شیشه چاپی

شیشه چاپی چیست؟ این شیشه ها یکی از محبوب ترین شیشه ها بین افراد می باشد. این شیشه ها توانسته اند تحول بسیار بزرگی را در صنعت معماری و در صنعت دکوراسیون به خصوص دکوراسیون داخلی به وجود آورد. ما در این مطلب قصد داریم خدمات ویژه کامادر را در این صنعت برای شما شرح دهیم و اطلاعات مفیدی را در این خصوص در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. فهرست مطالبی که در این مقاله خواهید خواند به شرح ذیل می باشد:

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه های طراحی شده و یا چاپ شده کابینت

قیمت شیشه های بین کابینت

شیشه چاپی چیست؟

همان طور که از نام این شیشه ها مشحص است این شیشه ها، شیشه هایی از جنس سکوریت هستند. معمولا به این دلیل که بر اساس سلیقه و نیازی که دکوراسیون کار ها و دیزاینر ها دارند می توانیم طرح هایی را به صورت دلخواه بر روی آنها پیاده سازی کنیم. این مسئله کمک می کند که شیشه ها از حالت ساده و معمولی که دارند خارج شوند و زیبایی بیشتری را به دست آورند. به همین دلیل است که دارای محبوبیت بیشتری در بین افراد هستند. به طور کلی بحث چاپ طرح بر روی شیشه ها از مدت ها قبل نیز وجود داشته است. اما این کار به صورت بر چسب های رنگی و طرح دار انجام میشد.

نا گفته پیدا است که بر چسب هایی که بر روی شیشه ها نصب می شدند نمی توانستند زیبایی و همچنین مزیت های طرح های چاپی را به همراه داشته باشند. به  همین دلیل بود که وقتی متوجه علاقه مردم به طرح دار بودن شیشه ها شدند و از طرفی وقتی متوجه این موضوع شدند که بر چسب ها نمی توانند نیاز های افراد را بر طرف کنند. کارشناسان به دنبال یافتن راهی برای این موضوع بودند که بتوانیم هم از طرح های دلخواه خودمان بر روی شیشه ها استفاده کنیم و هم اینکه این طرح ها به صورت برچسبی نباشد. از مهم ترین دلایلی که موجب می شد بتوانیم به فکر راه تازه ای باشیم پیشرفت تکنولوژی و افزایش امکانات بود.

به حدی که می توانستیم هر ایده ای را در ذهن داریم پیاده کنیم و به آن دست رسی پیدا کنیم. اما همین مسئله کافی نبود. بلکه شیشه های معمولی و خامی که در بازار وجود داشت، قابلیت و توانایی چاپ را نداشتند. چرا که این شیشه ها به راحتی در زیر چاپ و طراحی می شکستند و آسیب می دیدند. به همین دلیل باید از شیشه های متفاوتی برای چاپ و طراحی استفاده می کردیم. بهترین گزینه این مسئله بود که به سراغ شیشه سکوریت برویم. این شیشه ها به دلیل استحکتم بالاتر و مقاومت در برابر حرارت می توانست بهترین گزینه باشد برای این موضوع که اقدام به طراحی و چاپ بر روی آنها کنیم.

انواع شیشه چاپی

همان طور که در ابتدای مطلب به شما گفتیم یکی از انواع شیشه های چاپی، شیشه هایی هستند که با برچسب های طراحی شده به وجود می آیند. در واقع اگر بخواهیم به تاریخچه این شیشه ها نگاه کنیم باید بگوییم اولین نشنه ها از بروز این محصولات همین برچسب های ساده بودند. البته این نوع از چاپ بر روی شیشه هنوز به صورت کامل از رده خارج نشده است. بلکه به علت ارزان تر بودن و قیمت بسیار پایین برخی افراد برای برخی از موارد برای شیشه ها به سمت برچسب ها می روند. ما در این بخش و در انتهای این مطلب تصویری از این برچسب ها را به شما عزیزان ارائه می دهیم. در این تصویر می توانید با یکی از این بر چسب ها که می توانیم چاپ را بر روی آن انجام می دهند آشنا شوید.همان طور که می بینید این بر چسب ها به صورت متنی می باشد. در طرح های مختلفی و در سایز های مختلفی قابل ارائه می باشند. اما به طور کلی می توان گفت که به دلیل شرایط بدی که دارند از نظر استقامت و همچنین ماندگاری بهترین گزینه برای چاپ بر روی شیشه ها محسوب نمی شوند. باید برای چاپ ماندگار و با کیفیت بالا بر روی شیشه ها حتما به سراغ مدرن ترین و به روز ترین این محصولات یعنی شیشه های چاپی برویم و این شیشه ها برای دکوراسیون و نما سازی استفاده کنیم.

 
شیشه چاپی

برچسب بهتر است یا چاپ بر روی شیشه؟

در بخش بالای به شما عزیزان همراهان کامادر گفتیم که بر چسب های قابل نصب بر روی شیشه ها گزینه های مناسبی نیستند. این گزینه ها کم خرج ترین و ارزان ترین راه رسیدن به خواسته های دکوراسیون ما هستند. اما مطمئن ترین راه و بهترین راه نیستند. اما چرا؟ خوب بیایید به این سوال پاسخ بدهیم. این نکته بسیار مهم است که ماندگاری اثر و کیفیت اثر می تواند برای ما بهترین گزینه و مهم ترین گزینه باشد. اگر به دنبال این موضوع باشیم و دوام و کیفیت طرح های چاپ شده و یا نقش بسته بر روی شیشه ها برای ما مهم باشد، هیچ گزینه ای بهتر از چاپ اتوماتیک بر روی شیشه نمی باشد.

به همین دلیل در پاسخ به این سوال باید به شما عزیزان بگوییم که قطعا شیشه هایی که بر روی آنها چاپ صورت می گیرد بهتر از شیشه هایی هستند که با بر چسب طراحی می شوند. به همین دلیل باید گاهی فراتر از چند روز و چند هفته را در نظر بگیریم. برای آنکه بتوانیم دقیق تر و بهتر به این سوال پاسخ دهیم باید در ابتدا شما را با معایب بر چسب های چوبی قابل نصب بر روی شیشه ها آشنا کنیم. سپس در خصوص مزایای شیشه هایی که بر روی آنها چاپ صورت می گیرد بپردازیم. در خصوص مزایای این برچسب ها در همین حد باید گفت که قیمت بسیار بسیار پایین این بر چسب ها مزیت مهم می باشد.

پیش از ادامه دادن این مطلب باید به شما توصیه کنیم که برای ثبت سفارش خرید شیشه های مد نظر خود هم اکنون از طریق شماره های تماس مندرج در سایت با کارشناسان و مشاوران ما در شرکت کامادر تماس حاصل نمایید. شماره هایی که در این وب سایت درج شده اند بهترین و سریع ترین راه تماس شما با ما می باشد.

شیشه چاپی

معایب برچسب های قابل نصب بر روی شیشه ها

از مهم ترین معایب این برچسب ها به نسبت شیشه چاپی می توانیم اشاره کنیم به عدم ماندگاری بالا. این یک فاکتور بسیار مهم می باشد که برچسب ها فاقد آن می باشند. هم مرور زمان و هم بر اثر شست و شو و بارش برف و باران این بر چسب ها آسیب می بینند. تصور کنید طرح زیبایی را که انتخاب کرده اید و بر روی شیشه خود نقش بندی کرده اید پس از مدتی دچار افت کیفیت و از بین رفتن بخش هایی از خود شود. آیا این همان چیزی بود که شما در پی آن بودید. برای مثال شما تصویری از برند خود مثلا کامادر را بر روی شیشه فروشگاه خود نصب کرده اید. اگر برخی حروف آن بیفتد چه اتفاقی رخ می دهد؟ قطعا نتیجه برای شما اصلا دلخواه و دلچسب نخواهد بود. بنابراین به شما توصیه می کنیم که حتما با کارشناسان و مشاوران ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید تا ما با ارائه بهترین مشاوره های ممکن به شما عزیزان استفاده کنید. به این تریب می توانید بهترین انتخاب را برای کار خود داشته باشید و انتخابی داشته باشید که بتوانید به آن تکیه کنید. شیشه ها چاپ شده بهترین گزینه ها برای طراحی دلخواه بر روی شیشه ها می باشد. شما عزیزان می توانید هم اکنون از طریق شماره های مندرج در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 

مزایای شیشه چاپی

همان طور که گفتیم شیشه چاپی یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده می باشد. برای درک بهتر این موضوع ابتدا باید به بررسی مزایای مهم شیشه چاپی بپردازیم. در این بخش از مطلب شرکت کامادر در راستای تعریف بیشتر شیشه چاپی قصد دارد که مزایای این شیشه ها را به شما عزیزان توضیح دهد.

  • دوام و ماندگاری بسیار بالا در برابر گذر زمان : این یکی از مهم ترین ویژگی ها و مزیت هایی می باشد که شیشه چاپی دارد و شما می توانید به این مزیت بزرگ اتکا کنید.
  • این شیشه ها دارای امکان طرح بندی های مختلف می باشد که شما می توانید در رنگ های مختلفی و طرح های مختلفی را بر روی آن پیاده سازی کرد.
  • قابلیت تحمل بالا در برابر ضربه به دلیل جنس سکوریت آن که می تواند بسیار مقاوم باشد.
  • از مهم ترین مزایا و ویژگی های این شیشه ها می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که این شیشه ها دارای قابلیت نصب در فضای داخلی و یا بیرونی می باشد. این موضوع به دلیل این است که امکان این وجود دارد که در برابر بارش برف و باران هیچ آسیبی نبیند. به همین دلیل می توانید از این شیشه ها در فضای باز استفاده کنید و نگران از بین رفتن آن نباشید. به همین دلیل باید حتما به این مسئله توجه کنید که بر اساس میزان ویژگی ها و امکاناتی که دارد این شیشه ها را انتخاب کنید.
  • امکان استفاده از آن در بین کابین و در کابینت. که به شیشه چاپی بین کابینت و شیشه چاپی کابینت گفته می شود.

 

شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت در تهران در زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.