برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

شیشه لاکوبل چیست و چه کاربردی دارد؟ در این مقاله شرکت کامادر به عنوان یکی از تولید کنندگان و ارائه دهندگان انواع شیشه لاکوبل قصد دارد به این سوال بپردازد و این محصولات را به شما معرفی کند. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید تا اطلاعات مفیدی را بتوانیم در این رابطه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. برای کسب اطلاع از آنچه که در این مقاله مورد بررسی قرار خواهیم داد می توانید فهرست ذیل را مورد مطالعه قرار دهید.

شیشه لاکوبل چیست؟
نحوه تولید شیشه لاکوبل
مشخصات این محصولات
کاربرد این محصولات
انواع این محصولات

شیشه لاکوبل چیست؟

در ابتدای مقاله شیشه لاکوبل چیست و چه کاربردی دارد قصد داریم در ابتدا به این موضوع بپردازیم که این محصولات چه هستند. به گزارش کارشناسان و مشاوران شرکت کامادر تولید کننده و ارائه دهنده انواع شیشه های سکوریت، شیشه های رنگی و چاپی و شیشه های لاکوبل، این محصولات بسیار محبوب و کاربردی نوعی از شیشه پشت رنگی می باشد که معمولا برای دکوراسیون داخلی ساختمان و نمای بیرونی آن استفاده می شود. لاکوبل با نور بازی می کند و چشم اندازهای جدیدی خلق می کند.

به همین دلیل این محصولات بسیار جذاب هستند. حتما می دانید که شیشه یکی از به روز ترین متریال های روز دنیا می باشد. به همین دلیل است که امروزه تا این میزان دارای طرفدار می باشد. زمانی که نوعی از این شیشه ها شکل می گیرند که می توانند با استفاده از چرخش و شکست نور جذابیت های بالایی را خلق کنند، این محبوبیت دو چندان می شود. یک سوال بسیار مهم ؛آیا می دانستید شیشه های رنگی با قابلیت نشکن خود بسیار کاربرد دارند؟ نام این شیشه ها ، شیشه لاکوبل است. با ما همراه باشید تا بیشتر درباره این شیشه ها بدانید.

[dt_fancy_image image_id=”9282″]

انواع بلوک شیشه ای

آیا شیشه لاکوبل ایمن است؟

یک سوال مهم برای تمامی کسانی که قصد خرید و استفاده از شیشه لاکوبل را دارند ایمنی و امنیت این محصولات است. در مقاله شیشه لاکوبل چیست و چه کاربردی دارد قصد داریم به این سوال در این قسمت پاسخ دهیم. خوب مشخص است که شیشه های خام و معمولی که از استحکام بالایی برخوردار نیستند و به راحتی می شکنند و تبدیل به قطعات بسیار خطرناکی هم می شوند معمولا توانایی تحمل فرایند لاکوبل شدن را ندارند. بنابراین مجبور و ناچار به استفاده از شیشه های مستحکم تری برای این محصولات هستیم.

این به آن معنا می باشد که ابتدا شیشه باید دارای استحکام و همچنین قدرت بسیار بالایی باشد تا بتوانیم طی فرایند مخصوص آنها را تبدیل به شیشه لاکوبل کنیم. زمانی هم که شیشه دارای استحکام و قدرت بالایی باشد به راحتی شکسته نمی شود. عدم شکسته شدن به راحتی می تواند ضمانت کننده ایمنی بالای محصولی باشد که تولید شده است. به این ترتیب می توانیم در پاسخ به این سوال به شما بگوییم بله این محصولات کاملا ایمن هستند و از امنیت بالایی برخوردار می باشند. ما در ادامه مقاله شیشه لاکوبل چیست و چه کاربردی دارد همراهی کنید.

معمولا این شیشه های لاکوبل برای استحکام بالا و همچنین استحکام بیشتر از جنس شیشه سکوریت ساخته می شوند. شیشه هایی به مراتب مستحکم تر و مقاوم تر نسبت به شیشه های خام و معمولی که هم طی فرایند لاکوبل شدن دوام می آورند و هم می توانند در برابر ضربه و شکسته شدن مقاوت بالایی را از خود نشان دهند.

شیشه لاکوبل

کاربرد شیشه لاکوبل

شیشه های لاکوبل دارای کاربرد و مزایای بسیار زیادی می باشند. همین مسئله است که موجب می شود این محصولات تا این اندازه دارای استقبال عمومی قرار بگیرند و مورد استفاده باشند. به گزارش کارشناسان و مشاوران شرکت کامادر از این شیشه بیشتر در دکوراسیون داخلی از جمله موارد ذیل کاربرد دارد:

 • آشپزخانه
 • دیوار پذیرایی
 • پوشش اتاق خواب
 • شیشه حمام
 • پارتیشن اداری
 • آینه

همچنین در نمای ساختمان و دفاتر اداری و تجاری، مهدکودک استفاده می شود. این موارد تنها برخی از مهم ترین کاربرد های شیشه لاکوبل می باشد. این شیشه ها دارای کاربرد های دیگری نیز می باشند. اما ما عمومی ترین و همچنین مهم ترین کاربرد های این شیشه ها را در مقاله شیشه لاکوبل چیست و چه کاربردی دارد برای شما عزیزان شرح دادیم.

 

شیشه لاکوبل چیست و چه کاربردی دارد

[dt_vc_list style=”2″]

در این بخش از مقاله قصد داریم به بررسی مهم ترین مزایایی بپردازیم که استفاده از شیشه لاکوبل به همراه دارد. حتما می دانید استقبال از یک محصول نمی تواند اتفاقی باشد. به طور کلی می گویند موفقیت نمی تواند حاصل اتفاق باشد. به دلیل مزایای بیشماری که استفاده از شیشه لاکوبل دارد، استفاده از این محصولات بسیار گسترده می باشد. شرکت کامادر تولید کننده و ارائه دهنده انواع شیشه لاکوبل در ادامه مقاله شیشه لاکوبل چیست و چه کاربردی دارد قصد دارد برخی از مهم ترین مزایای استفاده از شیشه لاکوبل را برای شما معرفی کند، این مزایا عبارت اند از :

 • عمر طولانی دارد و قابلیت شکل گیری به صورت منحنی را دارد.
 • در برابر ضربه و حرارات 7 برابر مقاوم تر از شیشه های معمولی است.
 • مجهز به لایه پولی پروپیلن می باشد که در برابر رطوبت مقاوم است. به همین دلیل در آب و هوای مرطوب دچار پوسیدگی نمی شود. از همین رو برای فضای بین کابینت ها بسیار مناسب می باشد.
 • به دلیل تکنولوژی این شیشه نور فضا را دو برابر می کند و باعث بزرگ تر جلوه دادن فضای داخلی می شود.
 • قابلیت شستشو دارد بدون اینکه رنگ آن کمرنگ یا آسیب ببیند.
 • رنگ های به کار رفته در این شیشه ها ارگانیک بوده و برای محیط زیست مضر نمی باشد.
 • مقرون به صرفه بودن این محصولات می تواند یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم و مزایای استفاده از این محصولات کاربردی باشد.

همان طور که در بخش بالا بیان کردیم این مزایا تنها بخشی از مهم ترین مزایای استفاده از این محصولات می باشد. به همین دلیل باید بدانید که این محصولات دارای مزایای بیشماری هستند که به علت خارج بودن از حوصله قصد داریم این محصولات را برای شما عزیزان به طور خلاصه و مفید بیان کنیم.

[/dt_vc_list]

میزان شیشه های لاکوبل

در ادامه مقاله شیشه لاکوبل چیست و چه کاربردی دارد باید به این نکته اشاره کنیم که این محصولات میزان مقاومت بالایی دارند یا خیر و اینکه این میزان مقاوت چقدر است؟ خوب در ابتدای این مقاله گفتیم که این محصولات بسیار مقاوم هستند. اما میزان مقاومت این محصولات چقدر است؟ مشخص است این محصولات بسته به اینکه برای ساختشان از چه شیشه ای استفاده شود دارای میزان مقاومت متغییری هستند. برای مثال اگر از شیشه های لمینت برای این محصولات استفاده شود دارای مقاومت بیشتری به نسبت شیشه سکوریت هستیم.

به همین دلیل است که باید ابتدا بدانیم در ساخت این محصولات از چه شیشه هایی استفاده شود. شیشه های معمولی و خام که اصلا مقاومت ندارند اصلا نمی توانند تبدیل به لاکوبل شوند. معمولا برای شیشه های لاکوبل از شیشه سکوریت و یا شیشه لمینت استفاده می شود که این محصولات دارای مقاومت بالایی هستند. می توان گفت شیشه های سکوریت از شیشه های معمولی تا هقت برابر قوی تر و شیشه های لمینت از شیشه های سکوریت تا دو برابر مستحکمتر هستند.

نحوه تولید شیشه های لاکوبل

ما این مطلب را با عنوان شیشه لاکوبل چیست و چه کاربردی دارد فراهم آورده ایم. اما نمی توانیم از یکی از مهم ترین سوالات مطرح در این زمینه بگذریم. اون سوال هم این است که شیشه های لاکوبل چگونه تولید می شوند. با ما همراه باشید در ادامه این مطلب تا برای شما به طور کامل این موضوع را شرح دهیم. ابتدا شیشه خام برش می خورد و طی فرآیندی یک سمت آن رنگ شده و شیشه رنگی می شود. سپس برای محافظ از رنگ شیشه از یک لایه ورق PVC جهت لمینت کردن استفاده می شود. برای نشکن کردن این شیشه سکوریت می شوند تا در برابر ضربه و شکستن مقاوم باشد. برخی کارخانه ها برای کاهش هزینه ها از شیشه فلوت استفاده می کنند.

قیمت شیشه لاکوبل چقدر است؟

به طور حتم نمی توانیم به همین راحتی در مورد این موضوع که شیشه های لاکوبل چه قیمتی دارند صحبت کنیم. به این خاطر که علاوه بر متراژ کاربرد این شیشه ها نیز می تواند بر روی قیمت موثر باشد. همچنین اینکه این محصولات از چه جنسی ساخته می شوند نیز بسیار مهم می باشد. شیشه های سکوریت از نظر قیمت با شیشه لمینت از نظر قیمت کاملا متفاوت می باشد.

طرح های شیشه لاکوبل

در واقع این شیشه ها را می تواند به صورت طرح بندی های مختلفی پیاده سازی کرد. به این شکل نیست که یک شیشه تمام رنگی داشته باشیم. می توانیم شاهد یک شیشه باشیم که بخش هایی از آن دارای طرح های مختلفی می باشد. این طرح های می تواند طرح های دلخواه باشد. پس این شیشه ها را به شیشه های معمولی و یا رنگی اشتباه نگیرید. این شیشه ها می توانند کاملا شیشه چاپی باشند. که طرح های مورد نظر و مورد علاقه می توانید بر روی آنها چاپ کنید.

نصب و راه اندازی شیشه های لاکوبل

بعد ازآماده شدن شیشه ها در کارخانه و ایجاد جاساز و سوراخ در شیشه  ( در صورت لزوم ) برای نصب ارسال می شود. این شیشه ها با استفاده از چسب آکواریوم یا بست فیکس پوینت بر روی دیوار نصب می شود. اگر نگران نصب کلید، پریز یا سایر اکسسوری ها هستید می توانید بعد از نصب شیشه لاکوبل آن را بر روی شیشه نصب کنید. ما در ادامه مقاله شیشه لاکوبل چیست و چه کاربردی دارد همراهی کنید تا اطلاعات بیشتری را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

مشخصات شیشه لاکویل

یکی دیگر از مواردی که در این مقاله قصد داریم به بررسی آنها بپردازیم مسئله مشخصاتی است که محصولات لاکوبل شده دارند. حتما این مشخصات می تواند برای شما جذاب باشد. به همین دلیل است که به شما توصیه می کنیم ما را در ادامه این مطلب همراهی کنید. ما در مقاله شیشه لاکوبل چیست و چه کاربردی دارد سعی می کنیم که کامل ترین اطلاعات ممکن را به صورت خلاصه و البته مفید در اختیار شما همراهان همیشگی شرکت کامادر ارائه دهیم.

ما چهار مورد را به عنوان مهم ترین ویژگی های شیشه های لاکوبل در نظر گرفتیم که قصد داریم این موارد را در این بخش از مقاله برای شما شرح دهیم. این چهار مشخصه اصلی شیشه های لاکوبل شده عبارت اند از:

 • نشکن است و در صورت شکستن خطر سقط یا آسیب ندارد.
 • ضد خش
 • رنگ بندی متنوع ( دارای 30 رنگ )
 • قابلیت چاپ طرح های سفارشی
شیشه لاکوبل

انواع شیشه لاکوبل

 1. شیشه لاکوبل مات

این نوع شیشه لاکوبل نور را از خود عبور نمی دهد و مات می باشد. با توجه به سلیقه و نیاز مشتری از این نوع شیشه استفاده می شود.

 1. شیشه لاکوبل ترنسپرنت

این نوع شیشه شفاف بوده و نور را از خود عبور می دهد. معمولا این شیشه پرطرفدار بوده و بیشتر در فروشگاهها و نمای بیرونی ساختمان استفاده می شود.

 1. شیشه لاکوبل تی

این نوع شیشه قابل سکوریت شدن را دارد و نشکن بود ه و در برابر حرارت زیاد مقاوم می باشد.

 

شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت  زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3]قیمت درب اتوماتیک شیشه ای آیا به دنبال محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای هستید؟ درب اتوماتیک شیشه ای چیست؟ در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی، روند توسعه ابزارهایی برای رفاه مردم افزایش یافته است. با توجه به امکانات و مزیت های این صنعت …

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای ادامه »

نگهداری و سرویس کرکره برقی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]نگهداری و سرویس کرکره برقی نگهداری و سرویس کرکره برقی درب پارکینگ چگونه است؟ آیا شما هم به دنبال آموزش نگهداری و سرویس کرکره برقی برای درب پارکینگ خود هستید؟ درها و کرکره‌های امنیتی به منظور، مقاومت در برابر عوامل نفوذ ساخته شده‌اند. با این …

نگهداری و سرویس کرکره برقی ادامه »

مزایای استفاده از درب های شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]مزایای استفاده از درب های شیشه ای مزایای استفاده از درب های شیشه ای چیست؟ به طور حتم افراد همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود خانه خود هستند. خواه ارتقای لوازم منزل شما باشد یا بازسازی کل خانه. تعویض درب و پنجره ها موردی …

مزایای استفاده از درب های شیشه ای ادامه »

درب اتوماتیک

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]

درب اتوماتیک شیشه ای و انواع آن در شرکت کامادر

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0] برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5] برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

نحوه باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه ای و روش های

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

خرید درب شیشه ای اتوماتیک در تهران

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

انواع فریم درب اتوماتیک شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4]

بهترین موتور درب اتوماتیک شیشه ای به همراه قیمت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 1]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 1]

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ بهترین گزینه برای فضاهای کوچک و بزرگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 4 میانگین: 4.8]محاسبه قیمت شیشه اسلایدینگ استعلام قیمت شیشه اسلایدینگ در کمترین زمان از طریق این فرم امکان پذیر است. کامادر با هدف کوتاه سازی فرآیند خرید شیشه اسلایدینگ امکان استعلام قیمت به صورت آنلاین را برای شما عزیزان فراهم کرده است. برای این کار باید ابتدا: …

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ بهترین گزینه برای فضاهای کوچک و بزرگ ادامه »

قیمت چشمی درب اتوماتیک شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 3 میانگین: 4]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 3 میانگین: 4]

مشخصات فنی درب های اتوماتیک شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

بهترین برند درب اتوماتیک شیشه ای کدام است ؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]

همه چیز درباره درب اتوماتیک شیشه ای یونیک UNIQUE

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]

آموزش نحوه اندازه گیری درب اتوماتیک شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]

آموزش صفر تا صد نصب درب اتوماتیک شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 7 میانگین: 3.9]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 7 میانگین: 3.9]

تنظیمات درب اتوماتیک شیشه ای : عیب یابی و تعمیر

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]

کدام درب های اتوماتیک شیشه ای برای برج یا مجتمع مناسب است؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]

محاسبه قیمت درب های اتوماتیک شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
شیشه یخچال

شیشه یخچال

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5] خرید شیشه یخچالی با قیمت مناسب و بصرفه!! قدرت بالای شیشه یخچال باعث کاهش

ادامه مطلب »
نمونه شیشه حمام لولایی

شیشه ساتینا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 3]شیشه ساتینا شیشه ساتینا، علاوه بر زیبایی به محیط می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد.

ادامه مطلب »
تصویر-مزایای-نرده-شیشه-ای-7654

مزایای نرده شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 4.5]مزایای نرده شیشه ای مزایای نرده شیشه ای در خانه چیست؟ نرده شیشه ای  چیست

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *