نمایندگی شیشه سکوریت در اصفهان | شرکت کامادر | تماس:02144335292

نمایندگی شیشه سکوریت در اصفهان : اصفهان یکی از شهر های زیبا و تاریخی ایران است که هر ساله گردش گران داخلی و خارجی زیادی به این شهر زیبا سفر میکنند ، این شهر زیبا همیشه در ساخت و ساز مناطق مسکونی به بهترین شکل عمل کرده و همیشه سعی بر بروز بودن داشته اند .

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت صنعت شیشه سازی ، شیشه های تولید شده است که بسیار کارایی بالایی دارد و در عین حال بسیار با دوام و مقاوم است ، این سازه سازه ای نیست جز شیشه سکوریت ، شیشه سکوریت به دلیل مقاومتی که دارد بسیار  محبوب و مورد توجه است .

عزیزان اصفهانی برای خرید شیشه سکوریت میتوانند از نمایندگی شیشه سکوریت در اصفهان یعنی شرکت کامادر این محصول را خریداری کنند ، تا بتوانند از استفاده از این سازه لذت ببرند . شیشه سکوریت دارای کاربرد ها و مزایای زیادی است که در ادامه ی مقاله سعی میکنیم تا این موارد رو خدمت شم عزیزان ارائه دهیم تا با این سازه بیشتر از قبل آشنا شوید .

در ادامه ی این مقاله همراه ما باشید .

نمایندگی شیشه سکوریت در اصفهان

نمایندگی شیشه سکوریت در اصفهان : شیشه سکوریت یا شیشه میرال نوعی از شیشه می باشد که طی فرآیند صنعتی با اعمال دمای سرد و گرم سخت می شود تا مقاومت بیشتری در برابر شکستگی داشته باشد.
این شیشه هنگام شکستن ایمن تر است (با لبه های دندانه دار نمی شکند) . شیشه سکوریت به دلیل مقاومتی که دارد بسیار محبوب و پرطرفدار شده است و دارای کاربرد های بسیار زیادی است .

این محصولات سکوریت (Securit) نوعی از شیشه می باشد که طی فرآیند صنعتی از شیشه خام به شیشه سکوریت تبدیل می شود. شیشه ای است که به شکل و اندازه مورد نظر برش می خورد سپس در کوره 1114 درجه فارنهایت حرارت داده می شود و سپس با استفاده از روش خنک کننده با فشار بالا سرد می شود. این کار باعث خنک شدن سطوح خارجی شیشه سریعتر از مرکز می شود و در نتیجه ، بین سطح خارجی و مرکز آن کششی ایجاد می کند.
این فرآیند باعث می شود این شیشه ها چهار برابر قوی تر از شیشه های معمولی می شود. این مقاومت تا زمانی که ساختار پنل شیشه مختل نشود پایدار است ، اما هرگونه تلاش برای تغییر پانل پس از سکوریت شدن آن می تواند تعادل آن کشش دینامیک را بر هم بزند ، در نتیجه باعث خرد شدن شیشه می شود.

نمایندگی شیشه سکوریت در اصفهان : این شیشه وقتی می شکند ، به قطعات کوچک ، سنگریزه ای و نسبتاً بی ضرر تبدیل می شود. به همین دلیل ، تقریباً تمام شیشه هایی که از نظر معماری در مکان های عمومی مانند مراکز های تجاری و اداری استفاده می شوند ، از نوع سکوریت هستند. همچنین این شیشه ها را در محیط های مسکونی برای درب های دوش ، بالکن ، نرده ها و شیشه اجاق گاز استفاده می شود. پنل های این شیشه قبل از سکوریت شدن برش خورده و شکل می گیرد.

نمایندگی شیشه سکوریت در اصفهان

کاربرد شیشه سکوریت

نمایندگی شیشه سکوریت در اصفهان : شیشه فضای داخلی خود را برای ایجاد حریم خصوصی ، چشم انداز زیبا و برند تبلیغاتی خود سفارشی کنید. شیشه سکوریت طی فرآیندی سخت شده و در برابر شکستن ، سرما و گرمای شدید و سرقت مقاومت بالایی دارند بدون اینکه نور طبیعی را از بین ببرد. شما می توانید از این شیشه ها در منزل و محل کار خود استفاده کنید.

با داشتن گزینه های بسیار زیاد در سبک ، طراحی و شفافیت ، می توانید با هر بودجه ای که در اختیار داشتید این محصول را سفارش دهید. این شیشه کاربردد فراوانی در صنعت و ساختمان دارد . در مراکز اداری ، تجاری ، صنعتی از این شیشه برای درب ، سقف ، نمای ساختمان استفاده می شود. با ما در ادامه همراه باشید تا بیشتر به این موضوع بپردازیم.

از شیشه سکوریت در طراحی داخلی خانه از جمله حمام ، وان و جکوزی ، بالکن ، پنجره ، نرده های پله و حتی استخر استفاده می شود. مزایای استفاده از این شیشه به شرح ذیل می باشد:

1. حفظ حریم خصوصی : با وجود شیشه سکوریت در پنجره ها و فضای داخلی مانند حمام و بالکن بخصوص از نوع طرح دار یا مات امکان مشاهده برای افراد وجود نخواهد داشت.

2. فضای خود را متناسب با سلیقه خود طراحی کنید.شما می توانید با استفاده از انواع طرح های شیشه  فضای خود را متناسب با طراحی داخلی  تزئین کنید.

3.با حفظ فضای موجود ، فضاهای داخلی را تفکیک کنید.فضای داخلی منزل خود را با نصب شیشه تفکیک کنید.حمام را از دستشویی و اتاق خواب را با شیشه حمام تفکیک کنید.

کاربرد شیشه سکوریت در مراکز تجاری، اداری و صنعتی

نمایندگی شیشه سکوریت در اصفهان : امروزه بیشترین کاربرد شیشه سکوریت در طراحی داخلی و بیرونی مراکز تجاری، اداری و صنعتی می باشد.استفاده  از انن شیشه در درب ، سقف و نمای ساختمان استفاده می شود. همچنین در تولید و نصب درب اتوماتیک از این شیشه استفاده می شود.

ساختمان های اداری

نمایندگی شیشه سکوریت در اصفهان : بدون اینکه فضاها را محدود کنید تفکیک ایجاد کنید.با حفظ نور طبیعی حریم خصوصی را فراهم کنید.نام برند تجاری خود را در طراحی های شیشه سکوریت خود بگنجانید.مناطقی را که برای عموم در نظر گرفته نشده، با این شیشه ها بپوشانید.برای امنیت بیشتر ، شیشه هایی با آینه های یک طرفه اضافه کنید.

خرید شیشه سکوریت و کاربردش در هتل ها

با کمترین هزینه ، جلوه شیشه گران قیمت را بدست آورید.بدون از بین بردن نور طبیعی ، حریم خصوصی ایجاد کنید.ضمن افزایش تعداد مهمان ها ، برند خود را روی شیشه تبلیغ کنید.

خرید شیشه سکوریت و کاربرد این سازه در مدارس / دانشگاه ها

نمایندگی شیشه سکوریت در اصفهان : تفکیک ایجاد کنید بدون اینکه نور طبیعی را از بین ببرید.
حریم خصوصی را سریع و آسان افزایش دهید.
برای امنیت بیشتر ، آینه های یک طرفه اضافه کنید.

مراقبت های بهداشتی

حریم خصوصی بیمار را بدون از بین بردن نور طبیعی ایجاد کنید.مناطقی را که برای بازدید عموم در نظر گرفته نشده اند پنهان کنید.

دولت

تفکیک ایجاد کنید بدون اینکه نور طبیعی را از بین ببرید.مناطق حساس را پنهان کنید.برای امنیت بیشتر ، آینه های یک طرفه اضافه کنید.

سازندگان شیشه

طراحی های متنوع با حفظ  حریم خصوصی نمای شیشه های سندبلاست، قلم زنی ، برش خورده  یا تغییر دهنده رنگ را ارائه می دهد.

معماران

بدون از بین بردن نور طبیعی ، گزینه های طراحی  شیک را ارائه می دهد.

در این بخش با کاربرد های شیشه سکوریت آشنا شدیم . شما عزیزان میتوانید برای خرید شیشه سکوریت با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید .

شیشه سکوریت چگونه سندبلاست یا طرح دار می شود؟

صفحات شیشه ای سندبلاست و اچ با شلیک یک سایند به شیشه در فشار بالا تولید می شوند ، سپس با یک پوشش تمیز و ساده پلیمری پوشاند می شود تا اطمینان حاصل شود که شیشه مناسب تولید می شود. یا این شیشه های طرح دار می توان حریم خصوصی را در حالی که نور را به فضا به حداکثر می رساند حفظ کرد.
ذکر این نکته لازم به ذکر است که خدمت شما عزیزان بگوییم که برای خرید شیشه سکوریت میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید .

مقاومت شیشه سکوریت چقدر میباشد ؟

نمایندگی شیشه سکوریت در اصفهان  : شیشه نشکن به معنای این نیست که شیشه نمی شکند بلکه به معنای اینست که می شکند اما به تیکه های ریزی تبدیل می شود که آسیبی به کسی نمی رساند این فرآیند باعث مقاومت 5 برابر بیشتر از شیشه های معمولی می شود. این شیشه در برابر برف، طوفان، آتش و..مقاوم می باشد.توجه داشته باشید خصوصیاتی مانند رنگ و طرح شیشه در این فرآیند بدون تغییر می ماند.

مزایا و خرید شیشه سکوریت

• نور بیشتر
درب شیشه ای باعث عبور نور می شود و فضای دلپذیری را در خانه یا محل کار ایجاد می کند.
• شفافیت
شفافیت جزئی یا کامل بین دو فضا باعث افزایش اندازه ظاهری فضا می شود و در عین حال حریم خصوصی ساکنان را فراهم می کند.
• زیبایی
این شیشه با طراحی مانند چوب ، فولاد و سنگ طبیعی در فضای داخلی کلاسیک یا مدرن ترکیب می شود و زیبایی های بی انتها ایجاد می کند.
• تنوع در رنگ و مدل

• ایمنی
مقاومت این شیشه ها 5 برابر شیشه های معمولی است. علاوه بر این ، در صورت شکستگی تصادفی ، شیشه ها به قطعات بزرگ خرد می شود.

قیمت انواع مدل های شیشه سکوریت در سال 1401

قیمت انواع شیشه سکوریت بر اساس مترمربع به شرح ذیل می باشد:

سکوریت کریستال                               1،500،000 تومان

سکوریت برفی                                 800،000 تومان

قیمت سکوریت ساتینا                         1،200،000 تومان

سکوریت مات و سندبلاست                  550،0000 تومان

قیمت شیشه سکوریت رنگی در سال 1401

شیشه سکوریت آبی                              750،000 تومانن

شیشه سکوریت 10 میل برنزی               680،000  تومان

شیشه سکوریت 10 میل دودی                 680،000 تومان

شیشه سکوریت 8 میل برنزی                 570،000 تومان

شیشه سکوریت 8 میل دودی                  570،000 تومان

شیشه سکوریت 6 میل برنزی                 480،000 تومان

شیشه سکوریت 6 میل دودی                  480،000 تومان

قیمت شیشه سکوریت براساس ضخامت

شیشه سکوریت 10 میل فلوت ساده            440،000 تومان

شیشه سکوریت 10 میل سوپرکلیر ساده       530،000 تومان

شیشه سکوریت 8 میل فلوت ساده              410،000 تومان

شیشه سکوریت 10 میل سوپرکلیر ساده       510،000 تومان

شیشه سکوریت 6 میل                           320،000 تومان

شیشه سکوریت 4 میل                           250،000 تومان

انواع شیشه سکوریت با ضخامت های 12، 20 و 16 میل موجود است.

نکته : این لیست قیمت برای ابعاد بالاتر از 10 مترمربع می باشد و شامل پایین تر از 10 متر نمی شود. یراق آلات به صورت جداگانه محاسبه می شود.

قیمت شیشه سکوریت لمینت

  • شیشه لمینت 6 میل : 1،200،000 تومان
  •  لمینت 8 میل : 1،800،000 تومان
  • شیشه لمینت 10 میل : 2،800،000 تومان

قیمت یراق آلات شیشه سکوریت

  • زوار یا پاسار شیشه سکوریت 5 سانتیمتری هر متر طول 85،000 تومان
  • اگر درب داشته باشد هر لنگه درب شامل پک کامل می باشد شامل استپ و لولا 101 و 102 ، قفل و دستگیره است : 1،150،000 تومان
  • پک کامل برای درب ریلی تک درب : 1،150،000 تومان
  • پک کامل درب ریلی شیشه سکوریت 2 درب : 1،450،000 تومان