مزایا و کاربرد های شیشه سکوریت در مشهد

شیشه لمینت در مشهد ، شیشه لمینت یکی از انواع شیشه ها میباشد که بسیار کاربردی و مقاوم است . بسیار محبوب و در عین حال در خیلی از مکان ها میشود از این نوع شیشه استفاده کرد . این شیشه یکی از محبوب ترین شیشه ها در بین شیشه های موجود در بازار است که به علت مقاومت زیاد و همینطور تنوع در آن بسیار مورد استفاده مردم قرار میگیرد. شیشه از دیر باز تا کنون مورد استفاده انسان ها بوده است .

1- شیشه لمینت در مشهد

2- شیشه لمینت چه کاربرد های دارد ؟

3- فواید شیشه لمینت چیست ؟

4- راه های تشخیص شیشه لمینت چیست ؟

5- مزایای شیشه لمینت چیست ؟

در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید تا در مورد شیشه لمینت و شیشه لمینت در مشهد به شما عزیزان توضیحاتی را ارائه دهیم .

شیشه لمینت در مشهد

شیشه لمینت چیست ؟ شیشه لمینت از چند لایه شیشه های سکوریت و چتد لایه پلاستیکی پی وی بی متصل میگردد و بهم پیوند میخورند. و باید این را هم بدانید که شیشه های لمینت در ضخامت های مختلفی تولید و عرضه میشوند . و دانستن این نکته بسیار حائز اهمیت است که بدانید این شیشه با اتوکلاو در دمای هزار و چهارصد درجه سانتی گراد و با فشار تا چهار ده بار پردازش میگردد.

باید این نکته را بدانید که پلی وینیل بوتیرال (PVB) متداول ترین لایه ای است  که در شیشه لمینت بسیار زیاد به کار میرود . اما ممکن است از لایه های شیشه شفاف در بین این شیشه ها برای افزایش ویژگی های بسیار خاصی مانند ، عایق های خورشیدی ، عایق های حرارتی ، محافظت در برابر آتش و …. استفاده شود .

اما حالا تحولات اخیر شامل لایه های ، یونوپلاستیک با تکنولوژی بالا امروزه باعث زیاد تر شدن امنیت این شیشه ها شده است . شرکت کامادور یکی از ارئه دهنده های شیشه لمینت میباشد که شما عزیزان میتوانید با ما در تماس باشید . باید این نکته را یاد آوریم شویم که به گفته تولید کنندگان شیشه های چند لایه که دارای یون های  پلاستیک هستند و یون های پلاستیک در آن ها استفاده شده است .

بسیار سبک تر و همچنین بسیار مقاوم تر از شیشه های سکوریت معمولی میباشد . این شیشه ها میتواند در برابر طوفان های شدید و ضربه ها ، همینطور انفجار های بسیار قدرتمند مقاوم باشد و مقاوم عمل کند . این شیشه ها دارای طرفداران بسیار زایدی است و مردم از این شیشه ها بسیار زیاد استفاده میکنند . همانطور که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم شیشه ها از دیر باز تا کنون مورد استفاده انسان قرار گرفته است و انسان ها از گذشته تا کنون از این شیشه ها استفاده میکنند .

این شیشه ها با پیشرفت تکنولوژی در این عرصه دچار تحولات عظیمی شد و انواع مختلف شیشه تولید و به بازار عرضه شد . شیشه لمینت یکی از همین انواع شیشه میباشد که بسیار محبوب و پر طرفدار است و در این حال بسیار مقاوم و قوی میباشد . ایم نکته را هم باید خدمت شما عزیزان بگوییم که شیشه های مقاوم با لایه های پلی کربنات در شیشه های ضد گولوله مورد استفاده قرار میگیرد.

شرکت کامادر یکی از ارائه دهنده های شیشه لمینت در مشهد میباشد.

کاربرد های شیشه لمینت چیست ؟

همانطور که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم شیشه ها از گذشته تا کنون مورد استفاده انسان ها قرار گرفته است و دارای کاربرد های بسیار زیادی میباشد . اما با پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت چشم گیری در این صنعت این شیشه ها به مرور زمان دارای تحولات بسیار زیادی شده اند و انواع مختلفی از شیشه متولد و تولید شده که هر کدام دارای کاربرد ها و ویژگی های منحصر به فرد خود میباشد .

شیشه ها دارای انواع مختلفی میباشد و شیشه لمینت نیز یکی از انواع این شیشه ها میباشد که بسیار مقاوم است و این مقاوم بودن باعث معروف شدن این شیشه ها شده است . خیلی از شیشه لمینت استفاده میکنند اما گاهی برای دیگران سوال پیش می اید که تشخیص شیشه لمینت به چه صورت است ؟ که این سوال را در ادامه ی مقاله جواب خواهیم داد پس شما در ادامه ی مقاله همراه ما باشید . هر شیشه ای که به تولید میرسد و عرضه میشود دارای کاربرد های مختلفی میباشد .

که شیشه لمینت هم از این قضیه جدا نیست و دارای یکسری کاربرد ها میباشد . که قصد داریم این کاربرد ها را خدمت شما عزیزان شرح دهیم تا با این کاربرد ها به طور کامل آشنا شوید . پس در ادامه ی این مقاله همراه ما باشید تا در مورد کاربرد های شیشه لمینت توضیحاتی را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم . در ادامه به موضوع کاربرد های این شیشه و تشخیص شیشه لمینت میپردازیم .

باید این نکته را بدانید که این شیشه سازه ای میباشد که دارای کارایی بسیار بالایی هست . این شیشه ها در بیشتر پروژه های ساختمانی اداری و تجاری استفاده میشود . محبوبیت این شیشه ها بسیار زیاد است و روز به روز تقضا برای این شیشه ها در پروزه های ساختمانی بیشتر میشود . در ادامه ی مطالب به کاربرد این شیشه ها اشاره خواهیم داشت :

این شیشه چه کاربرد هایی دارد ؟

1- از شیشه لمینت در نمای ساختمان ها برای ساختمان های مسکونی و ساختمان های تجاری استفاده میشود و در این ساختمان ها بسیار پر کاربرد است .

2- سقف های شیشه ای کاربرد دیگر این شیشه ها میباشد که بسیار از آن استفاده میشود و طراحان و معماران این سقف ها را پیشنهاد میدهند و این سقف ها بسیار مردن و شیک میباشد.

3- نرده شیشه ای کاربرد دیگر این شیشه ها است . نرده شیشه ای امروزه دارای طرفداران بسیار زیادی شده است و خیلی ها برای زیبایی دکور و همچنین نمای داخلی ساختمان ها از این نرده ها استفاده میکنند.

4- استخر های شیشه ای کاربرد دیگر شیشه لمینت میباشد که امروزه بسیاری برای زیبایی استخر خود از شیشه استفاده میکند. استفاده از این شیشه ها در استخر یک محیط زیبا و جذاب و در این حال مدرن را به وجود می آورد که بسیار پرطرفدار میباشد .

5- بالکن شیشه ای یکی دیگر از کاربرد های این شیشه ها میباشد . بالکن های شیشه ای امروز جای گزین بسیار مناسبی برای بالکن هایی با نمای سنگی میباشد . بالکن هایی شیشه ای به نمای ساختمان یک زیبایی خاص و مدرن را هدیه میدهد و استفاده از بالکن های شیشه ای باعث میشود که از محیط بهترین استفاده ممکن را کرد و بسیار کاربردی و در عین حال جذاب است .

موارد گفته شده از کاربرد های فراوان این شیشه ها بوده است . در ادامه ی مطالب سعی داریم تا توضیحاتی دیگر از این شیشه و همینطور تشخیص شیش لمینت را برای شما عزیزان روشن کنیم . پس در ادامه ی مطالب همراه ما باشید .

شما عزیزان باید این نکته را بدانید که شرکت کامادر یکی از ارائه دهنده های شیشه لمینت در مشهد میباشد . و شما عزیزان ساکن مشهد میتوانید برای سفارش شیشه سکوریت با شرکت کامادر تماس حاصل فرمایید .

فواید شیشه لمینت چیست ؟

در ادامه ی مطلب سعی داریم تا در مورد فواید این شیشه و همچنین در مطالب بعدی سعی داریم در مورد نحوه ی نشخیص شیشه لمینت توضیحاتی را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم . در ادامه ی مطالب همراه ما باشید تا با فواید این شیشه آشنا شوید .

1- یکی از فوایدی که این شیشه ها دارد این است که ایمن ، مطمعن و ضد ضربه میباشند و این در نوع خود بسیار فواید مهمی ست .

2- با استفاده از این شیشه ها امنیت را برای خود به ارمغان میاورید .

3- یکی از فواید مهمی که این شیشه ها دارد ضد گلوله بودن آن است که بسیار ویژگی مهم و در عین حال بسیار کاربردی میباشد .

4- این شیشه ها دارای عایق صدا و کنترل نویز میباشد و با استفاده از این شیشه ها اسایش را برای خود ایجاد میکنید .

5- این شیشه ها دارای تنوع در طرح و رنگ میباشد .

6- شیشه لمینت با هر نوع طراحی و معماری متناسب میباشد .

شیشه لمینت یکی از پر طرفدار ترین نوع شیشه میباشد . ولی مهم تر از هر چیزی تشخیص شیشه لمینت میباشد .

یکی از بزرگ ترین ارائه دهنده های شیشه لمینت در مشهد شرکت کامادر میباشد .

راه های تشخیص شیشه لمینت چیست ؟

  1. همان طور که گفتیم شیشه لمینت از چند لایه شیشه سکوریت و pvb تشکیل شده است بنابراین ضخامت بیشتری نسبت به شیشه معمولی و شیشه سکوریت دارد. به طوری که با چشم می توان آن را به راحتی تشخیص داد.
  2. نوع شکستن این شیشه ، تمایز عمده آن از سایر شیشه های موجود است . همان طور که اشاره کردیم هنگام ضربه محکم اگر لایه های شیشه بشکند فرو نمی ریزد و به لایه میانی می چسبد.
  3. شکل شیشه های لمینت : برخی از شیشه های لمینت به صورت منحنی، مربع و … طراحی می شوند که این خصوصیت مختص شیشه لمینت است.

این نکته را هم به شما عزیزان بگوییم که شرکت کامادر یکی از ارائه دهنده های شیشه سکوریت در شیراز و تمام نقاط ایران است .

تفاوت شیشه لمینت و شیشه سکوریت و شیشه خام و یا معمولی در چیست ؟

همانطور که میدانید شیشه ها از لحاظ نحوه ی تولید به انواع مختلفی تقسیم بندی میشوند و کاربرد های مختلفی دارند و در مکان ها و فضا های متفلی مورد استفده قرار میگیرند. برای انتخاب این شیشه ها مکانی که قرار است از آن استفاده شود به انتخاب شیشه کمک میکند.

شرکت کامادر یکی از ارائه دهنده های شیشه لمینت در مشهد و شیراز است .

شیشه های معمولی و یا خام چیست ؟

این شیشه ها همانطور که میدانید از گذشته تا کنون مورد استفاده انسان ها قرار دارد و کاربرد این شیشه ها در منازل مسکونی و دفاتر و اداره جات ها و … میباشد . در این مکان های نامبرده از این نوع شیشه استفاده میشود .

اما این شیشه ها از مقاومت زیادی بر خوردار نیستند . در برابر کوچک ترین ضربات نیز این شیشه ها شکسته میشود و از هم میپاچد و خورد میشود . این شیشه ها در صورت شکسته شدن به قطعات بزرگ تیز و برنده تبدیل میشوند که میتواند اسیب جسمانی وارد کند. از همین رو به خاطر مقاومت کم باید در استفاده از ان ها بسیار دقت کرد . چرا که در صورت شکسته شدن میتواند خطرات اسیب پذیری را به همراه داشته باشد.

شیشه سکوریت چیست و به چه شیشه های سکوریت گفته میشود ؟

این شیشه ها که اصطلاحا به آن شیشه های نشکن و میرال هم گفته میشود. در ذهن بیشتر مردم این شیشه ها به شیشه های نشکن معروف میباشد . اما باید این نکته را به شما عزیزان و همراهان برسانیم که شکستن یکی از خواص بارز شیشه ها میباشد و هر شیشه ای ممکن است دچار شکستگی شود .

اما شیشه های سکوریت هفت برابر مقاوم تر نسبت به شیشه های معمولی و یا خام میباشند . شیشه های معمولی با کوچک ترین ضربه شکسته میشوند اما شیشه های سکوریت در برابر ضربات سنگین هم نیز مقاومت دارد . شیشه های معمولی و خام در دمای بیشتر از 60 درجه سانتی گراد مقاوم نیستند و دچار شکستگی میشود .

اما شیشه های سکوریت تا دمای 300 درجه سانتی گراد مقاوم است . این شیشه ها در نحوه ی تولید با شیشه های خام هم تفائت دارد و این شیشه ها را در کوره هایی با دمای بالا نگه میدارند و سپس با فشار هوای سرد به آن شوک میدهند و شیشه سکوریت تولید میشود.

شیشه لمینت چیست ؟

مقاومت شیشه لمینت بسیار زیاد تر از شیشه های معمولی و خام میباشد . این شیشه ها از ضریب اطمینان خاطر بیشتری برخور دار است . و این خواص به علت داشتن لایه پلیمری میباشد. و این لایه پلمیری در میان آن ها قرار دارد . و بسته به اینکه شیشه مد نظر کارفرما یا همان مشتری چند میلی متر است و در چه مکانی و با چه کاربردی قرار است از این شیشه استقاده شود .

این شیشه ها از دو و یا چند لایه شیشه سکوریت و یا شیشه خام و یا چند لایه پلیمری تحت عنوان پی وی بی به فشار و حرارت های یک پارچه میرسد . و با همین فرایند این شیشه دارای مقاومت میشود.

شرکت کامادر یکی از شرکت های ارائه دهنده شیشه لمینت در مشهد میباشد .

مزایای شیشه لمینت چیست ؟

1- مقاومت بسیار قوی در برابر ضربات احتمالی

2- این سیستم دارای عایق حرارتی و رطوبتی میشباشد.

3- این سیستم داری عایق صوتی میباشد.

4- در برابر تخریب حالت ایستایی دارد و ایمن است

5- با استفاده از این شیشه میشود امنیت را تامین کرد.

6- این سیستم دارای شفافیت بالا و همیطنور مقاوم در برابر اشعه های مضر خورشیدی میباشد.

7- با تابش نور خورشید در رنگ آن تغییری ایجاد نمی شود.

شرکت کامادر یکی از شرکت های ارائه دهنده شیشه لمینت در مشهد میباشد .

 

شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت  زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.