نصب و اجرای بالکن شیشه ای در تهران

بالکن شیشه ای در تهران یکی از جدید ترین پدیده های معماری و نما سازی ساختمان ها استفاده از دیوار های شیشه ای برای تراس ها و بالکن ها می باشد. شیشه های تاشو مورد استفاده برای بالکن که دارای مزایا و ویژگی های بسیار زیادی می باشد.

در ادامه موضعات زیر را مورد بررسی قرار خواهیم داد :

1- بالکن شیشه ای در تهران

2- کاربرد های بالکن شیشه ای در تهران

3- قیمت بالکن شیشه ای در تهران

در ادامه ی این مقاله همراه ما باشید تا در مورد بالکن شیشه ای در تهران  برای شما عزیزان توضیحاتی را ارائه دهیم تا با بالکن شیشه ای آشنا شوید و بدانید که بالکن شیشه ای در تهران چیست و چه کاربرد هایی دارد و همچنین قیمت این سازه را هم بدانید .

بالکن شیشه ای در تهران یکی از جدید ترین پدیده های معماری و نما سازی ساختمان ها استفاده از دیوار های شیشه ای برای تراس ها و بالکن ها می باشد. شیشه های تاشو مورد استفاده برای بالکن که دارای مزایا و ویژگی های بسیار زیادی می باشد.

در ادامه موضعات زیر را مورد بررسی قرار خواهیم داد :

1- بالکن شیشه ای در تهران

2- کاربرد های بالکن شیشه ای در تهران

3- قیمت بالکن شیشه ای در تهران

در ادامه ی این مقاله همراه ما باشید تا در مورد بالکن شیشه ای در تهران  برای شما عزیزان توضیحاتی را ارائه دهیم تا با بالکن شیشه ای آشنا شوید و بدانید که بالکن شیشه ای در تهران چیست و چه کاربرد هایی دارد و همچنین قیمت این سازه را هم بدانید .

بالکن شیشه ای

بالکن شیشه ای در تهران، این سازه بسیار محبوب و پر طرفدار است و این سازه در این شهر نیز بسیار پر کاربردی است . همانطور که به شما عزیزان اشاره کردیم باکن شیشه ای در دهه های اخیر بسیار محبوب شده است .

این سازه یک زیبایی شیک و مدرنی را به وجود می آورد که واقعا جذاب و زیباست و باید این نکنته را هم خدمت شما عزیزان بگوییم که علاوه بر زیبایی مدرنی که این سازه دارد ، دارای مزایای بسیار زیادی هم میباشد که در ادامه ی این مقاله مزایای بالکن شیشه ای در تهران را خدمت شما عزیزان خواهیم گفت.

پس برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی بالکن شیشه ای در تهران در ادامه ی این مقاله همراه ما باشید تا در مورد مزایا و کاربرد های شیشه بالکنی و … برای شما عزیزان توضیحاتی را ارائه دهیم تا با این سازه بسیار خوب آشنا شوید .

بالکن شیشه ای در تهران

بالکن شیشه ای در تهران چیست : همان طور که گفتیم این محصولات پدیده های نوین معماری هستند که توانسته اند تحول بسیاری را در صنعت معماری نمای ساختمان به وجود آورند. این شیشه ها به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت باز و بسته شدن دارند. به گونه ای این سیستم طراحی شده است که دارای بخش های مختلفی برای باز و بست شدن می باشد.

بنابراین به صورت دلخواه می توانیم نسبت به باز کردن یک یا دو یا حتی در فصول مناسب تمامی بخش های آن را باز کنیم. به همین دلیل بالکن شیشه ای درتهران بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است.

از طرفی نوع چرخش و باز و وبسته شدن این بخش ها به گونه ای طراحی شده است که در زمان شست و شو و نظافت هیچ مشکلی را به وجود نمی آورد و به راحتی عملیات شست و شو صورت می پذیرد.

یکی از مهم ترین دغدغه ها در این شرایط این است که چهارچوب یا همان فریم این شیشه های تاشو بالکنی بر اثر تغییرات مداوم هوا دچار دفرمگی شوند. همچنین این نگرانی وجود دارد که بر اثر رطوبت دچار زنگ زدگی نیز شوند. اما جای نگرانی نیست.

چرا که فریم این محصولات از جنس پروفیل آلمینیوم می باشد که با آلیاژ مقاوم و بسیار مستحکم آب کاری شده است. به همین دلیل و با استفاده از این سیستم تمامی نگرانی ها و دغدغه ها از بین می رود. این موضوع به عمر مفید استفاده از این محصولات اضافه می کند.

بالکن شیشه ای در تهران با پروفیل های آلمینیومی مقاوم در برابر تغییرات دما و و زنگ زدگی می باشد. به همین دلیل استفاده از این محصولات در تمامی شهر های کشور، به خصوص شهر های شمالی که دارای رطوبت بالایی هستند و بارندگی زیادی در آن وجود دارد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت کامادر یکی از ارائه دهنده های بالکن شیشه ای درتهران میباشد .

کاربرد های باکن شیشه ای درتهران چیست ؟

بالکن شیشه ای درتهران : همان طور که از نام این محصولات مشخص است این محصولات در تراس ها و بالکن های خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. هدف اصلی از ساخت این محصولات زیبا سازی نمای ساختمان ها بود. البته زمانی که از این محصولات در تراس ها استفاده می کنیم،

این امکان برای ما به وجود می آید که در تمامی طول سال و در فصل های مختلف و در هر شرایط آب و هوایی بتوانیم از محیط بالکن ها استفاده کنیم. همچنین وجود بالکن شیشه ای درتهران موجب می شود محیط تراس و بالکن از گزند باد و باران و گرد و خاک در امان باشد.

این مسئله کمک می کند آن محیط همیشه از نظر نظافت در شرایط مناسبی باشد. اکثر خانم ها به دغدغه شست و شو تراس خانه رو به رو هستند. محیطی که مدام در معرض باد و باران قرار دارد. همچنین گرد و غبار در این محل بسیار است.

از طرفی به طور معمول ساکنین دیگر ساختمان اجازه شستن تراس با آب را نمی دهند چرا که آب به تراس آنها می ریزد. به همین دلیل اگر تراس شما با استفاده از شیشه بالکنی تاشو تزئین شده باشد این مشکلات بر طرف می شود.

همچنین قابلیت باز و بسته شدن تمامی بخش های این شیشه های تراس این امکان را برای شما فراهم می کند که بنا به شرایط آب و هوایی بخشی یا تمام شیشه بالکن را باز کنید و از آب و هوا لذت ببرید. همچنین می توانید در برخی از فصول سال به طور کامل این شیشه ها را ببندید و از ورود رطوبت و باد و باران به داخل تراس و بالکن جلوگیری نمایید.

بالکن شیشه ای درتهران بسیار محبوب و پرطرفدار شده و در این شهر از این سازه بسیار استفاده میشود.

مزایای بالکن شیشه ای در تهران چیست ؟

بالکن شیشه ای درتهران:  به عنوان یکی از محبوب ترین انواع شیشه های مورد استفاده در تراس های ساختمان های جدید بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مهم ترین پرسش های شما عزیزان بحث قیمت این شیشه ها می باشد. به همین شرکت کامادر در این مطلب قصد بررسی این مسئله را دارد.

به طور کلی محاسبه قیمت بالکن شیشه ای در تهران بر حسب متراژ می باشد. همچنین نکته ی بسیار مهم در حین نیز جنس شیشه مورد استفاده در ساخت و طراحی شیشه بالکنی می باشد. برای این بخش از ساختمان شما می توانید هم از شیشه سکوریت استفاده کنید هم از سایر انواع شیشه های مستحکم.

اما به طور کلی می توان گفت یکی از مستحکم ترین انواع شیشه های موجود در بازار معمولا در ساخت شیشه بالکنی استفاده می شود. این شیشه های مستحکم به شیشه های ضد سرقت و یا شیشه های ضد گلوله نیز معروف هستند. اما در بازار نامی که برای این شیشه های مستحکم معروف است و مورد کاربرد قرار میگیرد،

شیشه لمینت می باشد. این شیشه ها مانند شیشه های سکوریت طی مراحلی تولید می شوند. اما تفاوت آنها با شیشه سکوریت در میزان استحکام و مقاومت آنها می باشد.

شما عزیزان برای اطلاع از قیمت بالکن شیشه ای در تهران میتوانید با شماره های درج شده در سایت کامادر تماس حاصل فرمایید .

قیمت بالکن شیشه ای درتهران چقدر است ؟

امروزه بالکن شیشه ای مدرن در معماری ساختمان محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. دلیل آن اینست که در همه شرایط آب و هوایی می توانید از بالکن خود استفاده کنید . زمانی که هوای بیرون خنک و دلچسب است می توانید با باز کردن شیشه های بالکن خود از هوا لذت ببرید و در هوای بارانی و برفی از پشت شیشه های بالکن خود در حال نوشیدن قهوه از تمایشای آن لذت ببرید .

همچنین شیشه شفاف باعث می شود که بالکن بزرگتر به نظر برسند و زیبایی را برای خانه شما به ارمغان بیاورد.
بالکن شیشه ای می تواند چیزهای زیادی به یک ساختمان اضافه کند ؛ نقطه کانونی زیبا ، چشم انداز وسیع به دنیای خارج ، نور و فضای کافی ، کاهش صدای باد ، و همه مزایای ایمنی همراه با داشتن یک معماری با کیفیت. همه این موارد باعث شده  سازه شیشه ای  در بین افراد محبوبیت زیادی داشته باشد.

برای نصب بالکن شیشه ای درتهران چقدر زمان مورد نیاز است ؟

فرآیند آماده سازی سیستم شیشه بالکن در شرکت بزرگ کامادر حدود ۱۰ روز بطول می انجامد. اما نصب بالکن شیشه ای در محل پروژه به متراژ و شکل بالکن ارتباط و بستگی دارد.

 

شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت  زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… همچنین شرکت کامادر دارای نمایندگی رسمی شیشه حمام در شیراز است . با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

برای نصب بالکن شیشه ای و نیاز به زیر ساخت خاصی هست ؟

تیم فنی شرکت کامادر همواره تلاش مینماید وزن کل اجزای سیستم شیشه بالکن ریلی را به صورت مساوی روی کف و سقف تقسیم نمایند. از این جهت بهترین گزینه برای کف، سنگی با ضخامت ۳ سانتی متر است بطوریکه کاملاً تراز باشد. در قسمت سقف نیز اگر نبشی نمای ساختمان و یا خود سقف قابلیت تحمل وزن سیستم را داشته باشند فریم آهنی اجرا نمی شود. ولی اگر سقف ضعیف یا کاذب باشد نیاز است تسمه کشی و گاها قوطی کشی انجام شود.