه می دهیم تا به شما کمک کند در آینده از تعمیرات یا خرابی های پرهزینه جلوگیری کنید.

تماس اضطراری و تعمیر کرکره برقی شبانه روزی ( 24 ساعته)

می دانیم که یک درب کرکره ای برای مغازه و کار شما از اهمیت بالایی برخوردار است ، بنابراین ما برای پشتیبانی از شرکت شما یک سرویس تماس 24 ساعته را در 365 روز سال به همراه ارسال کارشناس به صورت شبانه روزی قرار دادیم. کارشناسان مستقر در سطح تهران ما را قادر می سازد تا در اسرع وقت در صحنه حاضر شویم تا مشکلات را برطرف کرده و کرکره های شما را به حالت سالم برگردانیم.
علاوه بر این ، انبارهای موجود و وسایل نقلیه مجهز مهندسان ما را قادر می سازد اگر قطعات نیاز به تعویض داشته باشد در اولین فرصت انجام شود.

تعمیر کرکره برقی در غرب تهران

شرکت کامادر به صورت شبانه روزی در تمام نقاط تهران از جمله غرب ، شرق و شمال تهران به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی فعالیت می کند.

مرکزتعمیرات کرکره برقی تهران

این وظیفه ماست که به محض دریافت تماس شما ، فعالیت شما را دوباره راه اندازی کنیم. در زیر تنها برخی از درب های کرکره ای است که کارشناسان متخصص ما می توانند در کمترین زمان به حالت کامل کار برگردانند:

کرکره پلی کربنات
کرکره رول گیتر
کرکره آلومینیومی
کرکره فولادی
کرکره گالوانیزه
کرکره سکشنال

در چه مواردی درب اتوماتیک نیاز به تعمیر دارد؟

در اکثر موارد ، موتورهای درب اتوماتیک دچار مشکل می شود. ممکن است آسیب موتور به گونه ای باشد که نیاز به تعویض داشته باشد. برای این مشکل ، ما توصیه می کنیم با ما ، تماس بگیرید. سپردن این کار به فردی که دانش و تخصص ندارد، توصیه نمی شود.

موارد دیگری که نیاز به تعمیر دارد شامل :

 • گیر کردن درب
 • عدم کارکردن سنسور
 • اشکال در سیستم کنترل از راه دور

درب های فریم دار دستی و تلسکوپی، معمولا بیشتر از سایر انواع درب های اتوماتیک نیاز به سرویس دارند . برای تعمیر حتما با متخصصان تماس بگیرید. تکنسین های کامادُر  متخصصان واجد شرایطی هستند که از بهترین مواد و ابزار برای تعمیر استفاده می کنند.

کارشناسان ما وضعیت درب و موتور آن را بررسی می کنند و تنظیمات جدید آن را ست می کنند.

آیا درب اتوماتیک نیاز به بررسی منظم دارد؟

تعمیر و نگهداری درب های اتوماتیک ، در صورتی که به درستی نصب شود ، به صورت سالیانه لازم است. نصب درب کافی نیست با توجه به تعداد افرادی که از درب عبور می کنند ، باز و بسته شدن مداوم نیاز به سرویس (ریگلاژ کردن) و خدمات فنی دارد.

تعمیر شیشه سکوریت

شیشه سکوریت که به شیشه نشکن معروف می باشد باید توسط متخصص با تجربه نصب شود.زیرا اگر به درستی نصب شود تا حداقل 5 سال نیاز به تعمیر و سرویس ندارد. اطمینان از امنیت ، عملکرد و ظاهر این شیشه ها مهمترین نگرانی ما است. ما هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز خدمات تعمیر و تعویض این محصول را ارائه می دهیم.

آیا به تعمیر شیشه سکوریت نیاز دارید؟

اگر شکستگی درب شیشه ای باعث شده خانه یا محل کار شما ناامن شود، نیاز به تعمیر اضطراری دارید. ما برای کمک به شما هستیم. ما دارای تجربه بیش از 18 سال در زمینه تعمیر و تعویض این نوع شیشه ها را داریم.

نحوه تعمیر شیشه سکوریت

 1. ابتدا برای راهنمایی با کارشناسان ما تماس بگیرید.کارشناسان ما برای برقراری تماس در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته در دسترس هستند.
 2. به محض اینکه بررسی شد که شما در مواقع اضطراری هستید و برای تعمیر شیشه سکوریت خود به کمک نیاز دارید ، ما یک کارشناس را به محل مورد نظر شما ارسال می کنیم.
 3. کارشناسان ما در محل حاضر می شوند تا از شیشه شما بازدید کنند و مراحل بعدی را برای ایمن سازی توصیه کنند.
 4. در صورتی که شیشه شکسته باشد ناحیه آسیب دیده را از هرگونه خرده شیشه خطرناک تمیز خواهیم کرد.
 5. سپس در اولین بازدید بلافاصله تعمیر یا تعویض شیشه را انجام خواهیم داد . کارشناسان ما مجهز به تجهیزات جایگزین هستند تا اگر شیشه قابل تعویض نباشد ، ورودی را با مواد دیگر ایمن می کنیم تا زمانی که شیشه سفارش داده شود ایمن باشد.
 6. اگر در اولین ارزیابی خود قادر به تعمیر یا تعویض شیشیه نباشیم ، درب ورودی را جایگزین می کنیم و در اسرع وقت قرار ملاقات بعدی را تعیین می کنیم.
 7. در ملاقات بعدی درب شیشه ای شما را تعویض خواهیم کرد.
 8. اگر درب شیشه ای به دلیل ورود به سیستم ، حادثه یا موارد دیگر دچار آسیب شود با ما تماس بگیرید تا به صورت اضطراری کارشناس مربوطه ارسال شود.

تعمیر جک پارکینگی

جک پارکینگی قطعه ای مهم است که باعث باز و بسته شدن اتوماتیک درب می شود. این جک با نیروی موتور و ریل (جک ریلی) باعث به حرکت درآمدن درب می شود. این قطعات در صورتی که از برند معتبری باشد نیاز به تعمیر و تعویض ندارد. در صورتی که دچار آسیب یا خرابی شود باید تعمیر یا تعویض شود. قطعات این محصول کمیاب هستند اما شرکت ما آماده ارائه خدمات می باشد.برای اطلاع از انواع برندهای موتور این جک روی ادامه مطلب کلیک کرد.

تعمیر جک پارکینگی به صورت شبانه روزی و در سریعترین زمان انجام می شود.

جک از چه قطعاتی تشکیل شده است؟

فلاشر، ریموت، سیم‌کشی های برقی، بازوها، مدار فرمان، سنسور ایمنی، موتور، برد و… اجزای تشکیل دهنده یک جک درب اتوماتیک پارکینگ هستند، که مجموع آنها عمل باز و بسته کردن درب را به صورت اتوماتیک انجام می‌دهد و اختلال در یکی از آنها، باعث درست عمل نکردن کل مجموعه خواهد شد.

چه قطعات جک پارکینگی نیاز به تعمیر و تعویض دارد ؟

قطعاتی از جمله  چرخ دنده، برد جک ، چشمی، ریموت، فلاشر مددر جک پارکینگی نیاز به تعمیر یا تعویض دارند.

شرکت کامادر در زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر کرکره برقی ، درب اتوماتیک ، شیششه سکوریت و جک پارکینگی با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاوره و
کارشناسی رایگان با شماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

مشکلات شایع جک درب پارکینگ

از رایج ترین نوع مشکل در این نمونه از لوازم، می‌توان به مواردی چون:

۱_ عملکرد نادرست ریموت

۲_ باز و بسته نشدن درب اتوماتیک توسط ریموت

۳_ حرکت ناگهانی درب پارکینگ

۴_ نیمه باز ماندن درب پارکینگ

۵_شکستن قسمت بازوی جک

۶_ عدم کنترل زمانبندی

۷_ عدم بسته شدن به موقع درب

۸_ مشکلات در بخش سنسور ایمنی

۹_ مشکلات برقی

و… اشاره نمود.

مشکلات شایع درب جک پارکینگ

بروز مشکلاتی که به آنها اشاره کردیم، هر کدام به تنهایی می‌تواند بر روی عملکرد کلی جک پارکینگی تاثیر گذاشته و باعث درست کار نکردن آن شود. پس باید این عیوب را برطرف نمود. پیدا کردن عیب و ایراد گیری این مجموعه، از عهده ی متخصصین این امر برمی‌آید و اگر خودتان بخواهید که آن را درست کنید، شاید کار خراب تر شده و نیاز به تعویض کلی باشد. پس به اصطلاح بی گدار به آب نزنید؛ اما شاید در بعضی از موارد جزئی، بتوان عیب مجموعه را پیدا و رفع کرد.

۱_ اگر ریموت کار نمی کند باتری های آن را تعویض کنید و یا مطمئن شوید که رطوبت آب و… به آن نرسیده باشد.

۲_اگر درب و جک آن کار نمی کند، مطمئن باشید که مجموعه اتصالی نداشته و متصل به برق می باشد.

۳_در صورت عدم کارکرد درست ریموت و جک، چک کنید که بر روی چشمی درب، گرد و غبار و آلودگی ننشسته باشد، زیرا این سنسور ها بسیار حساس هستند.

۴_ اگر جک اتوماتیک درست عمل نمی کند، شاید نیاز به روغن کاری داشته باشد، حتماً آن را چک کنید.

تعمیر جک پارکینگی به صورت شبانه روزی در تهران

درب ورودی حیاط یا پارکینگ زمانی که اتوماتیک می شود نیاز به سرویس و نگهداری دارد. البته در صورتی که به درستی نصب شود و مواردی را رعایت کنید کمتر دچار خرابی می شود. با ما در ادامه همراه باشید تا درباره علت خرابی و نحوه تعمیر جک پارکینگی مفصل صحبت کنیم.

علت خرابی جک برقی پارکینگی

 • همان طور که می دانید اکثر جک های پارکینگی در محیط باز نصب می شود. از آنجائیکه در هنگام نصب توجهی به نصب درست آن نمی شود، برد دستگاه در فضای باز در معرض برف و باران قرار می گید . دچار آب خوردگی می شود. به همین دلیل بیشتر در فصل های بارندگی و سرد دچار خرابی می شود و نیاز به تعمیر پیدا می کند.
 • ضربه خوردن به جک و فشار آوردن به ماردون (میله وسط جک) دستگاه که بیشتر به دلیل در جا به جایی وسایل منزل رخ می دهد . بخصوص زمانی که ضربه به بازوهای جک می خورد مشکل ایجاد می شود.
 • یکی از علل شایع خرابی جک مربوط به نوسانات برق می باشد که در این حالت فیوز دستگاه می سوزد. در این حالت باید فیوز تعویض گردد.

توصیه هایی برای پیشگیری از خرابی جک پارکینگی

 • حتما در هنگام نصب باید سیم کشی به درستی انجام شود و سیمی به صورت آزاد نباشد زیرا در هنگام باز و بسته شدن امکان پارگی سیم وجود دارد.
 • بعد از نصب برد حتما از محافظی جهت حفاظت از برد در برابر برف و باران استفاده شود.
 • از تنظیمات جک به صورت سرخود بپرهیزید زیرا زدن حتی یک دکمه اشتباه باعث برهم خوردن تنظیمات جک می شود. در برخی موارد افراد برای کددهی ریموت درب دستگاه را باز می کنند ولی دکمه اشتباه را می زنند که در نتیجه تمام تنظیمات آن برهم می خورد.
تعمیر-جک-پارکینگی
تعمیر-جک-پارکینگی

هزینه تعمیر جک درب پارکینگ

هزینه اجرت تعمیر جک درب پارکینگی حدودا بین 150 تا 300 هزار تومان می باشد. در صورت نیاز به تعویض هزینه برعهده مشتری است.

تعمیر موتور جک پارکینگ

در صورتی که ضربه یا فشار به بازوهای جک وارد شود موتور دچار خرابی می شود. در این وضعیت موتور به کارگاه ارسال می شود تا تعمیر شود. بندرت موتور نیاز به تعویض پیدا می کند.

نحوه سرویس جک درب پارکینگ

جک درب پارکینگ در صورتی که دچار خرابی می شود نیاز به سرویس دارد که شامل موارد ذیل است:

 • تعویض برد در اثر آب خوردگی
 • مشکل در نوسانات برقی و تعویض فیوز
 • برهم خوردن تنظیمات جک و ریست کردن تنظیمات

نحوه روغن کاری جک درب پارکینگمتراژ قانونی پارکینگ آپارتمان

معمولا در مناطقی که مرطوب می باشد مانند شمال کشور بعد از یک سال نیاز به روغن کاری می باشد. در سایر مناطق معمولا هر 3-4 سال یکبار این کار باید انجام شود. روغن کاری در ریل و بازوهای جک انجام می شود.