برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

شیشه حمام

 شیشه حمام : به قسمت جدا کننده قسمت دوش سرویس بهداشتی از ما بقی محیط سرویس بهداشتی ، به اصطلاح عامیانه شیشه حمام گفته میشود . باید این نکته را توجه داشته باشید که در ساخت شیشه حمام در تهران باید از مواد ضد آب استفاده میشود .

به این علت باید از مواد ضد آب استفاده شود که در محیط مرطوب از خود مقاومت نشان دهند و پوسیده و خراب نشوند .

فلز های آلومینیوم ، برنج های آبکاری شده ، پلاستیک و استیلنس استیل ، در پارتیشن حمام جایز است . برای پروفیل های دیواری و یا پروفیل های ریلی ، معمولا از آلومینیوم های آنادیز شده به علت این که استحکام بالایی دارد استفاده میشود .

باید این نکته را بدانید که برای ساخت غلطک های ریلی ، که نیاز به مقاومت بالا در برابر خوردگی دارند ،  از برنج های آبکاری شده استفاده میشود .

برای ساخت دستگیره و بازو های نگه دارنده شیشه به علت نیاز به ظاهری زیبا و جذاب و مدرن و همچنین استحکام نسبتا خوب از استیلنس استیل استفاده میشود .

همان طور که می دانیم و از نام این محصولات مشخص است این محصولات شیشه هایی هستند که از آنها برای ساخت کابین دوش استفاده می شود. این محصولات از جنس شیشه هستند. این مسئله به این معنا است که این محصولات از بهترین متریال های ممکن هستند و دارای زیبایی بسیار زیادی می باشند.

نمونه شیشه حمامی ثابت

مقاومت شیشه حمام چقدر است؟

شیشه حمام و مقاومت این سازه : سوالی که در این بخش از مقاله بررسی مزایای شیشه حمام قصد بررسی آن را داریم این است که آیا شیشه های مورد استفاده در ساخت کابین دوش ایمن می باشد؟ حتما ایمنی یکی از مهم ترین مواردی است که شما آن را به عنوان ضمانتی می خواهید. چرا که همسر و فرزند و یا فرزندانتان به حمام رفت و آمد دارند.

اگر فرزند شما سن کمی داشته باشد و امکان دارد که شیطنت کند و ضربه ای به شیشه بزند، خوب اگر این شیشه بشکند چه اتفاقی می افتد؟ آیا خطری می تواند جان فرزند یا خود شما را تهدید کند؟

باید به شما بگوییم کاملا حق دارید که نگران باشید. اما جایی برای نگرانی نمی باشد. چرا که جنس شیشه های مورد استفاده در ساخت کابین دوش و حمام شیشه ای از جنس شیشه هایی بسیار مستحکم و بسیار قوی به نام شیشه سکوریت می باشد.

به همین دلیل این شیشه ها که عموما با ضربه بچه های کوچک نمی شکند. اگر هم با ضربه ای به صورت اتفاقی شیشه بشکند به قطعات بسیار خورد و بی خطری تبدیل می شود که موجب می شود خطری برای افراد نداشته باشد. به همین دلیل جای نگرانی نیست و شما می توانید با امنیت بالا از این محصولات استفاده کنید.

در نتیجه می توانیم بگوییم یکی از مهم ترین مزایای و خرید شیشه حمام و استفاده از این محصولات این است که این شیشه ها دارای امنیت بسیار بالایی هستید و این موضوع می تواند موجب افزایش آسایش شما باشد و شما از این محصولات با خیالی آسوده استفاده نمایید.

شیشه حمام
نمونه شیشه حمامی ثابت

کاربرد شیشه حمام

شیشه حمام یکی از مهم ترین کاربرد های استفاده از این شیشه ها این است که در ساخت و راه اندازی کابین دوش در حمام شما مورد استفاده قرار می گیرد. البته این محصولات فقط در حمام های خانه ها مورد استفاده نمی باشد بلکه در استخرهای عمومی نیز می توانیم از این محصولات استفاده کنیم.

البته جایی برای نگرانی نیست. چرا که می توانیم با کمک شیشه سندبلاست کار کنیم که درون این محیط دیده نشود. به همین دلیل می توانیم از این محصولات به راحتی استفاده کنیم.

این زیبایی تاثیر گذار باعث می شود بسیاری از افراد قصد کنند که این محل زیبا را برای خانه خود و خصوصی ترین بخش از منزل خود ایجاد کنند. از همین رو این محصولات بیش از سایر محصولات در فضای مجازی طرفدار پیدا کرده است و جست و جو های زیادی را به خود اختصاص می دهد.

دلیل این همه استقبال این است که ما مقاله بررسی مزایای شیشه حمام  و خرید شیشه حمام را برای شما عزیزان فراهم کنیم. چرا که حتما مزایای بیشمار یک محصول موجب می شود این محصول بتواند تا این حد بین مردم پر طرفدار باشد.

مزیت های شیشه حمام

را همانطور که میدانید هر محصولی که تولید میشود دارای یکسری مزیت ها میباشد که شیشه حمام هم از این قضیه جدا نیست و یکسری مزیت های خیلی خوبی دارد.

که در این بخش از نقاله سعی داریم تا در مورد مزیت های شیشه حمام به شما عزیزان توضیحاتی را ارائه دهیم تا با مزیت های این سازه آشنا شوید . و بدانید که این سازه چه مزیت هایی دارد .

زمانی که مزیت های یک محصول را بدانید خیلی راحت تر میتوانید در انتخاب خود عمل کنید و از زیبایی و مزیت های محصولی که خریداری میکنید نهایت لذت را ببرید .

مکان استفاده از شیشه چاپی در ساخت کابین دوش که کمک می کند این محصولات بسیار زیبا تر شود.

امکان استفاده از طرح های متنوع و رنگ بندی ها متنوع در ساخت کابین دوش و استفاده بسیار بهینه از این محصولات می تواند کاربردی باشد. از این موضوع می توانیم به عنوان دیگر مزایای شیشه حمام اشاره کنیم.

قابلیت استفاده در منازل مسکونی و استخر های عمومی و همچنین حمام های عمومی که می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد.

مقرون به صرفه بودن و هزینه های پایین نصب و راه اندازی که می تواند یکی از مهم ترین مزایای این محصولات باشد.

تنوع در پیاده سازی انواع حالت های باز و بسته شدن محصولاتی که از آنها استفاده می کنیم.

امکان استفاده از پارتیشن شیشه ای در ساخت کابین دوش که می تواند منجر به پارتیشن بندی حمام می شود.

ادارای قابلیت بسیار بالا می باشد.

کابین دوش
کابین دوش

میزان مقاومت شیشه حمام

شیشه حمام : مقاومت شیشه هایی که در ساخت کابین دوش مورد استفاده قرار می گیرد تا چه اندازه مقاوم هستند؟ میزان مقاومت این شیشه ها بر اساس جنس ساخت شیشه می تواند متفاوت باشد.

قطعا که در ساخت کابین دوش از شیشه های خام یا معمولی استفاده نمی شود. این محصولات کاملا شکننده هستند و از آنها نمی توانیم استفاده کنیم. اما از شیشه های مختلفی می توانیم در ساخت این محصولات استفاده کنیم. یکی از این شیشه ها، شیشه سکوریت هستند.

این شیشه ها می توانند تا 7 برابر ضربه ها را به نسبت شیشه های معمولی تحمل کنند. اگر از شیشه لمینت استفاده کنیم میزان مقاومت تا دو برابر نیز بیشتر می شود. به همین دلیل باید به این مسئله اشاره کنیم که میزان ساخت این محصولات می تواند بر اساس انتخاب خود آنها باشد.

 

ضخامت شیشه پارتیشن حمام

خرید شیشه حمام ، در این مورد باید خدمت شما عزیزان بگوییم که ضخامت شیشه سکوریت بسته به پروفیل و یراق استفاده شده ، میتواند از چهار میلی متر ، تا هشت میلی متر متغییر باشد . باید این نکته را هم خدمت شما بگوییم که ، هر چقدر مقدار پروفیل احاطه شده شیشه بیشتر باشد ، ضخامت شیشه را کمتر میکند ، در شیشه های تک و یا به اطلاح پاتریشن های حمام هتلی باید از ضخامت شیشه هشت الی ده میل استفاده کرد .

کابین دوش
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]