برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

در اتوماتیک یکی از انواع تکنولوژی های جدید می باشد. این دربها معمولا به دلیل مزایای بالا و امکانات بسیار مناسب مورد توجه هستند. از مهم ترین مزایا و وپژگی های این درب ها می توانیم به کاربری و اپراتوری ساده آنها اشاره کنیم. تصور کنید دیگر نیازی به دربان و یا نیازی به آنکه افراد با دست خود اقدام به باز و بست کردن درب نمایند نیست. به همین دلیل این تکنولوژی بسیار محبوب و مورد توجه می باشد. شرکت کامادر ارائه دهنده انواع درب خودکار در ایران می باشد. این درهای اتوماتیک  دارای انواع مختلف و قابلیت های مختلفی هستند. در ادامه این مقاله در مورد تمامی امکانات و کاربردهای این درب ها اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

درب اتوماتیک

همان طور که از نام این درب ها مشخص است، این درب ها به صورت خودکار باز و بست می شوند. از مهم ترین مزایا و ویپزگی های این درب های بسیار پر طرفدار، مسئله ایمنی بالا در برابر انتقال آلودگی های محیطی می باشد. زمانی که کاربران و مراجعین نیازی ندارند که از دست خود استفاده کنند، امکان انتقال میکروب و آلودگی ها تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می کند. این مورد از مهم ترین مزایای درب های خودرکار می باشد که البته این روزها و با به وجود آمدن کرونا میزان اهمیت آن مشخص شد.

از دیگر مزایای این درب ها می توان به حفظ دمای داخل و خارج محیط اشاره کرد. این یک مسئله بسیار مهم است. در مناطقی که اختلاف دمای داخل و خارج محیط می تواند متفاوت باشد، استفاده از این در اتوماتیک مانع هدر رفت انرژی می شود. دمای داخل را در اندازه معمول خود حفظ می کند. به این ترتیب علاوه بر عدم هدر رفت انرژی دمای محیط را نیز ثابت نگاه می دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
شیشه یخچال

شیشه یخچال

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5] خرید شیشه یخچالی با قیمت مناسب و بصرفه!! قدرت بالای شیشه یخچال باعث کاهش

ادامه مطلب »
نمونه شیشه حمام لولایی

شیشه ساتینا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3]شیشه ساتینا شیشه ساتینا، علاوه بر زیبایی به محیط می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد.

ادامه مطلب »
تصویر-مزایای-نرده-شیشه-ای-7654

مزایای نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4.5]مزایای نرده شیشه ای مزایای نرده شیشه ای در خانه چیست؟ نرده شیشه ای  چیست

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *